Strony związane z hasłem 'kominki wrocław':

Sortuj po:

 • Kominki »

  Bardzo dobre wkłady kominkowe zapewniają każdemu wnętrzu bardzo wysoki standard oraz podwyższają jakość. Decydując się na kominki powinno się głównie skupić swą uwagę na jakości zaprojektowania tego rodzaju produktów. Analogicznie bywa w sytuacji wkładów kominkowych, które bywają jedną z najistotniejszych elementów kominków. Stosowny wyselekcjonowanie tych urządzeń zapewnia, że poprzez długi czas będziesz mógł z nich korzystać, nie martwiąc się o to, że ulegną one znieszczeniu uszkodzeniu. Polecam Ci zaznajomić się z ofertą solidnych kominków i wkładów kominkowych "Zmarnowany" tak okres z pewnością Ci się zwróci i będziesz całkowicie zadowolony z wykonanego zakupu.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • KOMINKI WROCŁAW LEXUS | ANDRZEJ SŁONINKA »

  Główną działalnością, a zarazem specjalizacją naszej firmy jest produkcja kamiennych kominków wraz z wkładem oraz dystrybucją ciepłego powietrza.

  Tworzymy kominki w różnych wzorach, kolorach oraz różnego rodzaju kamieniach. Nasze produkty łączą w sobie zarówno walory estetyczne jak i funkcjonalne. We własnych realizacjach korzystamy tylko z wkładów kominkowych renomowanych marek, m. in. : SPARTHERM, KOBOK, BEF HOME, MCZ, FLAMEN, MAXFLAM CZY RIA.
  Oferujemy różnorodne wersje wkładów kominkowych, np. : z szybą prostą, panoramiczną, z fasadą unoszoną do góry czy też z fasadą prostą. Proponujemy także kominki z płaszczem wodnym.
  Doświadczenie w budowie kominków pozwala nam służyć profesjonalnym doradztwem związanym z wyborem wkładu optymalnego do danej inwestycji – pozwalającego precyzyjnie sterować procesem spalania i dającego możliwość podłączenia powietrza z zewnątrz.
  Wszystkim Klientom gwarantujemy pełną satysfakcję z codziennego użytkowania naszych kominków – wspartą serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oferowanych urządzeń.
  www. sloninka. pl

  Data dodania: 08 04 2018 · szczegóły wpisu »