Strony związane z hasłem 'copywriter':

Sortuj po:

 • Nightwriterka | Copywriter/seo copywriter »


  Nightwriterka profesjonalne usługi z zakresu copywritingu i seo copy.
  Copywriting na serio!
  Serio, serio - Ty zamawiasz, Ja piszę - WSZYSCY ZYSKUJĄ.

  W ofercie między innymi:

  Teksty, redakcja + SEO
  (precle, zaplecza, teksty tematyczne, specjalistyczne, treści na stronę www, hasła reklamowe, opisy produktów, opisy kategorii)

  Grafika
  Każda grafika przeznaczona do internetu (logo, graficzne CV, infografika, plakat informacyjny, eventowy, nagłówek na fb, G+ i inne. Obróbka zdjęć)

  A także:
  Zarządzanie Social media
  Zarządzanie treścią - CMS

  Data dodania: 23 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Copywriting, Pozycjonowanie i Tworzenie responsywnych stron www »

  Agencja reklamowa CopywriterExpert to profesjonalna obsługa każdego klienta, firmowego i prywatnego. Im wszystkim zapewniamy Copywriting, Pozycjonowanie i Tworzenie stron www. Teksty reklamowe, Teksty na strony internetowe, Opisy Produktów, Prowadzenie Bloga i FB.

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej. Cechuje nas kreatywne podejście i wyszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu stosujemy najnowszą i dostępną technologię, dzięki której nasi Klienci są obsługi najlepiej, jak tylko mogą.

  Na początku naszej działalności realizowaliśmy tylko Copywriting. Zyskaliśmy doświadczenie w dostarczaniu treści na strony internetowe, do strony firmowych i sklepów online. Następnie przygotowywaliśmy treści do emailingu, oferty handlowej i wiele innych.

  Następnie po kilku latach poszerzyliśmy zakres naszej działalności o Pozycjonowanie stron, a przede wszystkim przez prowadzenie Bloga i profili społecznościowych. Dzięki temu udało się nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, mniejszych i średnich firm, przedsiębiorstw, które otrzymały od nas dokładnie to, co chcieli. Sprawiliśmy, że zaistnieli w sieci i to na wcześniej ustalone słowa kluczowe.

  Po pewnym czasie stwierdziliśmy, że będziemy obsługiwać naszych klientów jeszcze profesjonalniej i przez to oferujemy również Tworzenie responsywnych stron. Dzięki temu udaje się nam dotrzeć do klientów, którzy nie posiadają strony www, sklepu bądź dopiero decydują się na jej wykonanie.

  Aktualnie udaje się nam obsługiwać coraz większe grono zadowolonych klientów. Zapraszamy, abyś do nich dołączył!

  Data dodania: 16 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • iCopywriter – copywriting w sprzedaży. »

  iCopywriter zamieni odwiedzających Twoją stronę internetową w klientów.
  Nazywam się Jerzy Kwieciński i jestem doświadczonym handlowcem i dziennikarzem. Napiszę dla Ciebie teksty na stronę internetową, oferty sprzedażowe i maile, które radykalnie odmienią Twoją sprzedaż. Klienci sami zaczną kupować, ponieważ zobaczą, że oferujesz coś naprawdę wyjątkowego. A Ty przestaniesz konkurować wyłącznie ceną, bo udowodnię klientom, jaką ma wartość Twój produkt.
  Dołącz teraz do grona przedsiębiorców, którzy przestali błagać klientów o zlecenia lub zakup.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Copywriting w Internecie | Wskazówki dla copywriterów »

  Copywriting jest pisaniem treści reklamowych dla powstających i już istniejących stron internetowych. Profesjonalny copywriting powinien cechować się przede wszystkim pomysłowością oraz oryginalnością, tak aby zamieszczana treść nie raziła czytelników w oczy, a ponadto zachęcała do zainteresowania się bliżej podanym tematem. Na naszej stronie znajdziesz szereg informacji na temat copywritingu, jak zostać copywriterem, gdzie znaleźć szkolenia z copywritingu i inne niezbędne rzeczy dla początkującego jak i zaawansowanego copywritera.

  Data dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »