Billboardy Podkategoria: Billboardy

Sortuj po:

 • Reklama na telebimach

  Reklama na telebimach »

  Agencja Reklamowa NEOLIGHT posiada w swojej ofercie wielkoformatowe telebimy, które obecnie są jedną z najatrakcyjniejszych i najnowocześniejszych form reklamy, umożliwiającą skuteczne zaprezentowanie firmy oraz oferowanych przez nią produktów i usług.
  Reklama wizualna na wielkoformatowym telebimie LED jest dzisiaj skuteczniejsza od statycznego komunikatu na bilbordach, ulotkach, czy opublikowanej treści w prasie. Reklamę na telebimach porównuje się do przekazu telewizyjnego, z tą jednak różnicą, że napotykając blok reklamowy w telewizji odbiorca zmienia kanał, natomiast stojąc na zatłoczonym skrzyżowaniu, mimo woli zwraca on uwagę na kolorowe i dynamiczne treści reklamowe. To właśnie dynamika obrazu stanowi największą przewagę reklamy na telebimie i sprawia, że pozostaje on bezkonkurencyjny na rynku reklamy outdoorowej.
  NEOLIGHT Agencja Reklama proponuje Państwu realizację kampanii promocyjnych z wykorzystaniem wysokiej jakości telebimów, zlokalizowanych w całej Polsce. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zakres kampanii dostosowujemy do wymagań oraz założeń biznesowych Państwa firmy.
  Nieograniczone możliwości reklamy na telebimach NEOLIGHT, dynamiczny i atrakcyjny obraz, lokalizacje o największej emisji – wszystko to sprawia, że kampania promocyjna na naszych ekranach LED jest bezkonkurencyjnym narzędziem w obszarze miejskiego outdooru.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reklama świetlna Wrocław

  Reklama świetlna Wrocław »

  Reklama zewnętrzna charakteryzuje się przede wszystkimtym, iż podzielona jest ona na kilka rodzajów, dlatego równieżpowinno się się dobrze zastanowić nad poszczególnymi ofertami. Dzięki temu w końcu znajdziemy dla siebie odpowiednią, tak żeby takie tablice reklamowe spełniły naszenadzieja i przyniosły nam wymierne dochody gotówki.Na pewno można rzec, że reklama wizualna tosposób na to, żeby przedsiębiorstwo się kręcił we właściwym kierunku, również warto to sobiez dużą dokładnościąprześledzić.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Balony reklamowe z nadrukiem. Nadruki na balonach

  Balony reklamowe z nadrukiem. Nadruki na balonach »

  Zajmujemy się nadrukami reklamowymi na balonach lateksowych techniką sitodrukową oraz offsetową. Balony reklamowe są jedną z najtańszych form reklamy wizualnej.Firma nasza powstała w 1994 roku i do teraz rozwija się dynamicznie co świadczy o dużym zapotrzebowaniu na baloniki z nadrukami reklamowymi wśród wielu firm jak i osób prywatnych.
  Każda majówka i festyny firmowe oraz organizowane przez instytucje charytatywne nie obejdą się bez gadżetów i pamiątek,a balony zapewniają promocję, reklamę oraz radość dzieciaków.Tak więc można podsumować "balony były,są i będą". Cenniki ułatwiające wycenę nadruków : www.poz-gaja.pl/cennik-sitodruk.html oraz www.poz-gaja.pl/cennik-offset.html

  Data dodania: 12 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Telebim

  Telebim »

  Świetny telebim może obecnie zostać zamontowany na ciężarówce i być łatwo uruchamiany. Takie wykorzystanie telebimów pozwala na stworzenie szybkiej imprezy czy koncertu świetnie przygotowanego. Techniczna możliwość obracania takiej ściany diodowej i całkiem szybki montaż w niewiele godzin z pustego miejsca stworzy miejsce na niesamowity event. Warto zapoznać się z naszą ofertą na ekrany LED - jako jedną z większych firm oferujących takie rozwiązania w Polsce. Oferujemy również nagłośnienie estradowe, oświetlenie LED, ekrany projekcyjne i wiele innych urządzeń do organizacji imprez masowych.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Novum Media Agencja Reklamy Zewnętrznej Warszawa

  Novum Media Agencja Reklamy Zewnętrznej Warszawa »

  Jako Agencja reklamy zewnętrznej Jako agencja reklamy zewnętrznej specjalizujemy się głównie w wynajmie nośników reklamowych i obsłudze na nich kampanii reklamowych.
  Posiadamy bazę własnych nośników jak również pozyskujemy nowe lokalizacje w miejscach wskazanych przez naszych klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić miejsca w których reklama dotrze do wskazanych grup docelowych.
  Wymiary nośników na których możemy prowadzić kampanie to między 9, 00 m2 a 150 m2.

  Data dodania: 13 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Billboardy

Billboardy - nowa strona:

Adres: