Strony związane z hasłem 'kredyty':

Sortuj po:

 • Regionalne Centrum Finansowe »

  Nasza firma na przeciw żądaniom klientów, oferuje zupełny zakres opieki finansowej i doradztwa. To, co Nas wyróżnia na tle konkurencji, to zobowiązanie w dobranie i dopasowanie godziwego produktu do możliwości i potrzeb petenta. Z Nami w prosty i przejrzysty sposób porównają Państwo oferty wielu banków i dokonają słusznego wyboru. Nasi doradcy urządzają za klientów większość formalności.Partnerskie podejście do współpracy oraz rzetelność w działaniu to nasze główne atuty świadczące o naszej sile. NIE LATAJ PO BANKACH – POZWÓL, ABY TO BANKI ZABIEGAŁY O CIEBIE!!

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdolność kredytowa »

  Zdolność kredytowa to jedno z podstawowych kryteriów branych pod uwagę przy ustalani wysokości pożyczki mieszkaniowej.
  Banki zazwyczaj szacuję ten wskaźnik kierując się własnymi wytycznymi i kryteriami, dlatego w celu dokładnego obliczenia zdolności kredytowej należy udać się do placówki banku.
  Ale można też skorzystać z narzędzi znajdujących się na stronie. Kalkulator zdolności kredytowej pozwala obliczyć, w dużym przybliżeniu, kwotę kredytu hipotecznego, którą skłonny jest udzielić bank.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • twoja-pożyczka.net - pożyczki, kredyty, konta. »

  Szukasz gotówki? W serwisie znajdziesz najlepsze oferty banków na sfinansowanie swoich inwestycji, remontów, kupna samochodu, mieszkania. Kredyty i pożyczki na każdą kieszeń. Dodatkowo bez zbędnych odwiedzin w placówkach banków łatwo założysz konto bankowe, lokatę, ubezpieczysz dom, samochód. Wszystko to podane w łatwej i przystępnej formie. Prowadzisz firmę? - mamy również coś dla Ciebie - Sprawdź nas. Pożyczaj, inwestuj, lokuj oszczędności - teraz to proste.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania i apartamenty »

  Internetowy przewodnik lokalowy zbierający w swojej bazie i naturalnie dającyudostępniający odbiorcom, solidną bazę tekstów o tematyce kupna mieszkań, kredytów pod zastaw hipoteczny, a także ogólnie rynku mieszkaniowego. Dzięki profesjonalnie przygotowanym przez naszych redaktorów serwisu mieszkaj24.pl artykułom, dowiemy się tu między innymi o takiej ważnej sprawie jaką jest możliwy wpływ wejścia Polski do strefy euro na nasz sektor mieszkaniowy i czy niesie to za sobą jakieś ważne zmiany, przede wszystkim w samych cenach mieszkań.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK »

  Nasza strona jest źródłem wielu ciekawych informacji na temat pożyczek bez BIK, czyli bez sprawdzania przez pożyczkodawcę wypłacalności oraz historii zadłużeń klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Przede wszystkim zawiera ona krótkie i proste objaśnienie czym owa instytucja się zajmuje, jakie informacje gromadzi a także w jaki sposób możemy znaleźć się na jej „czarnej liście”. Na stronie przeczytamy także, gdzie możemy szukać pożyczki, jeśli bank nie będzie chciał przyznać nam tradycyjnego kredytu. Podaje dodatkowo linki do innych stron internetowych, które szczegółowo uzupełnią naszą wiedzę o pożyczkach bez zaświadczeń, chwilówkach i kredytach dla małżeństw.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • kredyty konsolidacyjne »

  Gro z nas ceni sobie praktyczność kredytów i pożyczek, kart kredytowych, zakupów na raty itd. możliwości skorzystania z dodatkowego dofinansowania na codzienne potrzeby, które są zbyt drogie jak na aktualny stan naszego budżetu. Podobnie da się wykorzystać kredyty konsolidacyjne. Lecz zamiast czekać do czasu aż uzbieramy odpowiednia ilość gotówki z kredytem zmieniamy sytuacje i wykorzystujemy pożyczone od tego kto ma pieniadze wcześniej, które następnie cyklicznie co miesiac zwracamy bankowi. Sytuacja sie komplikuje jeśli ja powtarzamy więcej razy u wielu kredytodawców. W rezultacie konczymy z kilkoma kredytami, których to splaty musimy pilnować, w innym wypadku przekroczenie tylko jednego z nich może spowodować niepożądane konsekwencje. Aby temu zapobiec, gdy spłacenie wszystkich zobowiązan może być niepewne, dostajemy do skorzystania instrument jakim jest Kredyt konsolidacyjny. Pozwoli nam on zebrać w całość wszystkie kredyty i inne długi finansowe, zarazem dopasowując spłaty i cenę miesięcznej raty do naszych aktualnych zdolności finansowych, a do tego niektóre banki zaoferują nam ponadto gotówkę, którą sfinansujemy obecne opłaty.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki gotówkowe »

  Świat pożyczek to przewodnik po różnego typu usługach finansowych, jakie znaleźć da się zarówno w standardowych bankach jak też oddziałach quasi bankowych. Wiele produktów bankowych kusi konkurencyjnym oprocentowaniem, jednakże niewiele ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że za taką strategią nie zawsze ukrywa się sprzyjająca pożyczka. Z naszych tekstów internauci dowiedzą się, na jakich zasadach oparta jest strategia finansowa oraz jak prawidłowo ją wykorzystywać. Sporo miejsca poświęciliśmy także czynnościom, jakie dotykają kredytobiorców, jeżeli podejmą jakieś zobowiązanie pożyczkowe.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zlecenia finansowe bez opłat i rejestracji »

  Do jakiego banku po kredyt gotówkowy lub pożyczkę? Gdzie załatwić kredyt konsolidacyjny, samochodowy, hipoteczny? Oferta kredytów jest tak bogata, że nie łatwo podjąć decyzję, który z banków oferuje najkorzystniejszy kredyt albo pożyczkę. Warto skorzystać z firm wyspecjalizowanych w doradztwie finansowym, których usługi najczęściej są bezpłatne. Może okazać się, że znalezienie właściwego i kompetentnego doradcy finansowego, który pomoże w wyborze kredytu nie będzie takie proste. Trafnym rozwiązaniem w znalezieniu właściwej oferty kredytowej może okazać się serwis zleceń finansowych kredytolog.pl Dodanie zlecenia nie wymaga rejestracji, a co najważniejsze jest bezpłatne.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty i pozyczki »

  Kredyt konsolidacyjny to możliwość konsolidacji zobowiązań finansowych z innych bankach (w tym m.in. kredytu gotówkowego, kredytu ratalnego, linii debetowej). W zależności od sumy posiadanych zobowiązań finansowych, skonsolidowana rata kredytu na cel dowolny może obniżyć się średnio o 250 PLN. Minimum formalności oraz możliwość otrzymania pożyczki nawet w jeden dzień, sprawiają, że jest to jedna z najlepszych tego typu ofert na rynku. Maksymalna kwota pożyczki to 120 000 PLN, przy okresie kredytowania do 7 lat. Wysokość pożyczki, jaka może zostać klientowi udzielona, ustala bank na podstawie precyzyjnej analizy zdolności kredytowej. Propozycja jest indywidualnie dobierana do potrzeb, przy rzetelnej analizie profilu klienta.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pod zastaw dla Ciebie »

  Zapraszam serdecznie na naszą stronę gdzie poznasz wile opcji pożyczek pod zastaw. Pożyczki pod zastaw domu, samochodu, nieruchomości, mieszkania masz wiele opcji. Która z nich jest najkorzystniejsza. Zobaczysz jakie są ich zalety i wady, co możesz wynegocjować, czy warto je brać, a może wybrać zupełnie inny rodzaj pożyczki. Zapraszam serdecznie na naszą stronę gdzie poznasz wile opcji pożyczek pod zastaw. Pożyczki pod zastaw domu, samochodu, nieruchomości, mieszkania masz wiele opcji. Która z nich jest najkorzystniejsza. Zobaczysz jakie są ich zalety i wady, co możesz wynegocjować, czy warto je brać, a może wybrać zupełnie inny rodzaj pożyczkiZapraszam serdecznie na naszą stronę gdzie poznasz wile opcji pożyczek pod zastaw. Pożyczki pod zastaw domu, samochodu, nieruchomości, mieszkania masz wiele opcji. Która z nich jest najkorzystniejsza. Zobaczysz jakie są ich zalety i wady, co możesz wynegocjować, czy warto je brać, a może wybrać zupełnie inny rodzaj pożyczkiZapraszam serdecznie na naszą stronę gdzie poznasz wile opcji pożyczek pod zastaw. Pożyczki pod zastaw domu, samochodu, nieruchomości, mieszkania masz wiele opcji. Która z nich jest najkorzystniejsza. Zobaczysz jakie są ich zalety i wady, co możesz wynegocjować, czy warto je brać, a może wybrać zupełnie inny rodzaj pożyczki

  Data dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty hipoteczne Gorzów »

  Mnóstwo osób, małżeństw chcąc mieszkać na swoim "M" jest zmuszone zaciągnąć dług. Ewidentnym jest, że w tym przypadku będzie to dług mieszkaniowy. Biorąc pod uwagę to, że jest to zobowiązanie na kilkanaście, a najczęsciej kilkadziesiąt lat, należy się niezwykle roztropnie przyjrzeć propozycjom wielu banków. iDoradcy Finansowi są w stanie w wielce czytelny i przyjemny sposób zaprezentują oferty z wielu banków. z przyczyny temu osoby szukające kredytu zaoszczędzą bez liku swojego drogiego czasu.Pożyczki hipoteczne w Gorzowie udzielane są na nader dogodnych warunkach z jednoczesną opcją zasięgnięcia wskazówki w tematyce oszczędzania i inwestowania pieniędzy.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK »

  Rozwój polskiego sektora finansowego przyczynił się do powstania co raz silniej różnorakich form dawania kredytów gotówkowych. Silnie popularne zrobiło się udzielanie gotówki na normalny dokument tożsamości. Na dzień dzisiejszy, takową usługę ma już większość banków, oraz duża liczb firm poza bankowych. Tego typu urozmaicenie, jednak nie wpływa korzystnie na zaciąganie zobowiązań kredytowych, lecz sprawia, że dokonanie wyboru jest naprawdę ciężkie. Dla klientów, którzy nie wiedzą czym się kierować powstała baza informacji o tematyce szeroko znanych kredytów gotówkowych, w postaci witryny internetowej kredytnadowod.net.pl. Portal posiada najbardziej istotne oraz najbardziej na czasie wiadomości o tematyce kredytów gotówkowych ulokowanych na rodzimym rynku finansowym.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Weź dobry kredyt z SGF! »

  Jeśli chcesz przemyślanie zainwestować swe pieniądze albo zamierzasz wziąć kredyt, zawsze warto wiedzieć, które banki mogą zaoferować ci najlepsze rozwiązania. Jeżeli nie wiesz, co wybrać, wybierz Śląską Grupę Finansową! Zajmujemy się kompetentnym doradztwem w charakterze bankowości oraz finansów. Świadczymy usługi dla osób, jakie pożądają zaciągnąć kredyty rybnik, zarówno dla osób indywidualnych, jak oraz dla przedsiębiorstw, wspieramy w sprawach związanych z obrotem posiadłości, nabywaniem środków unijnych i w leasingu. Nasi fachowi fachowcy i wspólnicy będą mogli zaoferować najlepsze wyjścia dla ciebie - przetestuj nas!

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK »

  Jeżeli odwiedzisz naszą stronę internetową, możesz odkryć alternatywy kredytowe dostępne dla osób, które ze względu na budzącą wątpliwości przeszłość w BIK odizolowani są od możliwości korzystania z atrakcyjnie oprocentowanych ofert bankowych. Wymieniamy procedury praktykowane przez Biuro Informacji Kredytowej oraz ich wpływ na obliczanie zdolności kredytowej. Co więcej zamieszczamy charakterystykę coraz bardziej popularnej opcji o nazwie kredyt bez BIK pod kątem jej zalet oraz słabych stron. Z pewnością warto poznać najbardziej opłacalne dla klienta warunki zwrotu takiego zobowiązania.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Załóż konto bankowe »

  Na naszej stronie znajdziesz zestawienie solidnych banków w Polsce wraz z oferowanymi przez nie usługami. Do wyboru masz różne konta (dla młodzieży, firmowe), a także karty debetowe. Do tego na stronie zaprezentowane zostały kredyty (gotówkowe, hipoteczne i na zakup auta) - dowiesz się, w których przypadkach są one najkorzystniejsze. Częstokroć zdarzyło Ci się nie zdążyć do placówki bankowej bądź stać w kolejkach? Nie szkoda Ci swojego cennego czasu, przelewy wykonuj z domu. Na stronie możesz złożyć wniosek, oszczędzając swój cenny czas.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacja kredytów »

  Znalazłeś się w fatalnej sytuacji materialnej oraz nie masz pojęcia gdzie pójść po pomoc? Zostałeś ze swymi problemami zupełnie sam, a co najgorsze nie masz możliwości udać się po kredyt do banku? A może już jesteś zadłużony i zupełnie nie masz pojęcia co zrobić? Nie musisz się zadręczać! Na Nie ma kłopotu, jakiego nie dałoby się rozwikłać. Wystarczy, że wejdziesz na ukazywaną stronę. Przekonasz się, iż istnieje rozwiązanie, jak choćby kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczenia .
  Na prezentowanej stronie dowiesz się właściwie wszystkiego co pokaże Ci jak wyjść z kłopotów finansowych. Nawet jeśli posiadasz obecnie kłopoty z pracą albo masz na koncie kilka pożyczek. U nas dowiesz się czym jest kredyt konsolidacyjny online oraz nie tylko pozbędziesz się najgorszych kłopotów, ale również odnajdziesz spokój, ponieważ dzięki informacjom zdobytym online, nie będziesz musiał poruszać się po wielu bankach. Nasza witryna umożliwi Ci zażegnać całkowicie problemy z pieniędzmi. Nie zwlekaj więc, po prostu wejdź do nas i raduj się bezproblemowym życiem bez dołka finansowego. Zobacz jak dobrze jest wreszcie spokojnie odetchnąć.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka na działalność »

  Prezentowana witryna internetowa to świetne miejsce dla osób szukających dobrych kredytów. Jeżeli i Ty uważasz, że pożyczka gotówkowy dla firm bez zaświadczeń to rozwiązanie dla Ciebie, w tym miejscu wyszukasz wszystkie potrzebne informacje. Zainteresowani poruszając się po witrynie mają szansę zaznajomić się z bieżącymi artykułami dotyczącymi sposobów zaciągania gotówki. Tutaj dowiedzą się, że pobranie kredytu, niezależnie od tego czy to kredyt na otwarcie firmy, czy inny typ pożyczki, to jeden z najodpowiedniejszych sposobów na otrzymanie potrzebnych pieniędzy. W zależności od wybranej oferty zainteresowany musi liczyć się z formalnościami, które należy spełnić przed podpisaniem umowy. Każdy rodzaj kredytu, w tym np. kredyt obrotowy dla firm, wymaga przejścia przez wyznaczone procedury.
  Warto podkreślić, że parabanki minimalizują formalności, zaś w bankach możemy dostać niższe oprocentowanie. Niezdecydowani mogą odwiedzić doradcę finansowego, który wskaże korzystne rozwiązanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, już teraz odwiedź przedstawianą witrynę internetową i znajdź interesujące Cię informacje.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na samochód bez bik »

  Na opisywanej stronie internetowej internauci otrzymają interesujące informacje co do kredytów samochodowych. Aktualnie otrzymanie odpowiedniego kredytu nie jest tak trudne jak kiedyś. Z tego względu użytkownicy poruszając się po opisywanym portalu internetowym zdobędą wiedzę nie tylko w jaki sposób szybki kredyt na auto może wpłynąć na nasze konto, lecz także gdzie znaleźć najkorzystniejszą ofertę.
  Warto dodać, że propozycji można szukać tak samo w bankach, jak i we wszystkich instytucjach parabankowych. Musimy jedynie być pewni, że tania pożyczka na samochód to naprawdę uczciwa oferta. Aby to zweryfikować trzeba spokojnie zapoznać się z punktami umowy i poznać wszelkie istotne szczegóły. Ewidentnym plusem zaciągania kredytu w bankach jest niewysokie oprocentowanie. Zaś parabanki ograniczają formalności do minimum.
  Co wybrać? Decyzja należy do zainteresowanego petenta. Co więcej, większość instytucji bankowych ma swoje witryny internetowe, gdzie można wyszukać wszelkie niezbędne informacje. Opłaca się zajrzeć na powyższy portal i zaznajomić się z interesującymi nas artykułami. W kwestiach finansowych każda wiedza jest przydatna.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacja kredytowa »

  Serdecznie zapraszamy na strone www poświęconą zwłaszcza kredytom konsolidacyjnym. Na czym polega temat nadrzędny strony - konsolidacja pożyczek? Nie masz pojęcia co to znaczy, a już często spotkałeś się z tą nazwą? Konsolidacja to łączenie kredytów, o ile chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę internetową. Na stronie odszukasz oferty pozyczkowe wielu banków oraz jasno zaprezentowane reguły pożyczek konsolidacyjnych. Zawiła terminologia bankowa nie musi być początkiem przeszkód i problemów. Wiedza jest przecież na wyciągnięcie ręki! Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej! Raz jeszcze serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki chwilówki online ® »

  Darmowe pożyczki online, szybkie przelewy, chwilówki na dowód, bez zaświadczeń, z komornikiem bez weryfikacji. Bez BIK, aplikuj póki są dostępne! Darmowe pozabankowe na dowód. Porównanie pozabankowych pożyczek chwilówek online, firmy pożyczkowe inne niż banki – dlaczego korzystamy z ich usług? Czytaj na naszym forum kredytowym. Należy zdawać sobie sprawę, że firmy pożyczkowe nie są związane prawem bankowym. Inne zasady funkcjonowania sprawiają, że mogą one oferować pożyczki na zdecydowanie bardziej elastycznych warunkach, np. vivus zaplo lub monedo

  Data dodania: 12 12 2017 · szczegóły wpisu »