Strony związane z hasłem 'Fotograf Ślubny Kraków':

Sortuj po:

 • Fotografia ślubna Bielsko »

  Michał Białko jest fotografem, który stara się tworzyć jak najbardziej unikalny styl fotografii artystycznej na zasadzie kontrastu. W swoich kadrach odważnie zestawia nowoczesność z elementami staromodnego wizerunku. Obskurną rzeczywistość łączy z elegancją i pięknem człowieka. Kontrowersyjną treść fotografii nasyca delikatnością oraz nutą zmysłowości. Michał mieszka w Bielsku-Białej, jednak pracuje w całej Polsce i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Każde zlecenie, każda sesja są dla niego wyjątkowe i w ten sam sposób podchodzi do swojej pracy.
  Zdjęcia ślubne Bielsko | Fotografia ślubna Kraków | Fotografia ślubna Katowice

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Ślubny Kraków »

  Fotograf Ślubny Kraków to niezwykle wdzięczny zawód, który pozwala przedewszystkim na współpracę z różnymi ludźmi i w różnych sytuacjach. Pozwala na opowiedzenie historii z dnia ślubu dwojga zakochanych w sobie ludzi co jest dla mnie wielką przyjemnością, ale i wyzwaniem. Czerpię z tego jednak niebywałą satysfakcję i dlatego podczas każdego reportażu, pleneru ślubnego czy sesji zdjęciowej daję z siebie wszystko, aby zdjęcia, które dostanie Młoda Para były dla nich pamiątką na całe życie. Proponuję ze swojej strony wykonanie zdjęć z dnia ślubu zgodnie z zasadami reportażu, oraz Plener Ślubny kilka dni po ślubie w niezwykłych i niepowtarzalnych miejscach nie tylko w obrębie zamieszkania Młodej Pary, ale w dowolnie innych wybranych miejscach jak i za granicą.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Kraków »

  Jako fotoreporter weselny towarzyszę parom młodym w czasie owego jedynego dnia – pozostając przy tym dyskretnym i praktycznie niedostrzegalnym. Najważniejsze dla mnie jest Wasza satysfakcja.
  Bez znaczenia w jakim kraju odbywa się ślub bo jestem do dyspozycji wszędzie tam gdzie mnie potrzebujecie. Fotografia ślubna to moje zamiłowanie, więc dystans jest bez znaczenia.W ciągu kilku ostatnich lat otrzymałem dużo podziękowań od Par Ślubnych, które upewniają mnie, że moje hobby fotograficzne należy w dalszym ciągu rozwijać...
  Serdecznie zapraszam do zwiedzania mojego bloga gdzie na cały czas pojawiają się nowe zdjęcia.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Kraków »

  Fotografia ślubna to charakterystyczna gałąź fotografii, albowiem nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek potknięcia.
  Trzeba więc wynaleźć fotografa z doświadczeniem oraz fantazją, którego umiejętności zabezpieczą nam przepiękny reportaż z tego znaczącego dnia.

  Jako fotograf staram się stworzyć reportaż dokumentujący przebieg ślubu i wesela, a co najważniejsze zatrzymać w klatkach wszystko to co chcieliby Państwo wyryć w pamięci.
  Nazywam się Arkadiusz Nowak i zapraszam na moją stronę internetową oraz bloga.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »