Ogrody Podkategoria: Ogrody

Sortuj po:

 • Ogrodnik Sebastian uslugi ogrodnicze Poznan

  Ogrodnik Sebastian uslugi ogrodnicze Poznan »

  Świadczę usługi ogrodnicze w Poznaniu i okolicach, w możliwie pełnym zakresie. Pielęgnacja ogrodów to moja praca i pasja. Nie boję się żadnej pracy. Przyjmuję także zlecenia na prace nieprzyjemne jak np. odchwaszczanie ręczne. Zakładanie trawników, cięcia, pielęgnacja przez cały sezon, nowe nasadzenia, zakładanie oczek wodnych i nawadniania itp. Zajmuję się także likwidacja gniazd owadów niebezpiecznych - os i szerszeni a także roi pszczół. Przyjmuję zlecenia na pielęgnacje nagrobków w Poznaniu, na wszystkich miejskich cmentarzach.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodnik, usługi ogrodnicze Warszawa, Konstancin-Jeziorna

  Ogrodnik, usługi ogrodnicze Warszawa, Konstancin-Jeziorna »

  Jeśli posiadają Państwo dom, ogród lub dopiero zamierzają nabyć lub wybudować, proponujemy Państwu usługę wszystkich prac w ogrodzie przez cały rok kalendarzowy, przez wszystkie pory roku. Oferta projektowania i zakładania ogrodów oraz innych usług ogrodniczych, podaruj sobie i swoim najbliższym spokojną głowę i więcej wolnego czasu.
  Obecnie zajmujemy się jednymi z najpiękniejszych ogrodów w okolicach Warszawy. Jesteśmy godnym zaufania partnerem w relacjach z właścicielami pałacyków, firm, domów jednorodzinnych, wspólnot mieszkaniowych.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie oraz pielęgnacja ogrodów Warszawa

  Zakładanie oraz pielęgnacja ogrodów Warszawa »

  Nasza firma zajmuje się projektowaniem, urządzaniem i pielęgnacją terenów zieleni. Działamy na terenie Warszawy - woj. mazowieckiego i całego kraju.
  Usługi ogrodnicze, zakładanie i projektowanie ogrodów – Warszawa. Działamy na terenie woj. mazowieckiego i całego kraju.Oferujemy usługi ogrodnicze, projektowanie pielęgnacje ogrodów oraz zakładanie trawników (siane i z rolki). Urządzamy ogrody przydomowe, skwery i wokół firm. Firma Zielona Stopa istnieje od 2000 roku. Zajmujemy się projektowaniem, urządzaniem i pielęgnacją terenów zieleni.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody

  Ogrody »

  Uprawianie ogrodu bywa męczące i przede wszystkim wymaga dużo wiedzy. Taką wiedzę zawiera nasza witryna. Jeśli ktoś nie bardzo wie, jak hodować daną roślinę, należącą do takich grup, jak owoce, warzywa, byliny czy kwiaty, powinien skorzystać z artykułów publikowanych na naszej stronie. Na pewno w większym lub mniejszym stopniu będą one pomocne. Można też udzielić się w komentarzach, jeśli ma się do powiedzenia coś konstruktywnego bądź krytycznego, ale w charakterze merytorycznym. Do artykułów dołączane są zdjęcia.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • sztukaogrodu.pl - projektowanie ogrodów, pielęgnacja zieleni

  sztukaogrodu.pl - projektowanie ogrodów, pielęgnacja zieleni »

  Sztukaogrodu.pl to firma świadcząca usługi w zakresie projektowania i zakładania ogrodów. Wykonywanie ogrodów i pielegnacja zieleni to nie tylko nasza praca ale zarazem pasja. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa łódzkiego, ale podejmujemy się też zleceń z całego obszaru Polski. Główne usługi naszej firmy to: - projektowanie ogrodów,- zakładanie ogrodów (ogrodnictwo),- pielęgnacja zieleni- architektura krajobrazu,- projekty nawierzchni (kostki) Wykonujemy projekty ogrodów, ale także zajmujemy się całokształtem wykonania projektu. Sekretem naszej działalności jest uwaga jaka obdarzamy naszych klientów. Istotne jest aby ogród był zgodny z upodobaniami. Tworzymy ładną, funkcjonalną, indywidualną przestrzeń. Dbamy o szczegóły zarówno przy projektowaniu, jak i realizacji oraz późniejszej pielęgnacji zieleni wokół domu. Stosujemy sprawdzone metody, ale nie boimy się nowości, które wpływają na funkcjonowanie ogrodów naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trawlis. Kompleksowe usługi ogrodnicze.

  Trawlis. Kompleksowe usługi ogrodnicze. »

  Trawlis jest firmą ogrodniczą świadczącą usługi na terenie województwa zachodnio - pomorskiego, głównie w okolicy Pyrzyc, Stargardu Szczecińskiego i samego Szczecina. Firma Trawlis zajmuje się pielęgnacją ogrodów - koszeniem trawników, sadzeniem roślin, cięciem krzewów, ściółkowaniem, pieleniem rabat, itd.. Oferuje także ciekawe abonamenty i rabaty. Pani Marzanna Lisowska, właściciel firmy Trawlis, zapewnia wysoką jakoś świadczonych przez siebie usług. Na pewno skutecznie zadba o każdy trochę zaniedbany ogród.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rośliny ozdobne w twoim domu - Blog

  Rośliny ozdobne w twoim domu - Blog »

  Ogród to oczywiście nie jedynie warzywa i owoce, to ponadto rośliny ozdobne, które są idealnym uzupełnieniem każdego domowego ogródka.
  Kwiaty doniczkowe to imponujący ozdobnik każdego tarasu czy balkonu, w następstwie tego warto wiedzieć, w jaki sposób należy uprawiać te rośliny, aby mogły w pełni oddać własne piękno i być prawdziwą ozdobą. Waszekwiaty. pl to serwis dla osób, które szukają interesujących informacji oraz kompetentnych porad dotyczących roślin ozdobnych.

  Data dodania: 06 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrody

Ogrody - nowa strona:

Adres: