Antyki Podkategoria: Antyki

Sortuj po:

 • MANTYKS.PL - Renowacja Mebli Stylowych Warszawa

  MANTYKS.PL - Renowacja Mebli Stylowych Warszawa »

  Sporo ludzi spośród nas posiada w domu jakieś stare meble, które już dawno straciły swój dawny urok. Zwykle uważamy, że pozostaje jedynie się z nimi pożegnać, ale nie mamy serca aby pozbywać się takich pamiątek. Na szczęście obecnie nawet bardzo zniszczone wyposażenie domu z drewna można naprawić.
  Pracujący u nas fachowcy mogą przywrócić Twe meble do życia. Chociaż renowacja mebli stylowych warszawa wydaje się być trudnym zadaniem, my z pewnością mu sprostamy. Dla naszych pracowników naprawa mebli warszawa to pasja, a gdy zrobiona przez nas renowacja mebli Warszawa zostanie zakończona z pewnością będziesz usatysfakcjonowany. Z pewnością każdy z nas niejednokrotnie z zazdrością pochylał się nad pięknie wyglądającymi meblami sprzed kilkudziesięciu lub nawet kilkuset lat. Niesamowicie prezentujące się drewno może nadać uroku rzeczywiście każdemu pomieszczeni w naszym mieszkaniu oraz co istotne niejednokrotnie nawet nie zdajemy sobie sprawy, że my też mamy takiego rodzaju meble na strychu czy w piwnicy.
  Ta firma pomoże uzyskać Twoim meblom wcześniejszy urok, który przyćmi nawet te bardzo nowoczesne meble. Taka renowacja mebli stylowych warszawa to nasza pasja i bardzo się staramy by każda zlecona przez Ciebie renowacja mebli Warszawa przebiegła wzorowo. Dla naszej firmy żadna naprawa mebli warszawa nie stanowi kłopotu.

  Data dodania: 12 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Renowacja mebli Kraków

  Renowacja mebli Kraków »

  -Renowacja mebli: stylowych, starych, współczesnych


  -Odnawianie, naprawa uszkodzonych mebli

  -Postarzanie mebli

  -Wykonywanie kopii mebli poszczególnych stylów

  -Wykonywanie mebli pod konkretne zamówienie klienta

  -Wszelkie usługi stolarskie
  Jeżeli mają Państwo meble, które wymagają renowacji, odnowy, bądź naprawy, lub odwrotnie chcą Państwo postarzyć swój nowy mebel czy też nadać mu indywidualny wygląd uprzejmie prosimy o kontakt. Postaramy się udzielić rzetelnych informacji oraz pomóc w przywróceniu państwa meblom dawnego blasku.

  Data dodania: 28 10 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Antyki

Antyki - nowa strona:

Adres: