Sprzęt komputerowy Podkategoria: Sprzęt komputerowy

Sortuj po:

 • Opieka informatyczna Bydgoszcz

  Opieka informatyczna Bydgoszcz »

  W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie dobrze prosperujące przedsiębiorstwo, które nie korzysta z darów nowoczesnej technologii. Asder to profesjonalna firma informatyczna w Bydgoszczy. Świadczymy usługi dla organizacji oraz przedsiębiorstw, za cel nadrzędny uważając zawsze zadowolenie klienta. Zajmujemy się między innymi outsourcingiem informatycznym, zarządzaniem serwerami czy przeprowadzaniem kampanii reklamowych w Google. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa kserokopiarek Wrocław

  Naprawa kserokopiarek Wrocław »

  Intencją naszego przedsiębiorstwa jest naprawa ksero oraz sprzedaż akcesoriów do tego rodzaju urządzeń.
  Z sukcesem weszliśmy na wrocławski rynek urządzeń innowacyjnych technologii, teraz swoje usługi oferujemy po bardzo konkurencyjnych cenach.
  Oferujemy kompleksową pomoc dla korporacji. Nasza firma ukierunkowana jest na dobro usługobiorców oraz umożliwienie naszym partnerom biznesowym fachowej i produktywnej obsługi.
  Uważamy że z naszą pomocą łatwo wsparty zostanie problem produkcji perfekcyjnej jakości faktur.

  Od dawna byliśmy prekursorem pod względem szybkości działania na zgłoszenie usterki. Uzdolniona kadra mechaników robi dobrą robotę dla naszych klientów, aby w każdej sytuacji ruszyć do naprawy maszyn biurowych.

  Naszą specjalnością jest:

  - konserwacja maszyn do pisania
  - naprawa kopiarek
  - reperacja sprzętu drukującego
  - czyszczenie faksów
  - konserwacja profesjonalnych niszczarek
  - konserwacja laptopów

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria Komputerowe Zasilacze i Baterie do laptopów Enter Sklep

  Akcesoria Komputerowe Zasilacze i Baterie do laptopów Enter Sklep »

  Sklep Komputerowy EnterSklep. Szeroki wybór zasilaczy do laptopów i do tabletów. Najwyższej klasy ogniwa zastosowane do produkcji baterii komputerowych, PowerBanków oraz do elektronarzędzi. Posiadamy części do laptopów nowe i używane m. in: nowe klawiatury, lampy do projektorów, używane inwertery, procesory, obudowy do laptopów, taśmy matrycy, układy chłodzenia oraz wiele innych części komputerowych. Jesteśmy bezpośrednim importerem marki Movano, Mitsu. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się naszą ofertą.

  Data dodania: 16 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzęt komputerowy

Sprzęt komputerowy - nowa strona:

Adres: