Strony związane z hasłem 'nieruchomości':

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Nieruchomosci Gryfice, Trzebiatów, mieszkania. »

  Gryfickie i trzebiatowskie firmy przechodzą różne etapy swojej działalności, ich właściciele nie mogą więc utrzymywać, że notują same tylko zyski sprzedając mieszkania nad morzem. Dość symptomatyczne wydaje się jednak to, że bardzo rzadko ubolewają z powodu tego, że zdecydowali się na nieruchomości Trzebiatów albo Gryfice. To z kolei może oznaczać, że mamy do czynienia z obszarami, które nieustannie się rozwijają. Nie mogą oczywiście istnieć w oderwaniu od innych części kraju i musza reagować na zachodzące w nim zmiany, nie da się jednak zaprzeczyć, że nieruchomości w Gryficach i Trzebiatowie to dobre rozwiązanie dla większych i mniejszych firm myślących o wzmacnianiu swojej pozycji.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości Pszczyna »

  Firma Megan Wycena zajmuje się wyceną nieruchomości, doradztwem w zakresie rynku nieruchomości oraz analizą rynku nieruchomości. Oferta usług wyceny nieruchomości jest skierowana zarówno do osób fizycznych jak i instytucji finansowych i banków, urzędów administracji państwowej i samorządowej oraz przedsiębiorstw. Wyceny sporządzamy na podstawie wizji lokalnej, analizy rynku i oceny stanu nieruchomości, będących podstawą do opracowania operatu szacunkowego. Prowadzimy wyceny nieruchomości gruntowych zabudowanych i niezabudowanych, nieruchomości lokalowych, budynkowych, komercyjnych oraz ograniczonych praw rzeczowych.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania i nie tylko - Blog »

  Masz dosyć obumierających blogów ? Wypróbujże koniecznie nasz pamiętnik internetowy o nieruchomościach i nie tylko. Wybitne spektakularne teksty, wysoki page rank, szybka indeksacja. Przypuszczalnie wtrącisz swój tekst i poprowadzisz owego bloga ze mną ? Uprzejmie zapraszam każdego, który ma coś intrygującego do nabazgrania na temat nieruchomości, mieszkań, ale co więcej na pozostawiony do wyboru inny atrakcyjny i unikalny tekst będzie mile spostrzegany i prędko zaakceptowany. Pamiętnik internetowy jest w tej chwili teraz nader uznany i doskonale linkowany z innych stronic, w związku z jego pożądaną treścią.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog internetowy robiony dla Was »

  Chciałbym serdecznie zaprosić Ciebie do współtworzenia tego bloga na dowolny temat. Nie ważne na jaki temat potrafisz pisać, jeżeli masz pożądane informacje i umiesz je wyrażać, pisz wraz z nami! Blog na wszelki temat to: nieruchomości, net, marketing, motoryzacja i wszystko co intrygujące, po prostu. Ślubujemy Ci dbać o naszego bloga i promować Twoje wpisy, Ty zadbaj aby wstawić przyciągający artykuł, dodać spektakularne zdjęcia, możesz też aktywnie komentować nasze wpisy dodatkowo prenumerować kanał RSS. Polecam !

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości ekstremalny serwis »

  Ekstremalny blog o nieruchomościach, finansach i zakupach, otwarty także na odrębne zajmujące wątki z zwykłego życia. Staramy się publikować tylko zajmujące teksty i gorące niusy. Na ile nam się to udaje ? Doceń osobiście - pozostaw koniecznie komentarz na tym blogu, prosimy o budującą krytykę, która {na pewno wesprze nas w rozwoju naszego serwisu. Chcesz opublikować własne materiały na tym blogu ? Zapraszamy do kontaktu uzdolnionych literatów, którzy mają pożądane treści do wyłożenia.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy Szczecin »

  Ogłoszenia Szczecin to pierwszy portal stricte ogłoszeniowo-reklamowy bez treści informacyjnych, publicystycznych czy opiniotwórczych. Serwis tworzony jest przede wszystkim przez ogłoszeniodawców zamieszczających swoje oferty handlowe - sprzedaży, kupna, biznesowe, współpracy, oferty pracy itp. Ogłoszenia pogrupowane są w typowe kategorie jak: nieruchomości, oferty pracy, motoryzacja, turystyka, towarzyskie, edukacja. Ogłoszenia można zamieszczać za darmo i odpłatnie. Ta druga opcja umożliwia wyróżnienie, przez co oferta stanie się bardziej widoczna.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • praca sochaczew »

  Witam. Portal www.eSochaczewski.pl to całkowicie nowy serwis w Powiecie Sochaczewskim. Umożliwia on dodawanie swoich ogłoszeń całkowicie za darmo dodatkowo daje możliwość wyróżnienia ogłoszenia na stronie głównej tudzież w wynikach wyszukiwania. Strona mimo krótkiego okresu w internecie, zdobyła sobie już rzeszę stałych użytkowników którzy stale z dnia na dzień rosną i oczywiście chętnie powracają, no mnie jako właściciela strony bardzo cieszy. Zapraszam serdecznie do oglądania i oczywiście do dodawania ogłoszeń. Zapraszam serdecznie.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • MirosProperty - Wycena Mieszkania Warszawa »

  Wartość rynkowa Nieruchomości szacowana jest przez Rzeczoznawcę Majątkowego Warszawa najczęściej w formie operatu szacunkowego. Aby możliwe było sporządzenie profesjonalnej i wyczerpującej Wyceny Nieruchomości niezbędne jest przeprowadzone bardzo szczegółowej Analizy Rynku Nieruchomości. Ta dostarcza aktualnych danych o zachowania uczestników rynku nieruchomości, ich preferencjach oraz co najważniejsze o aktualnych cenach jakie kształtuje lokalny rynek. W oparciu o tą wiedzę Rzeczoznawca Majątkowy Wojciech Miros może przystąpić do sporządzania pełnej dokumentacji, którą poprzedza przeprowadzona wizja lokalna nieruchomości. MirosProperty to kancelaria, która profesjonalnie zajmuje się sporządzaniem wyceny nieruchomości, analiz i badań rynku Nieruchomości. Obszar szczególnej analizy to miasto Warszawa (Mokotów, Bielany, Żoliborz, Ursynów, Wilanów, Bemowo, Ochota, Wola, Targówek) oraz powiaty sąsiednie (Pruszków, Piastów, Piaseczno, Izabelin, Łomianki, Legionowo, Wołomin, Ożarów). Wszystkich Państwa zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do współpracy. Wycena Nieruchomości Warszawa.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy Wrocław »

  Serwis Ogłoszenia Wrocław istnieje w celu ułatwienia wymiany handlowej mieszkańcom i firmom działającym w stolicy Dolnego Śląska oraz okolicznych miejscowości. Strona umożliwia zamieszczanie ogłoszeń drobnych bezpłatnie oraz płatnie, co skutkuje wyróżnieniem ramką na szczycie listy ofert. Do każdego anonsu można dodać do 14 zdjęć, link do własnej strony www, e-mail oraz numer telefonu. Ogłoszenia podzielone są na kategorie: praca, nieruchomości, motoryzacja, turystyka, edukacja, zwierzęta, towarzyskie.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo - agent ubezpieczeniowy Warszawa »

  Strona agenta zawiera ofertę proponowaną przez doradcę w następującym zakresie:
  - Ubezpieczenia na życie i zdrowie, nnw, majątek, emerytura oraz inwestycje i IKZE.
  - Ubezpieczenie uniwersalne, zabezpieczające finansowo Ciebie i Twoją rodzinę w razie nieprzewidzianych zdarzeń losowych.
  - Pełny Serwis Ubezpieczeń zdrowotnych, Pakiet medyczny – opieka zdrowotna w której skład wchodzą: ubezpieczenie na życie, niezdolność do pracy.
  - Ubezpieczenia majątkowe, mieszkania i domu – również w budowie - od wszelkich zdarzeń losowych, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej. Fundusze inwestycyjne parasolowe.- Inwestowanie systematyczne lub jednorazowe poprzez fundusze inwestycyjne – jako forma zbierania pieniędzy na naukę dla dziecka, na start w dorosłe życie lub na dowolne wydatki w przyszłości.

  Gwarantowana renta kapitałowa

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poznań blog »

  Jeżeli jesteś człowiekiem ciekawym tego co rozgrywa dookoła Ciebie, to bez wątpienia docenisz należący do mnie blog. Piszę o wszystkim co innowacyjne, interesujące i warte adnotacji. Blog traktuje w głównej mierze o nieruchomościach, długach i co do zasady treściach finansowych. Relacjonuję osobisty punkt widzenia, ale chętnie przeczytam Twoje komentarze i ustosunkuję się do nich, jestem ciekawy jak te tematy zauważacie Wy. Zapraszam podobnie osoby, które reflektowałyby napisać coś intrygującego do kooperacji w budowaniu czegoś naprawdę frapującego.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing rzeszów »

  Firma Millennium Leasing Sp. z o.o. od pierwszych dni swojej aktywności oferuje usługi o najlepszej rangi z u względnieniem, że konsument jest zawsze na pierwszym miejscu. W uwadze o dbanie nad wzorcami naszych usług w 2008 roku zajęliśmy III miejsce w rankingu gazety Rzeczpospolitej. Aktywność jakiej się podejmujemy, to obszerne spektrum, od maszyn po nieruchomości. Powstaliśmy z koncepcją o konsumencie, jego poszczególne oczekiwania posiadają w naszej firmie priorytet. Portfel naszych usług finansowych dla firm ma pomocniczą aplikacje w formie ubezpieczenia.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wycena nieruchomości. Rzeczoznawca majątkowy »

  Wycena nieruchomości w Warszawie dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Rzeczoznawca majątkowy. Wycena mieszkania, wycena domu, wycena działki, wycena gruntu, wycena roli, wycena magazynu, wycena hali, wycena gospodarstwa rolnego, wycena lasu, wycena ruchomości, wycena przedsiębiorstwa. Wykonuję wycenę tzw. mienie zabużańskie. Analizy i opinie nieruchomości. Zakres działalności Warszawa i okolice. Ekspresowa wycena mieszkania – nieruchomości.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości nad morzem, mieszkania w Kołobrzegu »

  Zastanawiacie się Państwo, jakie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem można odszukać w bazie nieruchomości nad Bałtykiem? Nic prostszego, wystarczy odwiedzić strony biura Certus Nieruchomości Kołobrzeg. Znajdą tam Państwo przekrój nadmorskich nieruchomości z powiatu kołobrzeskiego i okolic. Pomorze Zachodnie to wymarzone miejsce do inwestowania. Mieszkania Kołobrzeg, Trzebiatów czy Mrzeżyno, działki i domy nad morzem, lokale użytkowe i obiekty pensjonatowe z doskonałą lokalizacją blisko plaży oraz apartamenty w kompleksach hotelowych – wszystkie te nieruchomości cieszą się dużym zainteresowaniem nabywców oraz najemców.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Poznań przez polecane agencje nieruchomości »

  Polecane agencje nieruchomości w Poznaniu. Pozytywnie postrzegane biuro nieruchomości Doradca Rynku Nieruchomości „DoradcaRN.pl od 1999” skutecznie pośredniczy we zleconych transakcjach sprzedaży, najmu domów i mieszkania w Poznaniu i sąsiednich gminach. Agencja ma pod firmą „DoradcaRN.pl od 1999” proponuje więcej, niż samo pośredniczenie w obrocie nieruchomościami w Poznaniu. Agencja ma w ofercie odpowiednie i dostosowane do potrzeb polisy ubezpieczeniowe dla wszystkich mieszkań i domów w znanym towarzystwie ubezpieczeniowym oraz ofertę sporządzania certyfikatów charakterystyki energetycznej. Świadectwa wykonywane są zgodnie ze wskazaniami Unii Europejskiej (obligatoryjne dla nowo zbudowanych budynków od 2009 roku).

  Data dodania: 17 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podziały nieruchomości »

  Firma Kadex Geodezja, której siedziba mieści się w stolicy Wielkopolski, Poznaniu oferuje kompleksowe usługi geodezyjne. Zajmujemy się podziałem nieruchomości, geodezyjną obsługą inwestycji budowlanych (drogowych i kolejowych), tworzeniem map geodezyjnych, map 3d, przeprowadzaniem pomiarów geodezyjnych. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych technologii skanowania 3d - przy pomocy skanera 3d pomiary są dokładniejsze, szybsze i tańsze. Możemy tworzyć mapy 3d a także trójwymiarowe modele budynków.

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale przemysłowe »

  Szeroki wybór hal zlokalizowanych w najbardziej atrakcyjnych punktach kraju – na sprzedaż i wynajem. Magazyny wysokiego składowania i centra dystrybucyjne posiadające bramy wjazdowe z poziomu „0” oraz posadzki bezpyłowe o znacznej nośności. Z kolei proponowane hale przemysłowe mają przydziały prądu o znacznej mocy oraz sprężone powietrze i suwnice. Propozycja przewiduje możliwość dostosowania hal lub ich powiększenia. Obsługą klientów zajmują się doświadczeni specjaliści, którzy dobiorą nieruchomość dopasowaną do działalności wybranej firmy od strony położenia, wielkości powierzchni i wyposażenia. Ugruntowane kontakty biznesowe z inwestorami decyduje o tym, że Jartom najskuteczniej zwiększa bazę danych o wyjątkowo atrakcyjne nieruchomości. Propozycja urozmaicona pod względem cenowym. Wynagrodzenie biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • domy pod warszawą »

  Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się obrotem nieruchomości. Jesteśmy na rynku od długich lat, a nasi pośrednicy przez ten czas nabyli wszystkie certyfikaty i licencje uprawniające do uprawniania tego zawodu. Operujemy nieruchomościami zarówno na rynku wtórnym, na którym możemy się pochwalić ogromnymi osiągnięciami, ale też na rynku pierwotnym, co musi zaciekawić chcących kupić nowe mieszkanie, bądź nowy dom. Jeśli szukasz nieruchomości idealnej dla siebie to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Doradzamy, wybieramy i staramy się o uśmiech naszego klienta, które jest znakiem naszego zaangażowania i profesjonalizmu. Zapraszamy do kontaktu..

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Szczecin »

  Portal regionalny Zachodniopomorski Serwis Nieruchomości powstał z myślą o osobach zajmujących się zawodowo rynkiem nieruchomości. Serwis gromadzi informacje przede wszystkim z województwa zachodniopomorskiego i miast: Szczecin, Stargard, Police, Kamień Pomorski, Świnoujście, Koszalin, Gryfino, Świdwin. Głównym elementem strony są ogłoszenia sprzedaży, najmu, wynajmu, kupna nieruchomości - mieszkań, domów, działek, lokali usługowych, garaży. Do dyspozycji odwiedzających jest także katalog firm branżowych zawierający dane kontaktowe architektów, deweloperów, biur obrotu nieruchomości a także serwis informacyjny.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Kielce »

  Obecnie podaż na runku mieszkaniowym może trwożyć. Chyba dużo osób zadaje sobie zagadkę w jaki sposób odnaleźć ciekawe lokum. Oferta jest bardzo obfita - zaczynając od niedrogich mieszkanek a kończąc na wygodnych apartamentach. Googlując: mieszkania Kielce odszukacie Państwo na mnóstwo oferet. Powinno się się skonsultować ze fachowcami aby nie marnować czasu na ich nadaremne wertowanie. Wszelkiemu możliwemu petentowi staramy sie akuratnie dopasować mieszkanie do jego potrzeb i możliwości pieniężnych. Nie pobieramy opłat wstępnych. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »