Strony związane z hasłem 'pies':

Sortuj po:

 • Psy »

  Psy to zwierzęta mądre i wierne. Każdy, kto ma psa, wie o tym, o ile dobrze wychowa swojego psiaka. A nawet, jak się psa źle wychowa, można to naprawić. Jeśli nie zrobi się tego samodzielnie, to można poprosić o pomoc specjalistę. Może to być jednak drogie, dlatego lepiej samemu nauczyć się szkolić i wychowywać psa. Nasz portal zawiera wiele pomocy, które w tym pomocą. Oprócz tego, są tu porady na temat żywienia, zdrowia oraz pielęgnacji, które również są bardzo ważne. Jednak nie tylko z tego składa się nasz portal. Można na nim też znaleźć bardzo obszerny wykaz ras psów, gdzie są podane psy duże, psy małe, średnie i olbrzymie.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie po psie jeszcze nigdy nie było takie proste »

  Chcemy Państwu przedstawić niezwykłe urządzenie o nazwie Scooper w języku polskim skuper dostępny w sprzedaży online. Oferowane przyrządy do sprzątania psich odchodów występują w dwóch wariantach pierwszy w kształcie kija nordic walking oraz w wariancie zakończonym poziomą rączka typu laska wygodniejszym na dłuższe wędrówki z pupilem. Jak wiecie zbierania psich kup to obowiązek każdego właściciela psa na spacerze zarówno w mieście w parku jak również na wszystkich terenach zielonych i skwerach. Skuper może służyć również do sprzątania psich gówien wokół domu.

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mrągowia Tym - Hodowla Buldoga Angielskiego »

  Nasza hodowla prowadzona jest pod egidą Związku Kynologicznego w Polsce – jedynej organizacji kynologicznej w Polsce, działającej w ramach FCI (Międzynarodowej Federacji Kynologicznej) i prowadzącej  Polską Księgę Rodowodową. Miłość i pasja do tych cudownych czworonogów zapoczątkowała przygodę z tą niesamowitą rasą. I tak właśnie powstała hodowla buldoga angielskiego Mrągowia Tym. Wszystkich zainteresowanych lub chociażby tylko zaciekawionych informacjami o rasie, zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 15 04 2018 · szczegóły wpisu »