Strony związane z hasłem 'pliki':

Sortuj po:

 • darmowe programy »

  Tylko legalne oraz darmowe programy komputerowe. Newsy o komputerach, sprzęcie, oraz oprogramowaniu komputerowym. Aktualne oraz pasujące do Twojego sprzętu sterowniki. Dobre spolszczenia do programów oraz gier.
  Aktualności ze świata IT. Pomocne forum dyskusyjne skierowane do ludzi z branży software oraz hardware. Najnowsze wersje programów: Nero, Bearshare, Allplayer, BestPlayer, Windows Media Player, Gimp, adobe photoshop, adobe reader oraz wiele więcej.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Torrenty »

  Jeżeli potrzebujesz nowych plików do ściągnięcia z sieci BitTorrent, ten katalog jest odpowiedni dla twojej osoby. W portalu odszukasz najciekawsze pliki udostępniane w sieci BitTorrent. Po przez skorzystanie z możliwości założenia konta na torrentsite, otrzymasz dostęp do tysięcy plików. Pliki są poukładane i zamieszczone w odpowiednich kategoriach. Najczęściej odwiedzane kategorie to: filmy w formacie DivX / XviD, konsole, seriale, inne. Dzięki nieustannej pracy nad rozwijaniem serwisu wszyscy userzy zyskują dostęp do ciekawych funkcji nie dostępnych na innych katalogach tego typu.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy na komputer »

  Programy w komputerze są przede wszystkim w taki sposób dostosowane do potrzeb każdego użytkownika, że prawie każdy może skorzystać z niego na swój własny sposób. Można skorzystać doskonałego skryptu do pisania, który koryguje automatycznie błędy lub przedstawia wyraz jako bład przez jego podkreślenie. W pewnych przypadkach takiego rodzaju elementy bardzo dobrze wpływają na naukę. Dzieci szczególnie mogą nauczyć się ortografii, przez tego rodzaju skrypty. Pomimo wszystko dzieci znacznie bardziej patrzą na to, aby skrypty, z jakich korzystają, zostały bardziej rozrywkowe niż edukacyjne, dlatego korzystają przede wszystkim z gier. Gra jako program również posiada kilka sposobności. Gwarantuje rozrywkę na kilka godzin, co może być znakomitym elementem obietnice sobie czasu wolnego. Programy komputerowe bardzo dobrze reprezentują się również w sytuacji pracy.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy komputerowe »

  Portal poświęcony wszystkiemu, co związane z aplikacjami, programami i wszelkiego typu komputerowymi nowinkami. Naszym misją jest przekazanie użytkownikom globalnej sieci internet szybkiego i łatwego dostępu do najlepszych i najnowszych skryptów z wszystkich najważniejszych dziedzin oraz dodatkowo informacji z nimi związanymi. Zaczynamy z plikami dla najlepszego systemu operacyjnego - Windows, niemniej jednak będą inne. Właściwie każdy płatny program posiada swój darmowy zamiennik. Po co za coś płacić, o ile można to mieć bezpłatnie? Nie potrzebujesz tracić gotówki na antywira? Nie powinniśmy! Najnowsze bezpłatne antywirusy całkowicie nadają się do zastosowań domowych. W ten sposób zatroszczysz się o swój laptop i o prywatne finanse.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »