Porady prawne Podkategoria: Porady prawne

Sortuj po:

 • Adwokat Poznań

  Adwokat Poznań »

  Od czasu do czasu w naszym życiu przydarzają się takie niekomfortowe sytuacje, że jesteśmy zmuszeni do tego by szukać dobrej rady adwokata. Wtedy przeglądamy portale internetowe i lokalne gazety w poszukiwaniu właściwej osoby lub przydatnych porad prawnych. Gdy szukacie Państwo usług adwokata na terenie Poznania i jego pobliskich miasteczek to zapraszam na prezentowaną tutaj stronę www. Oferujemy Państwu pomoc prawną z obszaru nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo udzielamy także porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. W szczególności trudnimy się prawem karnym. Oferta naszej kancelarii adresowana jest zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorstw i instytucji. Gdy interesuje Cię radca prawny, który pomoże Ci ostatecznie rozwiązać dręczące Cię problemy, uświadczy porad prawnych, a również stanie w Twojej obronie podczas procesu to idealnie trafiłeś. Inną usługą jaką oferujemy to pisanie różnego typu pism. Nasz adwokat napisze dla Ciebie zarówno apelacje jak i zażalenia. Podsumowując: jeśli potrzebujesz adwokata na terenie Poznania lub potrzebujesz porad prawnych to zapraszam na stronę.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości. Rzeczoznawca majątkowy

  Wycena nieruchomości. Rzeczoznawca majątkowy »

  Wycena nieruchomości w Warszawie dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Rzeczoznawca majątkowy. Wycena mieszkania, wycena domu, wycena działki, wycena gruntu, wycena roli, wycena magazynu, wycena hali, wycena gospodarstwa rolnego, wycena lasu, wycena ruchomości, wycena przedsiębiorstwa. Wykonuję wycenę tzw. mienie zabużańskie. Analizy i opinie nieruchomości. Zakres działalności Warszawa i okolice. Ekspresowa wycena mieszkania – nieruchomości.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna poszkodowanym w wypadku drogowym

  Pomoc prawna poszkodowanym w wypadku drogowym »

  Oferujemy kompleksową obsługę prawną spraw związanych z dochodzeniem odszkodowania po wypadku komunikacyjnym.

  Zapewniamy obecność doświadczonego adwokata przez cały proces sądowy.

  W Twoim imieniu będzie on gromadził niezbędną dokumentację, wystosowywał pisma, opracuje najlepszą strategię działania.

  Dzięki niemu Ty będziesz dużo spokojniejszy.

  Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza działa w całym kraju, pomagając rodzinom ofiar wypadków oraz poszkodowanym osobiście odzyskać odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę.

  Z nami uzyskasz korzystną zamianę renty na jednorazowe odszkodowanie, tzw. kapitalizacja renty.

  Należy dodać, że w ramach prowadzenia sprawy odszkodowawczej bezpłatnie działamy również w sprawie karnej.

  Nasi prawnicy, jako oskarżyciele posiłkowi, wielokrotnie wykazywali się doskonałym przygotowaniem merytorycznym, o czym świadczą wysokie wygrane na rzecz Klientów.

  Odszkodowań dochodzimy z różnych tytułów, np:
  - za znęcanie,
  - za błąd medyczny,
  - za pożar,
  - za wypadek w pracy,
  - za wywłaszczenie nieruchomości pod urządzenia przesyłowe,
  - za niesłuszny areszt.

  Każdy nasz Klient ma zagwarantowane:
  - atrakcyjne warunki współpracy,
  - uczciwą i zrozumiałą umowę,
  - brak ukrytych opłat,
  - pomoc najlepszych adwokatów, radców prawnych,
  - rozliczenie z kancelarią dopiero po otrzymania odszkodowania na własne konto,
  - możliwość podjęcia bezpłatnej rehabilitacji oraz przedpłaty odszkodowania.

  Poznaj realną ocenę swoich roszczeń dzwoniąc na naszą infolinię.

  Możesz również wysłać e-mail opisując swój przypadek.

  Pierwsza porada prawnika jest za darmo i nie zmusza do dalszej współpracy.

  Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Duże Odszkodowania Kancelaria Odszkodowawcza!

  Data dodania: 04 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne

  Porady Prawne »

  Serwis z bogatą bazą porad prawnych, świadczący pomoc we wszelakich kwestiach prawnych z życia codziennego
  jak to w życiu bywa, niejednokrotnie zdarza się przymus sięgnięcia po porady prawnej. Zwłaszcza dotyczy to firm. Specjalizujemy się w zakresie prawa handlowego jak i cywilnego z naciskiem na obsługę partnerów biznesowych, usługi na rzecz klientów indywidualnych z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, administracyjnego oraz wielu innych.
  Jakkolwiek kontrahenci indywidualni w podobny sposób znajdą u nas pomoc w swoich sprawach. Dla firm i przedsiębiorstw gwarantujemy stałą obsługę prawną. Zapraszam na naszą witrynę w celu zapoznania się z pełną ofertą naszych usług. Strona zawiera informacje o możliwość skorzystania z pomocy pranej oraz z pomocy Doradcy Finansowego w zakresie kupna lub sprzedaży mieszkania, remontu lub budowy domu. Udzielamy także pomocy firmą w celu obniżenia kosztów obsługi zabezpieczając je od strony prawnej.
  Cyklicznie co miesiąc udzielane są darmowe porady prawne które rzeczowo i skutecznie wyjaśnią Państwu różne kruczki prawne, aby uniknąć przykrych konsekwencji !
  Gorąco zapraszamy wszystkich do skorzystania z tej formy wsparcia - gdzie otrzymają Państwo porady prawne na wysokim poziomie.

  Internetowe porady prawne zapewniają rzetelne, profesjonalne porady prawne o wysokim standardzie zawodowej kompetencji i sumienności. Mogą państwo liczyć na odpowiedź z wyceną indywidualną dostosowaną do potrzeb sprawy do 3 godzin od wysłania formularza. Gwarantując tym samym odopwiedź z podaną opinią dotyczącą Państwa kwestii nawet i w ten sam dzień ! Realizujemy płatności online, więc zaraz po wpłacie zabieramy się do wystawienia dogłębnej opinii w nurtujące kwestii prawnej, będąc jednocześnie zobowiązanym do udzielenia jej do 3 dni roboczych

  Serdecznie zapraszamy do współpracy !

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • EUROPEJSKA AGENCJA POMOCY POSZKODOWANYM

  EUROPEJSKA AGENCJA POMOCY POSZKODOWANYM »

  Europejską Agencję Pomocy Poszkodowanym tworzy młody i prężny zespół prawników
  doświadczonych i skoncentrowanych na jednym - udzielaniu pomocy w odzyskaniu należnego odszkodowania. Bez żadnych opłat wstępnych. Prowizje od 15 procent.
  Model naszej usługi prawnej pozwala nam reprezentować Państwa na każdym etapie postępowania. Kwestia zamożności naszych klientów jest dla nas bez znaczenia przy rozpatrywaniu danej sprawy. Naszym atutem jest umiejętność dokonania profesjonalnej i sprawnej oceny możliwości uzyskania odszkodowania w każdej przedstawionej nam sprawie.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy w Poznaniu prawnik

  Najlepszy w Poznaniu prawnik »

  Branżą naszej kancelarii prawnej jest systemowa obsługa prawna użytkowników osobistych, zaś również obsługa podmiotów oszczędnościowych. Również w skali kraju zaliczamy się aż do sławnego grona czołowych oraz najważniejszych kancelarii. Potwierdzeniem naszej adekwatnej strefy są rankingi ukazujące się w poczytalnych i statecznych wydawnictwach, jak na przykład Rzeczpospolita czy Gazeta Prawna. Dzięki kilkunastoletniego doświadczenia w obsłudze podmiotów gospodarczych i odnoszonym sukcesom, nasza Kancelaria Prawna bywa uważana za pewną spośród najważniejszych na terenie Poznania również całej Wielkopolski. Zakres naszych służb asocjuje między innymi fachowe doradztwo ustawodawcze, szkody lecznicze, zaś zarówno prowadzenie spraw spornych i wyznawanie interesantów przed adekwatnymi urzędami. Wręczane poprzez nas standardy wyznaczane są miarą Państwa potrzeb.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Szczecin

  Odszkodowania Szczecin »

  Szkoda36.pl to nowoczesna i niezależna firma świadcząca pomoc prawną ofiarom wypadków. Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania i zadośćuczynienia osobom, które uległy wypadkom komunikacyjnym, wypadkom w pracy, doświadczyły szkody na osobie, kradzieży lub stały się ofiarami błędów w sztuce lekarskiej. Pośredniczymy między Państwem a Ubezpieczycielem. Specjalizujemy się w szkodach na osobie i szkodach majątkowych. Dzięki współpracy z wypożyczalnią aut pomagamy w uzyskaniu samochodu zastępczego. Usługi prawne świadczymy w Szczecinie i miastach województwa zachodniopomorskiego.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie odszkodowań

  Dochodzenie odszkodowań »

  Witamy na stronie internetowej Kancelarii Prawnych OMEGA. Jesteśmy siecią kancelarii o zasięgu ogólnopolskim. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz ekspertów z każdej dziedziny prawa, zaczynając od prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, poprzez rodznne, spadkowe, gospodarcze, a skończywszy na prawie pracy czy prawie ruchu drogowego. Dzięki temu możemy pomóc każdemu naszemu Klientowi. Zakładamy nasze oddziały w każdym dużym mieście na terenie Polski. Obsługujemy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych, udzelamy porad online. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody Kluczbork

  Rozwody Kluczbork »

  Kancelaria Radców Prawnych Więcławik & Huszno s. c. cechuje się przede wszystkim żetelnością i zaangażowaniem w każdą sprawę oraz bardzo indywidualnym podejściem do każdego klienta. Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu rozpraw alimentacyjnych, rozwodowych i spadkowych. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych bezpłatnych porad prawnych na terenie Kluczborka, Olesna, Namysłowa i okolic. Nasi radcy prawni dołożą wszelkich starań aby szybko a przede wszystkim skutecznie pomóc w rozwiązanianiu prawnych sytuacji.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • adwokat Jakub Bukartyk - Tarnów

  adwokat Jakub Bukartyk - Tarnów »

  Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksową obsługę prawną. Pomagamy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom, w takich dziedzinach prawa jak: prawo cywilne, prawo karne, prawo administracyjne, prawo rodzinne, czy prawo pracy. Bieżąca pomoc prawna koncentruje się nie tylko na reprezentacji w sądzie (zastępstwo procesowe), ale obejmuje też etap przedsądowy, jak chociażby doradztwo prawne, tworzenie i analizę umów czy pomoc prawną przy negocjacjach handlowych.
  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zawartą na naszej stronie - osoby fizyczne - http://www.adwokat.bukartyk.pl/klienci_ind.php, klienci biznesowi - http://www.adwokat.bukartyk.pl/klienci_kor.php

  Data dodania: 06 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania za słupy energetyczne

  Odszkodowania za słupy energetyczne »

  Dla każdego właściciela nawet małego kawałka gruntu jest ona wielce ważna wartości gruntu nie jest niczym dobrotliwym.Słupy energetyczne mają rzeczywiście obszerny ważność na cenę gruntu. Na szczęście pojawiła się szansa dochodzenia zadośćuczynienia za wsporniki stojące na naszej działce. Mało tego, istnieje to możliwość dochodzenia odszkodowań nawet na 10 lat w tył, oraz wyznaczanie służebności.Na naszym portalu znajdziecie informacje jakie podjąć kroki, jak też istnieje okazja kontaktu z nami i zlecenie zajęcia się Twoim roszczeniem.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Onaczyszyn.pl - Kancelaria Adwokacka Zabrze

  Onaczyszyn.pl - Kancelaria Adwokacka Zabrze »

  Kancelaria Adwokacka Stanisław Onaczyszyn oferuje usługi prawnicze na wysokim poziomie za przystępną cenę. Oferujemy korzystne metody rozliczeń. Specjalizujemy się w sprawach rozwodowych oraz sprawach z zakresu prawa rodzinnego. Nasze działania prowadzimy merytorycznie i z pełnym zaangażowaniem. Adwokat Zabrze Stanisław Onaczyszyn posiada swoją siedzibę w centrum Zabrza obok dworca kolejowego. Istnieje możliwość zaparkowania auta pod kancelariom. Adwokat Onaczyszyn oprócz obsługi osób prywatnych świadczy pomoc prawną spółdzielnią mieszkaniowym i przedsiębiorstwom.

  Data dodania: 09 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Elbląg

  Prawnik Elbląg »

  Twoje problemy prawne mogą być rozwiązane przez prawnika z Naszej Kancelarii Prawnej w Elblągu. Nasi prawnicy gwarantują analizę i obsługę każdej zleconej sprawy z dołożeniem szczególnej staranności wymaganej od profesjonalisty.
  Nasi prawnicy poprowadzą sprawę z zakresu prawa cywilnego, prawa handlowego, szeroko rozumianego prawa umów handlowych, jak również prawa pracy i prawa administracyjnego.
  Nasi prawnicy posiadają bogata wiedzę z zakresu stosowania prawa w praktyce. Kancelaria prawna zatrudnia również radców prawnych.
  Zlecenie nam sprawy daje gwarancję rzetelności i profesjonalizmu. Kancelaria prawna ma swoje oddziały również w Gdańsku oraz Malborku.

  Data dodania: 26 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Porady prawne

Porady prawne - nowa strona:

Adres: