Dj wodzirej na wesele, studniówkę

Dj wodzirej na wesele, studniówkę Imprezator Marek Szumlicz, czyli Dj wodzirej grający od ponad 20 lat na weselach i studniówkach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z wyczuciem oraz humorem zachęca do udziału w zabawie nawet najbardziej opornych gości. Przeprowadza liczne gry i zabawy taneczne, czynnie angażujące uczestników imprezy co sprzyja budowaniu i pogłębianiu relacji.

Posiada własny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy wysokiej jakości gwarantujący efektowną i głośną imprezę weselną w przyjemnej atmosferze.

Jako Dj na wesele ma przewagę na zespołami mogąc zagrać dowolny utwór. Posiada bogaty repertuar muzyczny oraz uregulowane wszystkie formalności związane z prawami autorskimi i ZAIKS do granych utworów.

Mając za sobą zagranych ponad 600 wesel i wiele studniówek profesjonalnie doradzi i zasugeruje najlepsze, sprawdzone rozwiązania. Pomoże przy doborze repertuaru muzycznego i poleci salę weselną, bankietową idealną na tego typu imprezę w Twojej okolicy.

Swoje usługi świadczy głównie na terenie Poznania, Bydgoszczy, Koszalina, Kołobrzegu, w Pile oraz obrębie 200km od niej.

Dla Dj Imprezatora liczy się udana zabawa Twoich gości.

Jeżeli dla Ciebie też to skontaktuj się pod nr tel 606 528 897

Szczegóły strony imprezator.pl:

Podlinkuj stronę imprezator.pl:

Dj wodzirej na wesele, studniówkę

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 29

Najnowsze wiadomości: