Strony związane z hasłem 'instalacje elektryczne':

Sortuj po:

 • Remonty Naprawy serwis Złota Rączka 24h »

  Zawsze

  Gwarantuje bezpłatną wycenę,doradztwo w wyborze najlepszego rozwiązania oraz gwarancje pisemną na wykonane usługi.OferujęKompleksowe remonty budowlane od A do Z.Drobne naprawy montaże i instalacje elektryczne, usuwanie usterek w mieszkaniu typu ( Złota Rączka ) polegające na szybkim i rzetelnym wykonaniu.Malowanie mieszkań, Gładzie gipsowe, szpachlowanie,glazura,terakota,Montaż kabin, wymiana instalacji elektrycznej, montaż osprzętu elektrycznego .

  Data dodania: 23 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Budowa »

  Budoskop.pl to serwis powstały specjalnie dla osób pracujących w branży budowlanej. W jednym miejscu zostały zamieszczone wartościowe informacje na temat tego jak odnawiać, budować oraz wykańczać swoje cztery kąty. Można tam odnaleźć wiele przydatnych informacji na temat nowinek w zakresie różnorakich instalacji, np. instalacji elektrycznych, izolacji akustycznych i termicznych oraz hydroizolacji. Co więcej można zapoznać się z produktami oraz działalnością przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji materiałów budowlanych m.in.: KINGSPAN Sp. z o.o., Sokółka Okna i Drzwi S.A. oraz Bauder Polska Sp. z o.o. Na portalu zostały także omówione zagadnienia związane z budową ekologicznych oraz energooszczędnych budynków oraz jakie akcesoria możemy zainstalować by korzystać z energii odnawialnej. Dużą uwagę serwis ten przeznacza zagadnieniom aranżacji oraz wyposażenia ogrodów czy tarasów.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Warszawa »

  Strona firmy elektrycznej Galax.

  Oferta dla klientów indywidualnych obejmuje montaż instalacji elektrycznej w budynkach nowych, oraz wymianę instalacji elektrycznych w budynkach remontowanych. Wykonujemy również instalacje oświetleniowe oraz inne teletechniczne - domofonowe, videodomofonowe, sieci komputerowe itp.

  Oferta dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowyc obejmuje wymianę instalacji (pionów) w części wspólnej oraz montaż rozdzielnic piętrowych i rozdzielnic głównych. Wykonujemy także pomiary instalacji elektrycznej

  Dla przedsiębiorstw i zakładów przemysłowych, prócz instalacji elektrycznych oferujemy także konstrukcję, budowę i programowanie specjalistycznych układów sterujących automatyki przemysłowej.

  Na naszych stronach można znaleźć także cennik usług elektrycznych

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTROTOM - Instalacje elektryczne pomiary termowizja »

  Firma rozwijana przez grupę ekspertów w ciągu minionych lat z przyjemnością zaoferuje Państwu usługi w zakresie instalacji elektrycznych. Najlepszy sprzęt i narzędzia połączone z wiedzą i doświadczeniem sprawia że nasza oferta jest wyjątkowo atrakcyjna. Wykonujemy pomiary elektryczne na terenie Poznania i nie tylko. Rozwinęliśmy działalność o usługę badania kamerą termowizyjną. Badanie termowizyjne wykonujemy dokładnie i starannie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne »

  Blog dla elektryków - porady, zdjęcia i filmy z pracy elektryka. Najlepsze momenty z życia elektryków z humorem i praktyczną stroną instalacji elektrycznych. Baza ciekawych memów związanych zawodem elektryka. Dużo cennych uwag innych użytkowników w postaci komentarzy pod zdjęciami i artykułami. Największa społeczność elektryków w Polsce. Dodatkowo sekcja ABC elektryka, a w niej porady z życia elektryka dotyczące instalacji elektrycznej w domku jednorodzinnym, wymiana gniazdek i łączników elektrycznych. Poprowadzenie przewodów w ścianach i wiele innych.

  Data dodania: 11 03 2017 · szczegóły wpisu »