Strony związane z hasłem 'Symfonia Kadry i Płace':

Sortuj po:

 • Wdrożenia i konsultacje do programów Systemu Symfonia »

  Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym wdrażaniem dla przedsiębiorstw oprogramowania pakietu Systemu Symfonia i Systemu Forte z zakresu finansów i księgowości, kadr i płac oraz aplikacji do obsługi sprzedaży i magazynów. Pracę z programami Symfonia rozpoczęliśmy w początkowych latach napisania jego startowych modułów. Nasza pracowania programistyczno-wdrożeniowa dzięki bogatemu doświadczeniu, ciągłemu nabywaniu współczesnej wiedzy z zakresu zastosowań pakietów biurowych Symfonia oraz wiedzy z otocznia prawnego, może pochwalić się najlepszej jakości fachową obsługą, a także indywidualnym potraktowaniem potrzeb każdego kontrahenta.

  Jesteśmy dostawcą usług informatyczno-wdrożeniowych szerokiego zakresu zastosowań, odpowiednich dla firm średniego segmentu rynku firm, jak i również biur rachunkowych. Możemy poszczycić się tytułem Autoryzowanego Partnera wytwórcy i właściciela marek Symfonia i Systemu Zarządzania Forte. Świadczymy wszechstronne specjalistyczne szkolenia skierowane do pracowników pracujących z Systemem Zarządzania Symfonia lub Forte. Uzyskane przez nas referencje, jak i również doświadczenie zapewniają najwyższy poziom oferowanych produktów, co wpływa na uzyskanie przydatnych umiejętności przez pracowników Państwa Firm. Zakres i przebieg szkolenia jest dobrany do wymogów kontrahenta.

  Chcemy dodatkowo zaoferować zainteresowanym przedsiębiorcom usługi konsultacyjne dotyczące wspomnianych systemów. Zapewnimy możliwość indywidualnej opieki serwisowej, dzięki umowie stałej obsługi. Gwarantujemy pełną dyspozycyjność i elastyczność w przygotowaniu najlepszej oferty specjalnie na potrzeby naszych kontrahentów.

  Programy, których wspieraniem się zajmujemy uhonorowane zostały przez nadane certyfikaty Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami dla kadrowych i płacowych programów informatycznych Sage oraz rekomendację krajowych stowarzyszeń biegłych księgowych.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »