Strony związane z hasłem 'outsourcing it':

Sortuj po:

 • LAPKOMP outsourcing IT »

  OUTSOURCING IT
  Profesjonalna obsługa, szybkość działania, konkurencyjne ceny, bezpłatny dojazd, zadowolenie klienta to jedne z niewielu cech charakteryzujących nasz serwis, które Państwu oferuje firma LAPKOMP - USŁUGI INFORMATYCZNE z siedzibą w Gdyni.

  Naprawa Laptopów
  Profesjonalna naprawa laptopów naprawimy prawie każdą usterkę Państwa sprzętu.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.lapkomp.pl w celu zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy lub kontakt telefoniczny 514 485 907.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • SGdata - odzyskiwanie danych »

  SGdata to szybkie i sprawne odzyskiwanie danych z dysków twardych, kart pamięci, aparatów, pendrive i innych.

  SGdata to przede wszystim outsourcing IT na najwyższym poziomie w przystępnej cenie i miłej atmosferze współpracy.

  SGdata to także pogotowie komputerowe dostępne 24h na dobę dla użytkowników indywidualnych.

  Firma SGdata oferuje Państwu pełną opiekę informatyczną Waszej firmy. Oferowane przez nas usługi to m. in. outsourcing informatyczny, pogotowie komputerowe oraz odzyskiwanie danych z większości nośników.
  Obsługujemy zarówno firmy, jak i indywidualnych użytkowników.

  Dzięki wykorzystaniu firmy SGdata klient może skupić się na zasadniczych celach swojej działalności, powierzając swój system informatyczny opiece wykwalifikowanych specjalistów. W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz zdobytą wiedzę oferujemy Państwu stałą, wydajną i stabilną pracę sprzętu komputerowego w Państwa firmie oraz domu. Obszary działania to m. in: zarządzanie i opiekę nad komputerami PC i laptopami, zarówno klienta biznesowego jak i indywidualnego, zarządzanie i konfigurację urządzeń peryferyjnych, zarządzanie i konfigurację sieci komputerowych, usuwanie awarii systemów komputerowych, backup danych, odzyskiwanie danych, ochronę antywirusową i firewall, wykonanie stron www. Nie martw się o swój sprzęt, zaufaj SGdata!

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing, wsparcie it dla firm Kraków »

  Aktualne standardy na rynku pracy, mówią, że przykładowy pracownik biura niekoniecznie musi być prawie komputerowym specjalistą. Dlatego też dla wielkich korporacji realizowane są usługi takie jak obsługa informatyczna firm. Z powyższego rozwiązania rozpoczyna korzystać w ostatnim okresie czasu też coraz więcej średnich przedsiębiorców. Zdecydowanie jest to znacznie tańsze rozwiązanie niż posyłanie swoich pracowników na dość drogie kursy z zakresu informatyki. Ekipa noxit.pl miała możliwość wiele razy przekonać się jak w praktyce wygląda obsługa informatyczna firm. Kraków jest miastem, gdzie działa wielu dotychczasowych klientów powyższego przedsiębiorstwa. Przyjazne rekomendacje są świadectwem tego, że kooperacja zazwyczaj zawsze układała się idealnie. Do tej pory realizowane projekty przedstawione w witrynie internetowej mogą budzić podziw.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie komputerowe, Serwis notebooków Wrocław i okolice »

  Pogotowie komputerowe pc-care.me to serwis komputerowy działający na terenie Wrocławia i okolic.

  Jesteśmy niedużą firmą, którą stanowią młodzi informatycy. Nasze atuty to
  profesjonalizm i szybkość usługi. Każdego klienta traktujemy indywidualnie,
  starając się poznać jego oczekiwania i potrzeby.

  Wykonujemy usługi związane z problemami, jak niedziałający komputer lub laptop ( PC & Apple ), zawirusowany dysk, instalacja i naprawa systemów Windows i Mac OS, podłączenie internetu i konfiguracja routera, instalacja sieci lan i wifi. Zajmujemy się również - z pasją i doświadczeniem - znacznie bardziej skomplikowanymi zagadnieniami informatycznymi. Wszystko na miejscu u klienta i w krótkich terminach.

  Serwis notebooków/laptopów:

  naprawiamy usterki sprzętowe: ekranów LCD, płyt głównych, obudów,
  przetwornic napięcia,
  kart graficznych, wyrwane gniazda zasilania,
  słuchawkowe, USB, ożywiamy notebooki po zalaniu.

  Naprawiamy też Macbook -i z procesorami intel i kartami nVidia
  Sprzedajemy zasilacze do wszystkich modeli i marek notebooków.

  Słowem – szybki i fachowy serwis komputerów i laptopów Wrocław

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne »

  Jesteśmy grupą profesjonalistów branży IT z bogatym doświadczeniem zdobywanym w największych polskich przedsiębiorstwach liczących setki komputerów. Co dziennie musieliśmy mierzyć się z problemami występującymi podczas pracy z komputerami dokładając wszelkich starań, aby każdy problem został rozwiązany w jak najkrótszym czasie.


  Oferujemy Państwu usługi informatyczne, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Świadczymy usługi związane m.in.: z naprawą, optymalizacją, konserwacją oraz rozbudową sprzętu komputerowego. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapewniamy stałą opiekę serwisową, obejmującą sprzęt komputerowy, biurowy oraz oprogramowanie. Szybko i sprawnie rozwiążemy problem u Państwa w domu lub w firmie.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka informatyczna Bydgoszcz »

  W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie dobrze prosperujące przedsiębiorstwo, które nie korzysta z darów nowoczesnej technologii. Asder to profesjonalna firma informatyczna w Bydgoszczy. Świadczymy usługi dla organizacji oraz przedsiębiorstw, za cel nadrzędny uważając zawsze zadowolenie klienta. Zajmujemy się między innymi outsourcingiem informatycznym, zarządzaniem serwerami czy przeprowadzaniem kampanii reklamowych w Google. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Security Partners - Bezpieczeństwo systemów IT »

  SECURITY PARTNERS to firma, która działa w obszarze bezpieczeństwa informacyjnego już od przeszło 9 lat. Portfolio usług, które dostarczamy naszym Klientom obejmuje usługi takie jak: audyty, outsourcing, doradztwo oraz szkolenia.

  Współpracujemy z biznesem i rozumiemy, że rolą IT jest wspomaganie działalności przedsiębiorstwa i instytucji w taki sposób aby system informatyczny ułatwiał pracę, był niezawodny oraz zapewniał bezpieczeństwo gromadzonych danych. Priorytetem jest dla nas jakość świadczonych usług, dlatego wiemy jak ważne w pierwszym kroku jest diagnozowanie potrzeb naszych Klientów, tak aby mogli koncertować się na perspektywach rozwoju i utrzymaniu konkurencyjnej pozycji biznesowej.

  Data dodania: 04 08 2015 · szczegóły wpisu »