Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

Sortuj po:

 • Adam Bernau Kancelaria Adwokacka Adwokat Lublin

  Adam Bernau Kancelaria Adwokacka Adwokat Lublin »

  Celem Kancelarii jest dostarczenie optymalnego i kompleksowego rozwiązania zagadnienia prawnego osoby zgłaszającej się. Adwokat Adam Bernau posiada doświadczenie w obsłudze prawnej osób indywidualnych jak i przedsiębiorców. Świadczy pomoc zarówno stale jak i doraźnie wskazując możliwe warianty działania. Kancelaria świadczy usługi prawne z zakresu wielu dziedzin prawa na rzecz osób fizycznych. Obrona karna przed sądami powszechnymi, opracowywanie linii obrony. Reprezentowanie przed sądami cywilnymi, sporządzanie pism procesowych. Pomoc pracownikom przed sądami pracy. Występowanie przed urzędami, instytucjami i sądami administracyjnymi. Dostarcza środków umożliwiających egzekwowanie należności od nierzetelnych kontrahentów. Kancelaria udziela pomocy najuboższym, aby każdy miał dostęp według własnych potrzeb do wymiaru sprawiedliwości. Świadczenie pomocy odbywa się poprzez sporządzanie pism procesowych, przygotowywanie opinii prawnych, analiza orzecznictwa, dostęp do szerokiego spektrum komentatorów prawa i przedstawicieli doktryny prawa umożliwia wnikliwe rozpoznanie potrzeb klienta i zaproponowanie możliwych ścieżek postępowania. Szczegółowe zasady wynagrodzenia ustalane są w drodze uzgodnień indywidualnych, bo każdy jest innym i ma różne potrzeby. Otrzymasz na piśmie w ramach opinii prawnej możliwe sposoby postępowania wraz z wydatkami i wynagrodzeniem w ramach każdego z nich abyś w pełni rozumiał sytuację, która mogą wyniknąć i mógł świadomie wybrać ścieżkę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Spytaj się jakie w Twojej konkretnej sytuacji istnieją możliwości postępowania aby nieznajomość prawa ...

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice

  Adwokat Katowice »

  Kancelaria adwokacka Competia swoje główne siedziby ma w największych miastach w południowej Polsce. Centrala firmy znajduje się w Katowicach. Tutaj obsługujemy klientów z całego województwa Śląskiego. Kolejna siedziba firmy jest w Krakowie, gdzie pracujący adwokaci zajmują się obsługą prawną klientów z województwa Małopolskiego. W ostatnim czasie w szeregu naszych usług pojawiły się porady prawne udzielane przez Internet. Skierowane są one do wszystkich internautów, którzy zmagają się z problemami prawnymi. Zachęcamy do korzystania z naszych usług prawnych zapewniając jednocześnie, że każdego klienta potraktujemy z odpowiednim profesjonalizmem.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne

  Porady Prawne »

  Serwis z bogatą bazą porad prawnych, świadczący pomoc we wszelakich kwestiach prawnych z życia codziennego
  jak to w życiu bywa, niejednokrotnie zdarza się przymus sięgnięcia po porady prawnej. Zwłaszcza dotyczy to firm. Specjalizujemy się w zakresie prawa handlowego jak i cywilnego z naciskiem na obsługę partnerów biznesowych, usługi na rzecz klientów indywidualnych z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, administracyjnego oraz wielu innych.
  Jakkolwiek kontrahenci indywidualni w podobny sposób znajdą u nas pomoc w swoich sprawach. Dla firm i przedsiębiorstw gwarantujemy stałą obsługę prawną. Zapraszam na naszą witrynę w celu zapoznania się z pełną ofertą naszych usług. Strona zawiera informacje o możliwość skorzystania z pomocy pranej oraz z pomocy Doradcy Finansowego w zakresie kupna lub sprzedaży mieszkania, remontu lub budowy domu. Udzielamy także pomocy firmą w celu obniżenia kosztów obsługi zabezpieczając je od strony prawnej.
  Cyklicznie co miesiąc udzielane są darmowe porady prawne które rzeczowo i skutecznie wyjaśnią Państwu różne kruczki prawne, aby uniknąć przykrych konsekwencji !
  Gorąco zapraszamy wszystkich do skorzystania z tej formy wsparcia - gdzie otrzymają Państwo porady prawne na wysokim poziomie.

  Internetowe porady prawne zapewniają rzetelne, profesjonalne porady prawne o wysokim standardzie zawodowej kompetencji i sumienności. Mogą państwo liczyć na odpowiedź z wyceną indywidualną dostosowaną do potrzeb sprawy do 3 godzin od wysłania formularza. Gwarantując tym samym odopwiedź z podaną opinią dotyczącą Państwa kwestii nawet i w ten sam dzień ! Realizujemy płatności online, więc zaraz po wpłacie zabieramy się do wystawienia dogłębnej opinii w nurtujące kwestii prawnej, będąc jednocześnie zobowiązanym do udzielenia jej do 3 dni roboczych

  Serdecznie zapraszamy do współpracy !

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy w Poznaniu prawnik

  Najlepszy w Poznaniu prawnik »

  Branżą naszej kancelarii prawnej jest systemowa obsługa prawna użytkowników osobistych, zaś również obsługa podmiotów oszczędnościowych. Również w skali kraju zaliczamy się aż do sławnego grona czołowych oraz najważniejszych kancelarii. Potwierdzeniem naszej adekwatnej strefy są rankingi ukazujące się w poczytalnych i statecznych wydawnictwach, jak na przykład Rzeczpospolita czy Gazeta Prawna. Dzięki kilkunastoletniego doświadczenia w obsłudze podmiotów gospodarczych i odnoszonym sukcesom, nasza Kancelaria Prawna bywa uważana za pewną spośród najważniejszych na terenie Poznania również całej Wielkopolski. Zakres naszych służb asocjuje między innymi fachowe doradztwo ustawodawcze, szkody lecznicze, zaś zarówno prowadzenie spraw spornych i wyznawanie interesantów przed adekwatnymi urzędami. Wręczane poprzez nas standardy wyznaczane są miarą Państwa potrzeb.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - Prawo Toruń

  Adwokat - Prawo Toruń »

  Prawnik, adwokat, mecenas Jakub Kamiński zaprasza do zapoznania się ze szczegółami działalności kancelarii prawnej założonej w 2010 roku w Toruniu. Kancelaria adwokacka adwokat Jakub Kamiński to przede wszystkim fachowa pomoc prawna. Doradzamy jak rozwiązywać problemy związane z prawem cywilnym, ubezpieczeniowym, prawem pracy, prawem rodzinnym i spadkowym. Reprezentujemy przed sądami. Kancelaria prawnicza oferuje pomoc dla osób i firm. Działamy w Toruniu i innych miastach. Współpracujemy z kancelariami radców prawnych i notariuszy.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Gdynia

  Kancelaria adwokacka Gdynia »

  Szukasz sprawdzonego adwokata? Jeżeli tak to wiedz że kancelaria adwokacka Wensker to idealnie miejsce dla Ciebie i do rozwiązania Twoich spraw. Jeżeli chcesz mieć pewność współpracy z najlepszymi fachowcami, jeżeli chcesz skorzystać z okazji i poznać specjalistę od prawa to doskonale trafiasz. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z kompletnymi usługami. Na pewno nie będziesz żałował współpracy, na pewno Twoje zadowolenie będzie ogromne z uwagi na efekty pracy

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • uczelnie

  uczelnie »

  Jeśli masz pracę, jednak chciałbyś zwiększyć wykształcenie podejmij studia niestacjonarne. Studia to także ogromna okazja na otrzymanie stypendium naukowego, które zabezpieczy utrzymanie na studiach. Jeżeli chciałbyś uzupełnić swe wykształcenie sprawdź na witrynie sugestie szkół. Tytuł magistra zawsze znacznie porządniej wygląda w liście motywacyjnym, znamionuje o dużo wyższych kompetencjach. Też przedstawiona wyszukiwarka potrafi skutecznie pomóc Ci w poszukiwaniu studiów wyższych.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • DurajReck - Kancelaria adwokacka

  DurajReck - Kancelaria adwokacka »

  Jeżeli masz problem z prawem, to prawdopodobnie martwisz się i zastanawiasz, jak go rozwiązać. To naturalne, gdyż prawo nie jest dziedziną prostą i potrzeba sporo czasu na jej poznanie. Bardzo dobrym rozwiązaniem może być taka usługa na rynku, jako obsługa prawna, za pomocą której możemy czekać na duże wsparcie z kręgu poradnictwa dla firm. Po to właśnie na płaszczyźnie prawnej powstaje cała masa podmiotów oferujących porady w tym zakresie. Jest to rewelacyjne wyjście dla firm i osób fizycznych, jakie szukają pomocy profesjonalnej i solidnej. O ile więc poszukujesz najlepszej poradzie, która zapewni Ci zadowolenie, kancelaria adwokacka jest optymalnym wyjściem. Tu Wasza sprawa będzie poprowadzona w taki sposób, jak chcesz. W związku z tym, iż dzisiaj formuły ustawowe mogą być dostrzegalne praktycznie w jakiejkolwiek ofercie oraz w umowie, na jaką godzimy się kontrakcie, na jaki się wyrażamy zgodę, nie w każdym momencie mamy sposobność szczegółowo przeanalizować ich sens i zrozumieć o co naprawdę chodzi.
  Rzetelność, odpowiedzialność oraz podmiotowe podejście, to cechuje adwokatów z Katowic. Najwspanialszą nagrodą dla naszej firmy jest zadowolenie Klienta, stąd pewność usług na najwyższym poziomie. Bez wątpienia tego typu wybór propozycji ofert szybko odda się w naszej instytucji na duże progresy tak w osiąganiu ustanawianiu planów, jak także pod kątem dodatkowych środków finansowych.

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci

Adwokaci - nowa strona:

Adres: