Strony związane z hasłem 'pit':

Sortuj po:

 • pit-format.pl Program pit 2017 i rozliczenie pit 37 »

  Jako podatnicy mamy obowiązek rozliczyć podatek dochodowy i wypełnić stosowny pit 2017 jak na przykład: pit 37, pit 28, pit 38 czy jeszcze inne.
  Aby skrócić i ułatwić rozliczenie pit pragniemy zachęcić wszystkich do tego, aby najzwyczajniej w świecie rozliczyć się wykorzystując darmowy program PIT 2017 Format. Według nas jest to na dzień dzisiejszy jedna z najbardziej solidnych aplikacji na naszym rynku pozwalająca bezbłędnie i szybko wypełnić zeznania podatkowe pity 2017 /pity 2018.
  Ten darmowy program pit 2017 z łatwością pobierzemy z Internetu. Istnieje możliwość, że bez ściągania oprogramowania rozliczymy z jego pomocą nasz pit 37, pit 28 czy inne zeznania podatkowe wraz z załącznikami jako pit online.
  Trzeba zwrócić uwagę, że program PIT Format to bardzo prosta w obsłudze aplikacja komputerowa, tak więc nawet osoby nie mające zbyt dużego kontaktu z komputerami świetnie sobie poradzą. Co jak co, ale nareszcie polscy podatnicy mogą łatwo i szybko rozliczyć swoje pity 2017 /pity 2018, pomimo, że nie znają się na podatkach. Trzeba również mieć na uwadze, że program pit 2017 w żadnym razie nie zezwoli na popełnienie błędu w obliczeniach. Mowa o tym, iż w przypadku zrobienia czegokolwiek nie tak zostaniemy od razu o tym zawiadomieni, więc mamy 100% pewności, że do naszego urzędu skarbowego nie zostanie wysłana błędna wersja zeznania podatkowego pit 2017 /pit 2018. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania dotyczące rozliczania podatku z programem PIT Format, naturalnie z wielką chęcią odpowiemy na nie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową by łatwo wykonać rozliczenie pit 37 i pozostałych pit 2017 /pit 2018. Dzięki temu szybko otrzymamy zwrot podatku.

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • JKD Biuro Rachunkowe »

  Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Skoncentruj się na rozwoju własnej firmy i bezpiecznie prowadź interesy, a swoje rozliczenia zostaw profesjonalistom. Postaw na jakość proponowanych przez nas usług. Księgowość to nasza pasja, dlatego dokonujesz najlepszego wyboru. Zaufaj Nam. Mamy doświadczenie w pracy w spółkach akcyjnych i biurach rachunkowych, poddawanych częstym kontrolom skarbowym i audytorskim. Nie stresuj się, gdy dostaniesz zawiadomienie o wszczęciu konroli skarbowej. My mamy doświadczenie w tego typu sprawach. Będziemy reprezentować Cię skutecznie i profesjonalnie. Posiadamy niezbędne ubezpieczenie OC, które daje Ci jeszcze większą ochronę. Dlaczego warto korzystać z usług biura rachunkowego JKD? www.jkd-biuro.pl

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • e-Deklaracje »

  Zamieszczony na naszej stronie program do rozliczeń PITy 2011 zaopatrzony jest w podsystem do składania e-Deklaracji. Z pomocą tego programu masz możliwość przekazać zeznanie PIT do Urzędu Skarbowego oraz otrzymasz numer referencyjny przesłanego zeznania, jak również w całości automatycznie pobierzesz Urzędowe Potwierdzenie Odbioru.Korzystając z naszego programu masz możliwość przekazać do Urzędu Skarbowego e-Deklaracje PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38, PIT 39. Każdy formularz może być nadany wraz z aneksami.Czego potrzebujesz by przesłać PITy przez Internet?Jedyne co jest wymagane by przesłać PITy przez Internet, naturalnie poza dobrym programem, to kwota przychodu z uprzedniego roku podatkowego – jest ona używana do potwierdzenia tożsamości osoby wysyłającej deklarację.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT-36 - roczne zeznanie podatkowe »

  Zeznanie PIT-36 służy przeważnie do rozliczania zarobków otrzymanych przez osoby prowadzące prywatne jednostki gospodarcze, otrzymujących dochody z wynajmu, przychodów z działów specjalnych produkcji rolniczej, podatników otrzymujących zarobki zagranicą, ale także podatników zatrudnionych w ramach umów o pracę, umowach zlecenia, otrzymujących emerytury, zasiłki, renty i podobne świadczenia, od jakich daninę finansuje firma.Zeznanie PIT-36 przeznaczony jest dodatkowo do złożenia deklaracji skarbowych przez twórców i dziennikarzy, jacy otrzymują przychody z posiadanych praw osobistych, a także majątkowych jeżeli są w ich posiadaniu.Deklarację PIT-36 powinno się wysłać do Urzędu Podatkowego do ostatniego dnia kwietnia następnego roku kalendarzowego po roku w którym osiągnęliśmy świadczenia. Zeznanie PIT złożona przed upływem finalnego terminu, nawet obejmujące błędy, pozwoli nam uniknięcie konsekwencji wynikających z opóźnienia.Efektywne rozliczenie druku PIT-36 uprości dobry program, który zdołasz pobrać z naszej stronicy internetowej.Deklarację PIT-36 można przekazać elektroniczne do systemu e-deklaracje. Jest to najszybszy sposób na złożenie deklaracji do Urzędu Fiskalnego.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie PIT-37 »

  Formularz PIT-37 służy głównie do wyliczania przychodów zdobytych przez persony zaangażowane na umowach o posadę, umowach zlecenia, osiągających emerytury, zasiłki, renty i podobne dochody, od jakich taksę opłaca firma.
  Formularz PIT-37 powinno się wysłać do Urzędu Skarbowego do ostatniego dnia kwietnia następnego roku kalendarzowego po roku w którym dostaliśmy świadczenia.
  Formularz PIT-37 można przekazać przez Internet do systemu e-deklaracje. Jest to najszybsza metoda na dostarczenie PITa do Urzędu Fiskalnego.
  Efektywne wypełnienie zeznania PIT-37 ułatwi odpowiednie oprogramowanie, jakie możesz ściągnąć z naszej stronicy internetowej.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »