Choroby, dolegliwości Podkategoria: Choroby, dolegliwości

Sortuj po:

 • Wrocław psycholog

  Wrocław psycholog »

  Psycholog - wiele osób musi odpowiedzieć sobie pytanie do jakiej osoby się udać po poradę. Wystarczy pokonać najtrudniejszą barierę wstydu i się umówić na spotkanie z dobrym psychologiem. Dla wielu takie spotkania są bardzo potrzebne jednak ludzie bagatelizują własne wewnętrzne kłopoty. Stan umysłu, który często jest utrzymywany przez bardzo długi okres czasu w słabym stanie często staje się chorobą. Obecnie żyjemy w czasach w których jest naprawdę ciężko żyć bez jakiegokolwiek stresu. Leczenie niepłodności czy inne choroby to są częste problemy sporej części osób z jakimi powinno się pracować.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Endometrioza

  Endometrioza »

  Choroby dotyczące żeńskiej części populacji należą do grupy bardzo problematycznych i nieprzyjemnych. Endometrioza jest właśnie jedną z tego typu chorób. Jakkolwiek sama w sobie nie jest szczególnie niebezpieczna, tak należy do tego rodzaju chorób, które bardzo ciężko jest wykryć, zaś nie poddanie się leczeniu może prowadzić do niebezpiecznych dla zdrowia powikłań. Zapraszamy do przejrzenia wiedzy, zawartej na naszych witrynach, by uchronić się przed niebezpieczeństwem endometriozy.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • grzybica

  grzybica »

  Grzybica jest bardzo ciężką chorobą. Cierpią na nią przede wszystkim osoby mieszkające w dużych aglomeracjach miejskich. Jest to spowodowane tym, że na tą chorobą można się zarazić w miejscach publicznych takich jak basen czy sauna. Żeby uniknąć zachorowań należy stosować obuwie ochronne oraz stosować odpowiednią dietę. Wyróżniamy kilkanaście rodzajów grzybic. Kobiety mogą zachorować na grzybicę pochwy, a mężczyźni na grzybicę penisa. Zachęcam do komentowania!

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie alkoholizmu

  Leczenie alkoholizmu »

  W prywatnej Klinice odwykowej Medox, usytuowanej pod Warszawą oferujemy całkowity zakres usług związanych z leczeniem alkoholizmu.
  - pomagamy zatrzymać ciągi alkoholowe
  - prowadzimy detoksykację alkoholową
  - w Wydziale Terapii Uzależnień podstawowy program psychoterapeutyczny trwa 35 dni
  - wykorzystujemy nowoczesne, przetestowane metody farmakologicznego leczenia alkoholizmu
  - leczymy wszelkie powikłania choroby alkoholowej (np: depresje, zaburzenia funkcji poznawczych, polineuropatię, choroby trzustki, wątroby, cukrzycę, nadciśnienie tętnicze)
  - prowadzimy terapię ( np. w przypadku polineuropatii alkoholowej)
  Zatrudniamy zawodowców z wysokim doświadczeniem, psychiatrów, internistów, speców psychoterapii, psychologów, pielęgniarki. Nasz Szpital powstał w 2008 roku, spełniamy dzisiejsze normy, proponujemy stosowne warunki socjalne, jedno także dwuosobowe pokoje z łazienkami, TV, WiFi, fenomenalną kuchnię, terapia dietą dostosowaną do schorzeń, tworzoną przez dyplomowanych dietetyków. Do dziś dnia hospitalizowaliśmy ponad 1500 osób z całej Polski, Europy zachodniej, USA, Kanady i Australii. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą całkowitą ofertą.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak zwalczyć otyłość?

  Jak zwalczyć otyłość? »

  Firma ze Stanów Zjednoczonych Ameryki założona została w 1998 roku. W czasie obecnym jest jedną z najbardziej popularnych i cieszących się międzynarodowym uznaniem marek, która oferuje kompletny zestaw produktów do oczyszczania organizmu ze złogów i oczyszczania z toksyn z organizmu. DrNatura przez ostatnie kilkanaście lat zdobyła czołową pozycję na świecie w dziedzinie oczyszczania organizmu. Z naszych nagrodzonych programów Colonix i Toxinout pomyślnie korzystało już ponad milion klientów na całym świecie.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie Twoja szansa i mozliwości

  Zdrowie Twoja szansa i mozliwości »

  Oczyszczanie organizmu z pasożytów,grzybów,pleśni,prionów.Wspomaganie stanów alergicznych.Skuteczne odchudzanie.Profilaktyka nowotworowa.Pomoc w stanach lęku i stresu.Oczyszczanie jelita grubego,watroby,nerekvega-test(medycyna XXI wieku)Badanie "DIACOM"Nowoczesny styl i rytm życia, zanieczyszczenie wody pitnej oraz powietrza,niedobór pierwiastków w glebie oraz szereg innych czynników w naszym otoczeniu oraz w organizmie, przyczyniają się do powstawania agresywnych wolnych rodników, które atakują zdrowe komórki. Uważa się, że wolne rodniki są głównym elementem w progresji starzenia i rozwoju chorób w tym alergii i astmy. Wnikając w głąb, niszczą molekuły DNA, które są nośnikami informacji genetycznej, zmieniają informację w układzie odpornościowym, a ten z kolei działając niesprawnie, przez pomyłkę atakuje własny organizm.

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Toksoplazmoza leczenie

  Toksoplazmoza leczenie »

  Zarażenie toksoplazmozą jest jedną z najliczniej występujących dolegliwości na świecie. Mimo, iż tak dużo ludzi jest zarażonych tą chorobą, to jednakże niewielka ilość choruje. W dużej mierze są to nosiciele. Przede wszystkim złapać ją można spożywając surowe mięsa, zjadając brudny pokarm, itp.. Wszystkie te informacje, a także wiele więcej znajdziesz na naszej witrynie poświęconej toksoplazmozie. Zobacz niezwłocznie artykuły, które dla ciebie przygotowaliśmy. A może uzyskasz z nich wiedzę, która pomoże ci zastosować odpowiednią profilaktykę.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domowe sposoby na przeziębienie

  Domowe sposoby na przeziębienie »

  W naszej witrynie znajdziesz wiele porad i informacji dotyczących przeziębienia. Zebraliśmy stare metody naszych babć w jednym miejscu. Poznasz zastosowania czosnku, miodu, rosołu i wielu innych pozornie zwyczajnych produktów, które odpowiednio podane - leczą. Głównym celem serwisu jest prezentacja domowych sposobów na przeziębienie i towarzyszące mu objawy takie jak kaszel, katar, ból głowy czy gorączka. W naszym serwisie prezentujemy tylko naturalne metody na leczenie przeziębienia. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • proteza przedramienia

  proteza przedramienia »

  Wykonywane przez pracownię protetyczno - ortopedyczną "Orto-Pes" protezy przedramienia składają się z leja protezowego, modułów łączących oraz końcówki roboczej.

  Protezy kończyn górnych stosuje się po amputacji na poziomie ramienia, przedramienia lub wyłuszczenia w stawie barkowym. Oferta firmy obejmuje również wykonywanie protez kończyn dolnych - uda i podudzia. Zaopatrzenie protetyczne dostępne jest w wielu wariantach cenowych.

  Więcej informacji na temat oferowanych protez znaleźć można na naszej stronie www. ortopes. pl

  Data dodania: 23 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Życie bez glutenu

  Życie bez glutenu »

  Życie bez glutenu, czyli jak żyjemy na diecie bezglutenowej. OD momentu zdiagnozowania celiakii w naszej rodzinie postanowiliśmy założyć bloga i dzielić się z innymi osobami swoimi przeżyciami, trudnościami i radościami podczas życia na diecie bezglutenowej. Na naszej stronie poznasz naszą historię z celiakią, problemy na początku stosowania diety. Dzielimy się łatwymi i dobrymi przepisami na dania bezglutenu. Na naszej stronie znajdziesz też opinię produktów, które pojawiają się w sklepach oraz szereg porad dla osób z celiakią i nietolerancją glutenu.

  Data dodania: 19 12 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby, dolegliwości

Choroby, dolegliwości - nowa strona:

Adres: