Strony związane z hasłem 'banki':

Sortuj po:

 • Ogłoszenia i usługi osób prywatnych i firm. »

  Uzyskaj większy dochód własnej firmy np sklepu internetowego lub innego biznesu. Serwis Ci w tym pomoże, nadaj własne dobrze napisane ogłoszenie i ofertę firmy. Użytkownicy i firmy udostępniają różnego typu treści i informacje poprzez nasz serwis. Jeśli chcesz coś sprzedać, lub zareklamować, promować własne produkty, sklep lub firmę to właśnie jest to dobre miejsce dla Ciebie. Zostaw swoją wizytówkę na naszej platformie. Nowe dodane sklepy internetowe dodajemy także na naszej tablicy na facebooku, gdzie mamy już dużą ilość własnych fanów.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • kredyty konsolidacyjne »

  Gro z nas ceni sobie praktyczność kredytów i pożyczek, kart kredytowych, zakupów na raty itd. możliwości skorzystania z dodatkowego dofinansowania na codzienne potrzeby, które są zbyt drogie jak na aktualny stan naszego budżetu. Podobnie da się wykorzystać kredyty konsolidacyjne. Lecz zamiast czekać do czasu aż uzbieramy odpowiednia ilość gotówki z kredytem zmieniamy sytuacje i wykorzystujemy pożyczone od tego kto ma pieniadze wcześniej, które następnie cyklicznie co miesiac zwracamy bankowi. Sytuacja sie komplikuje jeśli ja powtarzamy więcej razy u wielu kredytodawców. W rezultacie konczymy z kilkoma kredytami, których to splaty musimy pilnować, w innym wypadku przekroczenie tylko jednego z nich może spowodować niepożądane konsekwencje. Aby temu zapobiec, gdy spłacenie wszystkich zobowiązan może być niepewne, dostajemy do skorzystania instrument jakim jest Kredyt konsolidacyjny. Pozwoli nam on zebrać w całość wszystkie kredyty i inne długi finansowe, zarazem dopasowując spłaty i cenę miesięcznej raty do naszych aktualnych zdolności finansowych, a do tego niektóre banki zaoferują nam ponadto gotówkę, którą sfinansujemy obecne opłaty.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mastercard prepaid »

  Anonimowa, bezpłatna karta płatnicza MasterCard na doładowania, której wydawcą jest BZ WBK. Nie wymagająca formalności z bankiem, posiadania konta ani pełnoletności. Uznawana na podobieństwo tradycyjnej karty płatniczej zarówno przez wszystkie sklepy jak również usługodawców. Możliwość łatwego doładowania środków przez internet lub w oddziale banku, przywilej wypłacania gotówki z każdego bankomatu oraz korzystania z opłacalnych promocji Ryanair oraz zniżek w wielu firmach partnerskich. Karty doskonale funkcjonują jako prezent, przydają się przy zakupach internetowych oraz doskonale służą jako zamiennik gotówki np. w podróży.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Załóż konto bankowe »

  Na naszej stronie znajdziesz zestawienie solidnych banków w Polsce wraz z oferowanymi przez nie usługami. Do wyboru masz różne konta (dla młodzieży, firmowe), a także karty debetowe. Do tego na stronie zaprezentowane zostały kredyty (gotówkowe, hipoteczne i na zakup auta) - dowiesz się, w których przypadkach są one najkorzystniejsze. Częstokroć zdarzyło Ci się nie zdążyć do placówki bankowej bądź stać w kolejkach? Nie szkoda Ci swojego cennego czasu, przelewy wykonuj z domu. Na stronie możesz złożyć wniosek, oszczędzając swój cenny czas.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Animator dla dzieci Animacje Gdańsk Gdynia Trójmiasto »

  Animator dla dzieci na urodziny piknik impreze firmową, event firmowy. Zapraszamy do współpracy! Bawimy dzieci tworząc duże bańki mydlane w których to zamykamy dzieci i dorosłych. Puszczamy i uczymy puszczać małe bańki, tworzymy i uczymy tworzyć zwierzątka i kwiatki z balonów. W ofercie znajdują się również tatuaże z bohaterami z bajek, ozoboty które reagują na namalowane mazakami szlaczki, programowanie ozobot edison, malowanie, konkursy z nagrodami. Posiadamy własne nagłośnienie. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem.
  Zapraszamy do współpracy:
  Stacja Zabaw
  Fotobudka
  Iluzjonista

  Data dodania: 29 05 2017 · szczegóły wpisu »