SGdata - odzyskiwanie danych

SGdata - odzyskiwanie danych SGdata to szybkie i sprawne odzyskiwanie danych z dysków twardych, kart pamięci, aparatów, pendrive i innych.

SGdata to przede wszystim outsourcing IT na najwyższym poziomie w przystępnej cenie i miłej atmosferze współpracy.

SGdata to także pogotowie komputerowe dostępne 24h na dobę dla użytkowników indywidualnych.

Firma SGdata oferuje Państwu pełną opiekę informatyczną Waszej firmy. Oferowane przez nas usługi to m. in. outsourcing informatyczny, pogotowie komputerowe oraz odzyskiwanie danych z większości nośników.
Obsługujemy zarówno firmy, jak i indywidualnych użytkowników.

Dzięki wykorzystaniu firmy SGdata klient może skupić się na zasadniczych celach swojej działalności, powierzając swój system informatyczny opiece wykwalifikowanych specjalistów. W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz zdobytą wiedzę oferujemy Państwu stałą, wydajną i stabilną pracę sprzętu komputerowego w Państwa firmie oraz domu. Obszary działania to m. in: zarządzanie i opiekę nad komputerami PC i laptopami, zarówno klienta biznesowego jak i indywidualnego, zarządzanie i konfigurację urządzeń peryferyjnych, zarządzanie i konfigurację sieci komputerowych, usuwanie awarii systemów komputerowych, backup danych, odzyskiwanie danych, ochronę antywirusową i firewall, wykonanie stron www. Nie martw się o swój sprzęt, zaufaj SGdata!

Szczegóły strony sgdata.pl:

Podlinkuj stronę sgdata.pl:

SGdata - odzyskiwanie danych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny googlebot 235

Najnowsze wiadomości: