Strony związane z hasłem 'biznes':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Ogłoszenia i usługi osób prywatnych i firm. »

  Uzyskaj większy dochód własnej firmy np sklepu internetowego lub innego biznesu. Serwis Ci w tym pomoże, nadaj własne dobrze napisane ogłoszenie i ofertę firmy. Użytkownicy i firmy udostępniają różnego typu treści i informacje poprzez nasz serwis. Jeśli chcesz coś sprzedać, lub zareklamować, promować własne produkty, sklep lub firmę to właśnie jest to dobre miejsce dla Ciebie. Zostaw swoją wizytówkę na naszej platformie. Nowe dodane sklepy internetowe dodajemy także na naszej tablicy na facebooku, gdzie mamy już dużą ilość własnych fanów.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w sieci »

  Czy Ty również zastanawiasz się nad swoją karierą na etacie? Masz dość marudzenia swojego szefa? Powiedz w końcu dość, weź los w swoje ręce, stań się swoim własnym szefem. Zastanawiasz się jak tego dokonać? Na moim blogu dowiesz się od podstawa jak znaleźć swoją niszę, założyć swoją własną stronę która w niedalekiej przyszłości zacznie przynosić dochody. Ale to nie wszystko. Oprócz założenia strony dowiesz się jak ją wypozycjonować aby maksymalnie zwiększyć dochody z serwisu. Dowiesz się jak dobrać programy partnerskie do swojego bloga, a to wszystko na przekór Twojemu szefowi ;)

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing rzeszów »

  Firma Millennium Leasing Sp. z o.o. od pierwszych dni swojej aktywności oferuje usługi o najlepszej rangi z u względnieniem, że konsument jest zawsze na pierwszym miejscu. W uwadze o dbanie nad wzorcami naszych usług w 2008 roku zajęliśmy III miejsce w rankingu gazety Rzeczpospolitej. Aktywność jakiej się podejmujemy, to obszerne spektrum, od maszyn po nieruchomości. Powstaliśmy z koncepcją o konsumencie, jego poszczególne oczekiwania posiadają w naszej firmie priorytet. Portfel naszych usług finansowych dla firm ma pomocniczą aplikacje w formie ubezpieczenia.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie przez internet »

  Blog Arkadiusza Podlaskiego na temat marketingu internetowego. Dowiedz się jak zarabiać przez internet, pozycjonować swoje strony i zdobywać wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Sprawdzone porady pokazane na praktycznych przykładach. Arkadiusz Podlaski to autor wielu publikacji (książek, ebooków, audiobooków) oraz kursów i szkoleń internetowych. Na łamach swojego bloga dzieli się doświadczeniem i sprawdzonymi technikami marketingowymi. Poznaj już teraz najlepsze sposoby na zarabianie przez internet.

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy w Norwegii »

  Kiedy zaczyna brakować pieniędzy na najbardziej podstawowe produkty, to z pewnością sytuacja jest mało ciekawa i przede wszystkim mało komfortowa. Kiedy już się w niej znajdziemy, doskonale wiemy, że chcielibyśmy się z niej jak najszybciej wykaraskać, ponieważ źle ona wpływa na nasze życie. Podyskutuj na naszym forum Norwegia. Wyjazd za granicę, a dokładniej do Norwegii może okazać się wyjściem, który pozwoli nam na szybkie odzyskanie stabilności w naszym życiu, które niestety w głównej mierze zależy od wysokości naszych dochodów i relacji, jakie utrzymujemy w pracy, a jakie mają wpływ na nasze codzienne życie. Także praca w Niemczech może spełnić nasze oczekiwania. Podobnie praca w Holandii.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan »

  PomyslynaBiznes.pro to profesjonalny portal biznesowy pisany z myślą dla ludzi biznesu. Jeśli chcesz założyć własną działalność gospodarczą ale nie masz pomysłu na biznes lub szukasz inspiracji biznesowej to dobrze trafiłeś. Portal pomyslynaBiznes.pro jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj dziesiątki ciekawych, sprawdzonych pomysłów na własną działalność gospodarczą. W portalu także specjalny słowniczek biznesowy, który pisany jest dla wszystkich tych, którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś więcej o biznesie. Zapraszamy serdecznie do naszego portalu biznesowego.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naga Prawda o Zarabianiu w Internecie »

  Na portalu dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o dorabianiu w Internecie. Będę zamieszczał również treści związane z marketingiem internetowym. Będziesz mógł dostrzec w jaki sposób od zera krok po kroku można osiągnąć sukces finansowy z pomocą swojej pasji. Dzięki wykorzystaniu Internetu można w szybki sposób zdobyć niezależność majątkową. Wymaga to jednak poświęcenia ogromnej ilości czasu na osobisty rozwój. Powinno się jednak podjąć wysiłek, bo jego efekty są widoczne, wystarczy prześledzić sukces Krzysztofa Rdzenia.Na swoich szkoleniach, webinarach i produktach informacyjnych zarabiają dość przyzwoite pieniądze. Bezsprzecznie najwłaściwszy czas na emarketing jest właśnie w tym momencie.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy w Niemczech »

  Niemcy oferty pracy. Posiadanie swojego mieszkania czy też domu jest ogromnym luksusem, szczególnie w dzisiejszych czasach, ponieważ ceny tychże nieruchomości są naprawdę wysokie i mało kogo na nich stać. Dla wielu osób posiadanie swojego mieszkania jest czymś niezwykle ważnym, dlatego też zrobią wszystko żeby to marzenie mogło się spełnić. Wyjazd za granicę, do Niemiec może być bardzo dobrym pomysłem, szczególnie, że rynek ten wciąż jest otwarty na naszych fachowców, który wybierają się tam, ponieważ wiedzą, że mogą dużo lepiej zarabiać, co jest niezwykle ważne, szczególnie w momencie, jak się na coś zbiera pieniądze. Polecamy także oferty z Niderlandów, w tym przede wszystkim oferty pracy z Holandii a także nasze nowe forum Norwegia.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  W polsce jest mnóstwo miast tętniących życiem dlatego warto wybrać się tutaj na kurs po którym zrelaksować się można w jednej z licznych restauracji. Najnowocześniejsza oraz aktualna baza kursów w Polsce. Współczesny rynek pracy żąda ciągłego doszkalania ze strony pracowników. Jeżeli zależy Ci na doskonałym standardzie kursu wybierz jedno z najciekawszych szkoleń zawartych w naszej bazie. Doskonałym konceptem na organizacje szkolenia jest hotel położony od centrum miasta. Najciekawsze szkolenia, rewelacyjne kursy. Współczesny rynek pracy wymaga notorycznego edukowania ze strony zatrudnionych.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki gotówkowe »

  Świat pożyczek to przewodnik po różnego typu usługach finansowych, jakie znaleźć da się zarówno w standardowych bankach jak też oddziałach quasi bankowych. Wiele produktów bankowych kusi konkurencyjnym oprocentowaniem, jednakże niewiele ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że za taką strategią nie zawsze ukrywa się sprzyjająca pożyczka. Z naszych tekstów internauci dowiedzą się, na jakich zasadach oparta jest strategia finansowa oraz jak prawidłowo ją wykorzystywać. Sporo miejsca poświęciliśmy także czynnościom, jakie dotykają kredytobiorców, jeżeli podejmą jakieś zobowiązanie pożyczkowe.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes z wyobraźnią »

  Jest to blog mówiący o tworzeniu i prawidłowym prowadzeniu biznesu, zawraca uwagę na skuteczne motywowanie pracowników danej firmy, a także prawidłowe nimi kierowanie. Ponadto mowa jest też o skutecznym prowadzeniu negocjacji biznesowych, a w nich przede wszystkim handlowych nie zapominając też o sferze dotyczącej odzyskiwania należności finansowych (wierzytelności). Ten dział dotyczy przede wszystkim skutecznego odzyskiwania swoich pieniędzy od nieuczciwych kontrahentów.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • BRITISH BLUE Legnica szkolenia, doradztwo, język angielski »

  Strona firmy szkoleniowo-doradczej British Blue z Legnicy, woj. dolnośląskie. Nauka języka angielskiego w tym Business English, doradztwo biznesowe, kursy, szkolenia, wykłady, e-learning. Zapraszamy  Firma British Blue powstała w 2011 roku, jednak jej założyciele w dziedzinie szkoleń, nauczania języka angielskiego, tłumaczeń i doradztwa biznesowego posiadają wieloletnie doświadczenie.
  Mamy przygotowanie metodyczne i praktyczne w nauczaniu akademickim, w tym także w systemie e-learning, jak i we wszelkiego rodzaju kursach, szkoleniach, warsztatach, prezentacjach i wykładach.
  Jesteśmy mobilni. Dysponujemy własnymi materiałami dydaktycznymi oraz sprzętem do prowadzenia zajęć. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach, niejednokrotnie jako prelegenci.

  Współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami szkoleniowymi z terenu Legnicy, Polkowic, Wrocławia, Zgorzelca, Jeleniej Góry i Krakowa. Posiadamy wykształcenie menedżerskie – dyplomy MBA - Master of Business Administration uczelni Oxford Brookes University z Wielkiej Brytanii, certyfikaty LCCI. Posiadamy uprawnienia pedagogiczne. Oprócz wiedzy teoretycznej z dziedziny zarządzania posiadamy także doświadczenie praktyczne. Zajmowaliśmy stanowiska menedżerskie, kierownicze w działach marketingu, handlu, PR w firmach o różnych profilach działalności.

  Pomagamy w opracowywaniu biznes planów oraz innych wniosków mających na celu dofinansowanie przedsiębiorczości. Dzięki naszej pomocy powstało wiele działalności gospodarczych, które były finansowane ze środków UE. Mamy kilkuletnie doświadczenie w realizacji projektów POKL.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog Zarabiaj & Be Happy »

  Zarabiaj&Be Happy - Blog inny niż wszystkie

  TU I TERAZ KREUJ SWÓJ ŚWIAT! Inspiracja, Wiedza, Działanie, Hobby, Biznes. Czyli o marketingu sieciowym nieco inaczej

  Szukasz dodatkowego zajęcia?
  Chcesz uzyskać dodatkowych informacji na temat marketingu sieciowego, Internetowego, wielopoziomowego ?
  Szukasz odpowiedzi na pytanie "Jak osiągnąć sukces ?"

  A może po prostu chcesz rozpocząć swoją przygodę z blogowaniem, szukasz pomysłu, inspiracji, nowych rozwiązań?

  Na moim blogu znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania, dostaniesz również dużą dawkę motywacji.
  Zapraszam na mój blog Zarabiaj&Be Happpy

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pracuj z FM Group – Lider FM Group Wojciech Gabara »

  Tematem strony jest jedna z najskuteczniejszych metod zarabiania pieniędzy – Marketing Sieciowy (tzw. MLM). Na przykładzie współpracy z firmą FM Group autor wprowadza do działania w biznesie MLM oraz zdradza własne skuteczne sposoby jego budowania.
  Autor, będący Liderem FM Group dąży do wytłumaczenia od podstaw zasad rządzących biznesem MLM i pomaga odnaleźć się w nim osobom które do tej pory nie zetknęły się z tym rodzajem biznesu.
  Na zamieszczonych animacjach jasno i zrozumiale przestawione zostały podstawowe aspekty współpracy z FM Group oraz plan naliczania wynagrodzeń.
  Oprócz tego porusza temat motywacji w biznesie której niedostatek jest najczęstszą przyczyną porażki w tym modelu biznesu. Podaje skuteczne sposoby podtrzymywania motywacji a także modele skutecznych działań które systematycznie wdrażane są gwarancją sukcesu w MLM.
  Lider chce uświadomić Tobie, że praca nie musi być dla Ciebie przykrą koniecznością, a może stać się przyjemnością i sposobem na udane i spełnione życie.Zapraszam również na blog autora na którym omawia tematykę rozwoju biznesu MLM w internecie
  E-biznes w praktyce
  Dołącz do mojego zespołu

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czytaj Nas - Sklep internetowy »


  Sklep internetowy - oferujemy publikacje w formie elektronicznej: audiobooki, ebooki, e-podręczniki, e-prasa.

  Oferujemy:

  Audiobooki (książki audio) to książki czytane przez profesjonalnych lektorów lub aktorów. Do słuchania w czasie podróży, w korku lub wieczorem po całym dniu przed komputerem. Klasyka literatury, kursy językowe, poradniki. Każdy audiobook jest w formacie MP3 w wersji download.

  E-książki (ebooki) do pobrania w formie pliku EPUB i PDF (z DRM - w tym Adobe DRM i bez DRM). Ta sama zawartość, co w edycjach papierowych. Wyjątkowo korzystne ceny. Stwórz księgozbiór, który zawsze zabierzesz ze sobą.

  E-podręczniki - Podręczniki XXI wieku. Tanie, wygodne w użyciu, zabierzesz je ze sobą wszędzie.

  E-prasa (e-wydania) są elektroniczną formą wydań gazet papierowych. Każde wydanie jest dostępne w formacie PDF. Prenumerata oraz zakup pojedynczych wydań. Ta sama zawartość co w wydaniach papierowych. Wygodna, ekologiczna archiwizacja, dostępność z każdego miejsca na świecie. Niższe do 80% ceny.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Deda.pl - Blog z poradami dla firm »

  Zapraszamy do zapoznania się z blogiem o tematyce biznesowej. Porady, wskazówki i wiele innych informacji na temat przedsiębiorczości. Jeśli jesteś młodym przedsiębiorcą odwiedź nas! Nie pożałujesz.

  Naszymi głównymi tematami, jakie chcemy przedstawić szerszej publiczności to sprzedaż, finanse, oferty innych firm i wiele więcej!

  Blog dopiero się rozwija, ale już mamy kilka wartych uwagi artykułów. Poszukujemy również autorów, chętnych do napisania ciekawych artykułów o tematyce biznesowej. Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia na ten temat - zgłoś się do nas.

  Polecamy konkretne artykuły:
  - Jak sprzedawać?
  - Sprzedaż zwinna

  Data dodania: 30 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Targi międzynarodowe »

  Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w naszych targach i pragniemy zwrócić uwagę na targi i konferencje jako skuteczne narzędzie marketingowe, niezbędne w pracy nowoczesnej firmy na coraz bardziej wymagającym rynku nieruchomości. Uczestnictwo w targach pozwali Państwu na pozyskanie nowych kontaktów dzięki bezpośrednim spotkaniom biznesowym, co zwykle doprowadza do nowych kontraktów. Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w naszych targach i pragniemy zwrócić uwagę na targi i konferencje jako skuteczne narzędzie marketingowe, niezbędne w pracy nowoczesnej firmy na coraz bardziej wymagającym rynku nieruchomości. Uczestnictwo w targach pozwali Państwu na pozyskanie nowych kontaktów dzięki bezpośrednim spotkaniom biznesowym, co zwykle doprowadza do nowych kontraktów. Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w naszych targach i pragniemy zwrócić uwagę na targi i konferencje jako skuteczne narzędzie marketingowe, niezbędne w pracy nowoczesnej firmy na coraz bardziej wymagającym rynku nieruchomości. Uczestnictwo w targach pozwali Państwu na pozyskanie nowych kontaktów dzięki bezpośrednim spotkaniom biznesowym, co zwykle doprowadza do nowych kontraktów.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dakid-Brokers.pl - Tworzenie stron internetowych dla firm. »

  Projektujemy i tworzymy zarabiające serwisy internetowe dla Ciebie oraz zwiększające zyski Twojej firmy. Posiadamy ponad pięcioletnie doświadczenie
  w tworzeniu stron ww dla firm. Naszymi klientami są osoby z Polski i zagranicy.
  Wspólnie z naszymi partnerami omawiamy najbardziej skuteczne techniki marketingowe dla ich przedsiębiorstw. Budujemy od podstaw serwisy internetowe, promujemy firmę w SocialMedia, oraz dbamy o jej widoczność w wyszukiwarkach. Nie ma dzisiaj tańszej i efektywniejszej reklamy od marketingu internetowego. Sprawdź nasz serwis dlaczego warto inwestować w internecie oraz ile możesz na tym zyskać.

  Data dodania: 05 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mastercard prepaid »

  Anonimowa, bezpłatna karta płatnicza MasterCard na doładowania, której wydawcą jest BZ WBK. Nie wymagająca formalności z bankiem, posiadania konta ani pełnoletności. Uznawana na podobieństwo tradycyjnej karty płatniczej zarówno przez wszystkie sklepy jak również usługodawców. Możliwość łatwego doładowania środków przez internet lub w oddziale banku, przywilej wypłacania gotówki z każdego bankomatu oraz korzystania z opłacalnych promocji Ryanair oraz zniżek w wielu firmach partnerskich. Karty doskonale funkcjonują jako prezent, przydają się przy zakupach internetowych oraz doskonale służą jako zamiennik gotówki np. w podróży.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rynki finansowe od podszewki. »

  Blog poświecony tematyce inwestycji kapitałowych oraz w nowoczesne instrumenty finansowe. Publikujemy w nim regularnie tylko praktyczne i użyteczne texty przygotowywane przez praktyków rynku (Złoto, Forex, E-business, inwestowanie w Internecie). Odpowiadamy w nim na pytania jak zarabiać w internecie, jak inwestować na rynku metali szlachetnych oraz jak planować finansową przyszłość. Zapraszamy Cię do regularnych odwiedzin i do rozpoczęcia własnej przygody z inwestowaniem. Sprawdź więcej informacji na naszym blogu.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »