Strony związane z hasłem 'freelancer':

Sortuj po:

 • k-design - strony www, projekty graficzne, grafika »

  Witam ma na imię Szczepan. Zajmuję się projektowaniem grafiki reklamowej, oraz tworzeniem stron internetowych. Doświadczenie w zakresie tworzenia projektów, zdobywałem poprzez współpracę z agencjami reklamowymi oraz drukarniami, jak również szkolenia jakie przeszedłem z zakresu obsługi programów graficznych. Jestem freelancerem dzięki czemu mogę zaoferować Państwu nie tylko konkurencyjne ceny moich usług ale również szybki termin ich realizacji. Cały czas staram się podnosić swoje umiejętności tak aby przygotowywane przez moją osobę materiały reklamowe spełniały Państwa wymagania. W chwili obecnej w mojej ofercie znajdą Państwo strony www, oraz projekty graficzne takich materiałów jak ulotki, wizytówki, logotypy, banery, plakaty itp. Zapraszam już teraz do odwiedzenia mojej strony internetowej na której znajdą Państwo więcej informacji nie tylko o mojej osobie ale również moją ofertę (łącznie z portfolio moich prac).

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron WWW »

  Nazywam się Jakub Cieślak i jestem programistą. Głównie zajmuję się tworzeniem aplikacji webowych w oparciu o takie technologie jak PHP, Zend Framework, MySQL, JavaScript oraz pisaniem szablonów pod systemy zarządzania treścią (CMS) Wordpress i Joomla. Na moim blogu znajdziecie wiele przydatnych artykułów, które ułatwią pracę nad samodzielnym tworzeniem stron WWW oraz portfolio moich projektów które wykonałem.W dzisiejszych czasach strona internetowa jest niezbędnym elementem każdej firmy czy organizacji aby móc się wybyć wśród konkurencji

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Copywriting, Pozycjonowanie i Tworzenie responsywnych stron www »

  Agencja reklamowa CopywriterExpert to profesjonalna obsługa każdego klienta, firmowego i prywatnego. Im wszystkim zapewniamy Copywriting, Pozycjonowanie i Tworzenie stron www. Teksty reklamowe, Teksty na strony internetowe, Opisy Produktów, Prowadzenie Bloga i FB.

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej. Cechuje nas kreatywne podejście i wyszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu stosujemy najnowszą i dostępną technologię, dzięki której nasi Klienci są obsługi najlepiej, jak tylko mogą.

  Na początku naszej działalności realizowaliśmy tylko Copywriting. Zyskaliśmy doświadczenie w dostarczaniu treści na strony internetowe, do strony firmowych i sklepów online. Następnie przygotowywaliśmy treści do emailingu, oferty handlowej i wiele innych.

  Następnie po kilku latach poszerzyliśmy zakres naszej działalności o Pozycjonowanie stron, a przede wszystkim przez prowadzenie Bloga i profili społecznościowych. Dzięki temu udało się nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, mniejszych i średnich firm, przedsiębiorstw, które otrzymały od nas dokładnie to, co chcieli. Sprawiliśmy, że zaistnieli w sieci i to na wcześniej ustalone słowa kluczowe.

  Po pewnym czasie stwierdziliśmy, że będziemy obsługiwać naszych klientów jeszcze profesjonalniej i przez to oferujemy również Tworzenie responsywnych stron. Dzięki temu udaje się nam dotrzeć do klientów, którzy nie posiadają strony www, sklepu bądź dopiero decydują się na jej wykonanie.

  Aktualnie udaje się nam obsługiwać coraz większe grono zadowolonych klientów. Zapraszamy, abyś do nich dołączył!

  Data dodania: 16 11 2016 · szczegóły wpisu »