Strony związane z hasłem 'usługi księgowe':

Sortuj po:

 • KAWECCY-Biuro Rachunkowe-BĘDZIN. SOSNOWIEC. DĄBROWA GÓRNICZA »

  Biuro Rachunkowo-Podatkowe KAWECCY s.c.

  Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Czeladź. Siemianowice Śląskie. Bytom. Katowice.

  Tel. 509050305, 505100668

  http://www.kaweccygroup.pl

  TAGI: biuro rachunkowe będzin, biuro rachunkowe sosnowiec, biuro rachunkowe dąbrowa górnicza.


  Jeśli prowadzisz własną firmę, nie znasz sie na księgowości, nie zatrudniasz księgowej, nie pozostaje Ci nic innego jak zacząć współpracę z biurem rachunkowym. Dla wielu podatników otwierających własny interes, kwestie księgowe często przyprawiają ich o bóle głowy. Sumienne i terminowe rozliczanie się z podatków odgrywa jednak kluczową rolę i rzutuje na aktualną sytuację finansową przedsiębiorstwa Księgowość jest fundamentem każdej firmy. Prowadzenie księgowości to przede wszystkim prawidłowe rozliczenia podatkowe oraz stałe monitorowanie finansów przedsiębiorstwa. Bez odpowiednich rozliczeń, przedsiębiorstwo jest narażone na konsekwencje finansowe i ponadprogramowe wydatki, które mogą nie tylko uszczuplić stan pieniędzy w kasie ale i negatywnie wpłynąć na reputację firmy.

  Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY pomaga firmom rozwiazać te skomplikowane problemy.

  Oferujemy kompleksowe usługi księgowe: KPiR, księgi handlowe, kadry i płace, ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia.

  Pomagamy odzyskać podatek z zagranicy z takich krajów jak: Niemcy, Wielka Brytania, Holandia.

  Wykonujemy Świadectwa Energetyczne budynków i lokali.

  Kaweccy s.c.
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509 050 305, 505 100 668
  tel/fax: 32 761 98 97
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne biuro rachunkowe »

  Nie musisz już zatrudniać swojego księgowego, by prowadzić słusznie księgowość! Możesz powierzyć to naszemu biuru rachunkowemu w malborku, które od lat zajmuje się usługami w obszarze rachunkowości, doradztwa podatkowego, oraz także spraw kadrowo-płacowych. Nasi wyszkoleni i fachowi pracownicy umieją rozwikłać wszelki problem powiązany z księgowością oraz zapewnią ci obsługę najwyższej klasy. Ponadplanowo prowadzimy usługi windykacyjne w charakterze windykacji polubownej, ściągamy kredyty od niekompetentnych petentów oraz partnerów z nader dobrą efektywnością. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie dowiesz się o nas więcej.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Radom »

  Dowolna takowa osoba, którą ciekawiły będą usługi księgowe radom, będzie miała możliwość zwyczajnie spojrzeć do naszej siedziby. Wszystko przez to, iż jesteśmy w tym naprawdę nieźli i pomożemy wam w załatwieniu waszych formalnych kłopotów. Dobrze orientować się, iż księgowość radom, którą się zajmujemy jest na najwyższym dostępnym poziomie, a w całej tej miejscowości ciężko będzie znaleźć następną taką agencję, która będzie stała na równie wysokim poziomie, jak my.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław - usługi księgowe z platformą online »

  Szukasz dobrego biura rachunkowego we Wrocławiu?[W sieci Taxxo znajdziesz biuro rachunkowe w następujących dzielnicach Wrocławia: Wrocław Śródmieście Wrocław Krzyki Wrocław Stare Miasto Wrocław Fabryczna Wrocław Psie Pole Taxxo specjalizuje się w obsłudze spółek prowadzących pełną księgowość, zapewnia także obsługę księgową działalności gospodarczych i małych firm. Zapewniamy kompleksowy zakres usług księgowych (prowadzenie ksiąg handlowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów) oraz obsługę kadrowo-płacową świadczoną przez doświadczonych księgowych.Chcesz mieć biuro rachunkowe blisko swojej firmy oraz wygodny dostęp do danych online?Jeśli prowadzisz swoją firmę we Wrocławiu lub okolicach - Taxxo pozwoli Ci korzystać z bliskiej lokalizacji biura księgowego oraz zapewni wygodny dostęp do danych online 24/7. W każdym biurze rachunkowym Taxxo we Wrocławiu będziesz mieć dostęp do danych i raportów przez internet poprzez internetową platformę do księgowości Taxxo e-biuro rachunkowe. Zobacz więcej informacji o internetowej Platformie Taxxo e-biuro rachunkowe www.taxxo.pl

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Biuro Rachunkowe TOFEL to firma, która powstała z myślą o wszystkich małych i średnich przedsiębiorcach działających na terenie Wrocławia oraz na terenie województwa dolnośląskiego. Posiadamy 10 letnie doświadczenie, prowadząc KPIR dla osób fizycznych oraz pełne księgi dla spółek z o.o., spółek cywilnych, spółek komandytowych i spółek akcyjnych z branż usługowych, produkcyjnych, handlowych. Zawsze służymy radą i pomocą, aby zapewnić naszym klientom spokój o przyszłość finansową firmy. Naszym celem jest rzetelna i profesjonalna obsługa klientów i indywidualne podejście do każdego z nich.
  http://www.biurotofel.pl/
  http://www.biurotofel.pl/cennik/

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo i biuro rachunkowe »

  Obsługa księgowa przedsiębiorstw, audyt oraz usługi kadrowo-płacowe. Radzimy firmom w zakresie księgowości i podatków, zajmujemy się przetwarzaniem sprawozdań finansowych, oferujemy pomoc przy ich zmienianiu oraz przy wytwarzaniu konsolidacji. Nasze usługi to również całkowita księgowość oraz prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów, ryczałt, katalogi VAT i kadro-płace. Nasi wykwalifikowani pracownicy mogą zaoferować wszechstronną oraz zawodową obsługę w naprawdę pożądanych cenach. Ceny usługi zawsze są rachowane pojedynczo, biorąc pod uwagę potrzeby danych przedsiębiorstw. Zapraszamy na polską stronę w internecie!

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • otobiurarachunkowe »

  Strona www.otobiurarachunkowe.pl to super katalog biur rachunkowych zarówno dla poszukujących biur rachunkowych jak i dla podmiotów oferujących usługi księgowe, których jest coraz więcej. Wystarczą dwa kliknięcia by znaleźć się w katalogu biur księgowych z danego miasta, które nas interesuje. Wszystko prezentowane jest w sposób przejrzysty i bardzo prosty. Również dodanie strony biura rachunkowego do katalogu jest dziecinnie proste. Wystarczy kilka minut by wypełnić formularz zgłoszeniowy i zwiększyć swoje szanse na znalezienie nowego klienta. Na jednej stronie znajduje się aż 30 biur rachunkowych przez co zwiększa się szansa na zauważenie danej oferty.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Multiplan »

  Strona przedsiębiorstwa PPHU Multiplan z siedzibą w Częstochowie. Przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe rozwiązania dla biznesu od księgowości po identyfikację wizualną. Dodatkowo obsługujemy takie miasta jak: Kraków, Warszawa, Gliwice, Katowice, Zabrze - w podanych miastach mamy swoich przedstawicieli i doradców. Nasze usługi są w pełni profesjonalne i rzetelne. Dajemy gwarancję na nasze usługi.
  Do najczęściej zamawianych usług należy:
  kompleksowe prowadzenie księgowości, stworzenie strony internetowej, prowadzenie sklepu internetowego, przygotowanie projektu wizytówki/katalogu/ulotki oraz obróbka na maszynach cnc

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe RR - Księgowość dla firm Gdańsk Sopot Gdynia »

  Biuro Rachunkowe RR działa na terenie Gdańska, Gdyni oraz Spotu. Już od wieli lat zajmuje się kompleksową obsługą spraw rachunkowych w firmach produkcyjnych, transportowych, budowlanych, handlowych, izb gospodarczych, konsulatów, biur architektonicznych, gabinetów weterynaryjnych, szwalni i wielu innych. Biuro posiada wszystkie wymagane uprawnienia wydawane przez Ministra Finansów. Wychodząc naprzeciw klienta pracownicy sami odbierają dokumenty od klientów w dogodnym dla nich terminie. Każda usługa wyceniana jest indywidualnie, po szczegółowej konsultacji z klientem. Biuro Rachunkowe RR chętnie pomaga młodym przedsiębiorcom w przejściu przez niełatwą drogę załatwiania wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej. Każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z tym biurem bardzo sobie chwali współpracę z nimi, zachwycając się fachowością i terminowością wykonywanych usług.

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »