Sieci komputerowe Podkategoria: Sieci komputerowe

Sortuj po:

 • Pogotowie komputerowe Wrocław

  Pogotowie komputerowe Wrocław »

  Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług informatycznych z darmowym dojazdem do klienta na terenie Wrocławia. Pomagamy przy problemach z komputerami stacjonarnymi oraz przenośnymi wszystkich marek. Instalujemy sieci przewodowe i bezprzewodowe zabezpieczone tak by nieupoważnione osoby z zewnątrz nie miały do nich dostępu. Oferujemy odzyskiwanie danych z logicznie uszkodzonych nośników. Jeśli twój komputer działa zbyt wolno doradzimy przy wyborze odpowiednich podzespołów i wykonamy modernizację komputera. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Torrenty

  Torrenty »

  Jeżeli potrzebujesz nowych plików do ściągnięcia z sieci BitTorrent, ten katalog jest odpowiedni dla twojej osoby. W portalu odszukasz najciekawsze pliki udostępniane w sieci BitTorrent. Po przez skorzystanie z możliwości założenia konta na torrentsite, otrzymasz dostęp do tysięcy plików. Pliki są poukładane i zamieszczone w odpowiednich kategoriach. Najczęściej odwiedzane kategorie to: filmy w formacie DivX / XviD, konsole, seriale, inne. Dzięki nieustannej pracy nad rozwijaniem serwisu wszyscy userzy zyskują dostęp do ciekawych funkcji nie dostępnych na innych katalogach tego typu.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna pomoc komputerowa - Zielona Góra

  Profesjonalna pomoc komputerowa - Zielona Góra »

  Profesjonalna pomoc komputerowa na terenie miasta Zielona Góra. Skuteczne usuwanie wirusow
  -instalacja Windows
  -diagnoza i naprawa usterek w komputerach stacjonarnych i laptopach
  -modernizacja komputerów
  -wymiana podzespołów
  -optymalizacja pracy komputera
  -budowa sieci komputerowych oraz ich modernizacja
  -profesjonalne doradztwo
  -aktualizacja oprogramowania
  -ziększanie wydajności PC
  -czyszczenie i moding
  -overclocking
  -szybki serwis na terenie miasta Zielona Góra

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Zasobami IT

  Zarządzanie Zasobami IT »

  Firma A plus C Systems tworzy oprogramowanie statlook od ponad 15 lat. Statlook pozwala na kontrolę legalności oprogramowania w firmach, przeprowadzanie audytu legalności. statlook umożliwia również monitorowanie komputerów, blokowanie stron internetowych, monitorowanie wydajności pracy pracowników. Bardzo cenna funkcjonalność to system helpdesk wyposażony w zdalny pulpit. Spraw by Twoja firma działała wydajniej! A plus C systems posiada również pakiety uplook zasoby do zarządzania zasobami w firmie, uplook monitoring do monitorowania działań użytkowników w tym pracowników firm oraz uplook helpdesk do obsługi zgłoszeń serwisowych.

  Data dodania: 07 09 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sieci komputerowe

Sieci komputerowe - nowa strona:

Adres: