Chemia przemysłowa Podkategoria: Chemia przemysłowa

Sortuj po:

 • PetroSystem.eu

  PetroSystem.eu »

  PetroSystem.eu - usługi piaskowania oraz czyszczenia elewacji i konstrukcji stalowych - antygraffiti, renowacja i konserwacja powierzchni.

  Petro-System jest doświadczonym wykonawcą z branży budowlanej, posiadający bogate doświadczenie zarówno w budowie i modernizacji stacji paliw, jak również w pracach związanych z oczyszczaniem i piaskowaniem.

  Różnorodność powierzchni oraz materiałów wykorzystywanych w budownictwie sprawia, że metody oraz środki piaskowania powierzchni różnią się od siebie nie raz w znacznym stopniu. Wśród usług jakie świadczymy można znaleźć:

  antygraffiti - (oczyszczanie budynków i zabezpieczenie powierzchni na przyszłość),
  czyszczenie kostki - (przy pomocy hydropiaskowania i użycia środków chemicznych),
  piaskowanie konstrukcji stalowych,
  piaskowanie wysoko i niskociśnieniowe.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • GPI Poland Zbiorniki ze stali nierdzewnej | GPI

  GPI Poland Zbiorniki ze stali nierdzewnej | GPI »

  GPI Poland jest firmą zajmującą się produkcją i projektowaniem zbiorników ze stali nierdzewnej. Produkujemy zbiorniki ciśnieniowe, magazynowe i procesowe. Nasze zbiorniki znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmakologicznym czy kosmetycznym. Nasze zbiorniki są projektowane zgodnie z wszystkimi obowiązującymi normami. Skontaktuj się z naszymi sprzedawcami, którzy w profesjonalny sposób przygotują ofertę na zbiornik który spełni twoje wszystkie oczekiwania.

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Chemia przemysłowa

Chemia przemysłowa - nowa strona:

Adres: