Strony związane z hasłem 'lokaty':

Sortuj po:

 • SKOK Nike oferuje najlepsze usługi. »

  SKOK Nike jest spółdzielnią do której może przystąpić każdy członek. Warunkiem jest zapisanie się do spółdzielni oraz wniesienie kwoty wpisowej. SKOK Nike, jako spółdzielcza kasa oszczędnościowo - kredytowa, oferuje interesujące pożyczki, lokaty z korzystnym oprocentowaniem. W SKOKu Nike można założyć także rachunek oszczędnościowo - rozliczeniowy (ROR) oraz konto bankowe z dostępem przez Internet (e - konto). SKOK Nike ciągle rozszerza swoją działalność, obecnie jej placówki znajdują się na terenie 6 województw: lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, kujawsko - pomorksiego. Centrala SKOK Nike znajduje się w Warszawie przy ul. Teofila Piecyka 27.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oszczędzanie pieniędzy »

  Oszczedzanie.eu to miejsce promujące wiedzę na temat oszczędzania pieniędzy, oszczędzania energii oraz oszczędzania czasu. Dowiesz się tutaj jak w prosty sposób znaleźć oszczędności w domowym budżecie bez konieczności odmawiania sobie przyjemności. Nauczysz się również, że wydawanie mniej niż się zarabia to pierwszy krok do bogactwa i finansowej niezależności. Jeżeli chcesz wiedzieć jak oszczędzić 180 złotych samodzielnie opłacając rachunki albo jak zyskać 7 dodatkowych dni wolnych i 1500 złotych w ciągu roku to serdecznie zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wielkopolska SKOK - Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa »

  Wielkopolska SKOK zaprasza do zapoznania się ze swoja ofertą – mamy szeroki wybór kont osobistych dopasowanych pod różne potrzeby naszych klientów (np. specjalne konta dla młodych oraz dla seniorów, konto ROR darmowe konta z dostępem do Internetu, trzy rodzaje kont dla przedsiębiorców), atrakcyjne lokaty oraz szybkie i tanie pożyczki (chwilówki i długoterminowe na dowolny cel). Posiadamy w ofercie także ubezpieczenia nieruchomości, polisy na życie, ubezpieczenia AC, OC i NNW. Sprawdź i wybierz coś dla siebie.

  Data dodania: 05 10 2015 · szczegóły wpisu »