Badania marketingowe Podkategoria: Badania marketingowe

Sortuj po:

 • Tajemniczy klient - PHU GiG

  Tajemniczy klient - PHU GiG »

  Nasz stały rozwój pozwolił nam na rozciągniecie usług o badania satysfakcji klienta, kontrole jawne i niejawne oraz zaplanowaliśmy program zintegrowanego systemu do ćwiczeń pracowników on-line.

  Aktualnie dysponujemy najbardziej zaawansowanymi narzędziami do wizytacji tajemniczego klienta na rynku. Począwszy od kreatora ankiet, poprzez możliwość wypełniania ankiet on-line, to portal przygotowany celowo na zainteresowania naszej przedsiębiorstwa i służący prezentacji owoców kontroli tajemniczego klienta oraz raportów jawnych.

  Od początku naszej działalności stawialiśmy szczególny nacisk na jakość naszych usług. Pierwszeństwem był dla nas wybór i rekrutacja ogólnopolskiej grupy audytorów.

  Wiedząc, że wyłącznie osoby z poleceń i rekomendacji są w stanie zapewnić właściwą jakość świadczonych przez nas usług w żadnym wypadku nie wykonywaliśmy rekrutacji przez internet i inne środki masowego przekazu.

  Obecnie nasza grupa audytorów przewyższa 1000 osób, a możliwość administrowania nimi daje nam 30 osobowa grupa menadżerów. Jakość osiąganych kontroli jest weryfikowana przez 9 osobową grupę analityków.

  Kooperacja z znaczącymi sieciami handlowymi, poprzez wspólne ustalanie metodyki kontroli oraz realizowanie rozmaitych oczekiwań klienta, przerabiała i udoskonalała naszą firmę. Na podstawie tych pomiarów przygotowywaliśmy własne koncepcje.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczny copywriting

  Skuteczny copywriting »

  Chcesz wiedzieć dużo o copywritingu? W takim wypadku zapraszamy serdecznie już w tym momencie na naszą witrynę internetową! To poradnik o copywritingu, dzięki któremu każdy, kto pragnąłby zająć się tym zawodem, będzie mógł odnaleźć wiele nowych, pożytecznych informacji. Pisanie wybitnie dobrych tekstów reklamowych nie jest takie łatwe, jak mogłoby się zdawać. Aby copywriting okazał się efektywny, trzeba posiadać asortyment fundamentalnych wiadomości, by wynik pracy był absolutnie satysfakcjonujący, innymi słowy teksty tworzyły najciekawszą reklamę dla zleceniodawcy. Na naszej witrynie czekają na ciebie liczne porady, interesujące materiały branżowe. Poza tym zajmujmy się koordynacją copywriting szkolenia, podczas których można przyswoić sobie niezbędną wiedzę do pisania efektywnych tekstów. Omawiamy każde najnowsze techniki tworzenia tekstów i zaznajamiamy wielostronnie z marketingiem, by reklama odnosiła jak najlepsze skutki! Kiedy chcesz wiedzieć więcej w temacie jak pisać, sprawdź nasz serwis - tutaj znajdziesz najbardziej użyteczne wiadomości!

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja badania rynku CeBRiS

  Agencja badania rynku CeBRiS »

  Nasza agencja specjalizuje się w zbieraniu danych rynkowych od ponad dziesięciu lat. Przez ten czas zaufało nam już ponad 100 firm polskich oraz zagranicznych. Realizujemy każdy rodzaj badań marketingowych oraz posiadamy dział rekrutacji specjalistycznej. Szukając specjalistów wykorzystujemy przede wszystkim metody bezpośrednie (direct search) wierząc, że jedynie one dają zaplanowany efekt. Naszą ofertę kierujemy głównie do firm pragnących sprawnie znaleźć odpowiedniego kandydata.

  Data dodania: 27 11 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Badania marketingowe

Badania marketingowe - nowa strona:

Adres: