Strony związane z hasłem 'siemens':

Sortuj po:

 • Bosch Service »

  Bosch Service Pawlik rozszerza swoją działalność o regenerację naprawę pomp wysokiego ciśnienia common Rail. W ramach sieci Bosch Service będziemy dodatkowo autoryzowaną stacją Bosch Diesel Service. Naprawa pomp wysokiego ciśnienia Bosch Delphi Denso i Siemens odbywać się będzie najnowszych urządzeniach do testowania pomp common Rail jakim jest stół probierczy bosch service EPS 708. Regeneracja pomp na tym stole i przy użyciu tylko i wyłącznie oryginalnych części światowych producentów Boscha Delphi Denso i Siemens daje pewność, ze naprawiona pompa osiągnie parametry fabrycznie nowej pompy. Bosch Service dzięki tej nowej usłudze wychodzi na przeciw warsztatom, które borykają się z brakiem profesjonalnej obsługi pomp wysokiego ciśnienia Cr (CP1, CP2, CP3, CP4 ) Common Rail diesel. Cena regeneracji takiej pompy w Bosch Service będzie o połowę niższa od fabrycznie nowej pompy co nie jest bez znaczenia przy rosnących cenach paliw, a co za tym idzie wydawanie dużych pieniędzy związanych z codzienną obsługą naszych samochodów. Bosch Service – Pawlik wprowadza dodatkowo jeszcze jedną usługę którą można zobaczyć na stronie www.wtryskiwacz.com polegającą na czyszczeniu termiczno –chemicznym wtryskiwaczy diesel Denso i Siemens na nowo nabytym urządzeniu CRU2.urządzenie to ma dodatkowo możliwość po czyszczeniu wykonanie testu opartego na bazie danych producenta wtryskiwacza i ewentualnie dokonania korekt poszczególnych dawek wtryskiwacza. Zapraszamy do specjalistycznej pracowni regeneracji naprawy wtryskiwaczy i pomp Common Rail Bosch Service – Pawlik wszystkich chętnych posiadających samochody osobowe, dostawcze jak i ciężarowe z tym systemem wtrysku CR.

  Data dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tachografy kalibracja legalizacja Servo Therm »

  Witamy ! Zapraszamy do korzystania z naszych usług firmy transportowe z okolic Tychów i nie tylko. Mocna pozycja naszego serwisu bierze się z doświadczenia i specjalnego traktowania naszych Partnerów,
  Nasi stali Klienci to duże firmy transportowe i liczne małe przedsiębiorstwa działające w branży transportu i logistyki. Dzięki nabytej przez długie lata wiedzy technicznej z zakresu serwisowania tachografów takich producentów jak Siemens VDO, Actia, Stoneridge Electronics, oraz ogrzewań postojowych Webasto, Eberspacher, Ateso, Truma jesteśmy warsztatem który świadczy usługi na najwyższym poziomie.
  www.servotherm.pl/tachografy/
  www.servotherm.pl/serwis-ogrzewan
  www.servotherm.pl/naprawa-licznikow-volvo-fh12

  Data dodania: 25 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa AGD Kraków tel. 505-295-825 »

  Świadczymy pogwarancyjne naprawa pralek, zmywarek a kuchenek i piekarników, płyty ceramicznych także innych sprzetów AGD w Krakowiedodatkowo okolicach wszystkich marek dostepnych na rynku polskim, dostępna od pon. do pt. 08. 00 - 18. 00 i w sobotę od 08. 00 do 12. 00. Zapraszamy. Jesteśmy firmą świadczącą pogwarancyjne usługi naprawy, konserwacji również instalacji pralektakże zmywarek a kuchenek, piekarników, płyt ceramicznych, oraz też urządzeń gastronomicznych. Likwidujemy wszelakiego rodzaju awarie. Podobnie jak te proste jak np. przytkania bądź problemy z drożnością, jak i trudniejsze jak naprawa programatora czy wymiana łożysk. Naprawiamy sprzęt AGD wszelakich marek dostepnych na rynku polskim. Jesteśmy grupą młodych specjalistów, dla których praca to nie tylko zawód, ale również i pasja. Posiadamy stosowne kwalifikacje, praktyka orazprzebyte szkolenia kierunkowe pozwalające na solidne oraz profesjonalne realizowanie usług napraw sprzętu AGD. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami w dziedzinie AGD, co pozwala na skuteczne naprawy współczesnych urządzeń. Świadczymy usługi naprawcze dużych sprzętów AGD również urządzeń gastronomicznych, na terenie Krakowa i Zielonek, Michałowic, Nowej Huty, Kocmyrzowa, Wieliczki, Skawiny, Zabierzowa, Limanowej. Na każde wykonane przez nas usługi udzielamy 2 - tygodniowej gwarancji rozruchowej. Na wymianę łożysk udzielamy 2 - miesięcznej gwarancji rozruchowej.

  Data dodania: 15 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • fixeo.pl | internetowy serwis urządzeń, naprawa laptopów »

  fixeo. pl - to serwis sprzętów elektronicznych dostępny zdalnie. Odbieramy od ciebie z domu i do domu odstawimy naprawiony sprzęt. Jedyne czego potrzebujemy od Ciebie to przynajmniej pierwszego kliknięcia!

  Co możemy dla Ciebie naprawić?

  A naprawić możemy prawie wszystko...
  Wyszliśmy naprzeciw potrzebom jakie stawia nam dzisiejszy świat. Mając stacjonarne punkty naprawy dostawaliśmy wiele pytań czemu nas jeszcze nie ma w internecie. Przecież tylu ludzi chciałoby skorzystać z takiej naprawy za pośrednictwem internetu a nikt, godny polecenia, nie wykonuje takich świadczeń. Dlatego uruchomiliśmy tą stronę na której możesz zgłosić swoje niedziałające urządzenie, a my zrobimy wszystko by do Ciebie wróciło sprawne, a cena naprawy nie różniła się od usługi w lokalnym serwisie.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • STERCONTROL Automatyka - SIEMENS »

  Firma STERCONTROL zajmuje się sprzedażą komponentów automatyki przemysłowej.

  Sklep internetowy zawiera tylko wycinek oferty. Jeżeli nie znaleźliście Państwo odpowiedniego produktu prosimy o kontakt z działem handlowym.

  Podstawowa oferta obejmuje m. in. producentów:
  SIEMENS, LENZE, HARTING, OMRON, SCHNEIDER ELECTRIC, IBHSOFTEC, TOSIBOX, WEIDMULLER, RELPOL, TURCK, PHOENIX CONTACT, MEAN WELL, PILZ, SICK, EATON.

  Posiadamy doświadczenie w poszukiwaniu starszych komponentów: SIEMENS S5, ALLEN-BRADLEY, MITSUBISHI, OMRON.

  Ponadto oferujemy sprzęt do diagnostyki sieci przemysłowych PROFINET i PROFIBUS firmy INDU SOL, nowoczesne powierzchnie robocze firmy ERFI oraz szeroką gamę sprzętu szkoleniowo-dydaktycznego firmy LUCAS-NULLE.

  Data dodania: 08 03 2017 · szczegóły wpisu »