Projektowanie stron Podkategoria: Projektowanie stron

Sortuj po:

 • Tanie strony www

  Tanie strony www »

  Tworzenie stron internetowych zazwyczaj wiąże się z sporymi kosztami. Nie zawsze firmy posiadają wystarczający budżet aby stworzyć niecodzienny koncept z indywidualnie tworzonym systemem CMS. Nasza firma zdecydowała się stworzyć propozycje niedrogich stron internetowych, opracowanych na podstawie z góry wskazanych przy zamówieniu schematów. Wraz z wizytówką dostarczamy unikalny i łatwy w obsłudze system zarządzania treścią, umożliwiający dowolną edycje treści zamieszczonych na stronach,

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lista katalogów, spis katalogów

  Lista katalogów, spis katalogów »

  Pozycjonuj strony z sukcesem za pomocą listy najmocniejszych polskich katalogów! Czy chciałbyś samodzielnie w prosty i sprawdzony sposób wypozycjonować swoją stronę w Google? Pozycjonowanie polega na budowaniu jak największej, najbardziej wartościowej liczby stron linkujących do pozycjonowanej strony. Najprostszym i najtańszych sposobem na to jest katalogowanie czyli dodawanie pozycjonowanej strony do listy stron tzw. katalogów. Czym więcej wartościowych linków prowadzi do Twojej strony tym lepszy będzie efekt pozycjonowania!

  Jedyny haczyk tkwi w tym, że musisz posiadać solidną listę, sprawdzonych, mocnych katalogów, do których dodanie Twojej strony rzeczywiście poskutkuje podniesieniem pozycji strony w wyszukiwarce. O taką listę nie jest łatwo. Wiem jak pracochłonne jest przeszukiwanie setek, tysięcy katalogów w poszukiwaniu tych najbardziej wartościowych. Sam niejednokrotnie traciłem na to sporo czasu, dlatego stworzyłem produkt dzięki, któremu ten problem zniknie. Spędziłem kilka tygodni na znalezienie katalogów z największym PR, aby pozycjonowanie tą techniką było jak najskuteczniejsze, najmniejszym nakładem pracy. Przejrzałem kilka list katalogów, kupiłem usługi katalogowania ręcznego, sam szukałem też katalogów poprzez Google i powstała lista, którą chcę Ci dziś zaproponować choć muszę przyznać, że wahałem się. Ta lista jest bardzo skuteczna, ciężko nad nią pracowałem i wiem jak szybkie efekty przynosi, jest bardzo wartościowa. Lista cały czas jest przeze mnie aktualizowana.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koszt stron WWW

  Koszt stron WWW »

  Dobrą firmę projektującą portale WWW odnajdą Państwo w mieście Łodzi przy ulicy Więckowskiego 33, na II piętrze. Nasze witryny internetowe posiadają ładny również czytelny kod. Spektrum - oferujemy: budowa serwisów internetowych zgodnych ze standardami html co podwyższa pozycję strony na WP, z zastosowaniem technologii html, xhtml, css, js, php, mysql, Flash. Naszym zadaniem jest optymalizacja, również pozycjonowanie aplikacji WWW. Agencja projektująca strony WWW poleca śmiało swe usługi z zakresu zakładania i pozycjonowania witryn WWW. Założenie aplikacji w naszej firmie wygląda następująco: przygotowujemy wstępny projekt plastyczny web, tenże design plastyczny strony konsultowany jest ze zleceniodawcą i partner wypowiada się swobodnie na temat poprawek i sugeruje zmiany. Otóż fotografie na strony WWW są podstawą ładnej interaktywnej strony internetowej i przyciągającej wzrok. Zakładamy aplikacje internetowe z panelem zarządzania treścią. Na stronach web designerzy firmy Spektrum są w stanie umieścić efekty indywidualne Java lub Flash. Zakładamy strony web w mieście Łódź. Warto porównać nasze ceny z cenami sąsiadujących biur na google oraz wybrać propozycję najbardziej satysfakcjonującą cenowo. Spektrum zbuduje logo firmowe, wyposaży użytkownika w bilety promocyjne a wszystko to po niskich cenach. Najprostsze strony reklamowe, firmowe z kilkoma podstronami tworzymy już od kilkuset PLN. Znajdujemy się w mieście Łodzi na ul. Więckowskiego 33, gdzie każdy może pojawić się konkretnie, o każdej porze dnia po uprzednim umówieniu się telefonicznie lub mailowo.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron WWW

  Tworzenie stron WWW »

  Nazywam się Jakub Cieślak i jestem programistą. Głównie zajmuję się tworzeniem aplikacji webowych w oparciu o takie technologie jak PHP, Zend Framework, MySQL, JavaScript oraz pisaniem szablonów pod systemy zarządzania treścią (CMS) Wordpress i Joomla. Na moim blogu znajdziecie wiele przydatnych artykułów, które ułatwią pracę nad samodzielnym tworzeniem stron WWW oraz portfolio moich projektów które wykonałem.W dzisiejszych czasach strona internetowa jest niezbędnym elementem każdej firmy czy organizacji aby móc się wybyć wśród konkurencji

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron www

  Projektowanie stron www »

  Strona agencji interaktywnej Internet Tea Group. W szerokiej ofercie agencji znajduję się: projektowanie stron www, pozycjonowanie stron, kampanie Adwords, reklama na Facebooku oraz wiele, wiele więcej.

  Nowe technologie oraz zagadnienia związane z internetem są naszą pasją i chętnie wykorzystamy ją, w nowych kreatywnych projektach witryn internetowych. Staramy się aby wszystkie realizowane przez nas projekty wyróżniały się z tłumu, były nieszablonowe i gwarantowały pełną satysfakcję klienta jak również internautów.

  Zapraszamy do kontaktu i współpracy! Internet Tea Group!

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studio grafika Gdańsk

  Studio grafika Gdańsk »

  Grafika komputerowa, to wyraz jest wielce zajmującym zagadnieniem. Jakkolwiek by było grafika komputerowa otacza nas do okola, jest ona wszędzie na napojach, jedzeniu, wszystkich wyrobach, wozach i każdym innym to musisz wiedzieć że, każda jednostka powinna mieć swoje indywidualne logo i wizytówkę bez której firmy nie mogą się obyć. Nie bądź nie widziany i zacznij konstruować prezencja Twojej firmy za pomocą reklamy graficznej. Grafika komputerowa, to ujęcie w słowa jest niezwykle ciekawym zagadnieniem. Choć grafika komputerowa otacza nas do okola, jest ona wszędzie na trunkach, jedzeniu, wszystkich wyrobach, wozach i wszystkim innym to musisz wiedzieć Iż, każda jednostka powinna mieć swoje osobiste logo także wizytówkę bez jakiej firmy nie mogą się obyć. Nie bądź nie spostrzegany i rozpocznij komponować prezencja Twojej firmy za pomocą reklamy graficznej. Grafika komputerowa, to wyrażenie językowe jest nadzwyczaj przyciągającym zagadnieniem. Bądź co bądź grafika komputerowa otacza nas do okola, jest ona wszędzie na trunkach, jedzeniu, wszystkich tworach, wozach i każdym innym to musisz wiedzieć Iż, każda biznes powinna posiadać swoje osobiste logo plus wizytówkę bez jakiej firmy nie mogą się obyć. Nie bądź nie odkrywany i zacznij tworzyć postawa Twojej firmy za pomocą reklamy graficznej.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Multiplan

  Multiplan »

  Strona przedsiębiorstwa PPHU Multiplan z siedzibą w Częstochowie. Przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe rozwiązania dla biznesu od księgowości po identyfikację wizualną. Dodatkowo obsługujemy takie miasta jak: Kraków, Warszawa, Gliwice, Katowice, Zabrze - w podanych miastach mamy swoich przedstawicieli i doradców. Nasze usługi są w pełni profesjonalne i rzetelne. Dajemy gwarancję na nasze usługi.
  Do najczęściej zamawianych usług należy:
  kompleksowe prowadzenie księgowości, stworzenie strony internetowej, prowadzenie sklepu internetowego, przygotowanie projektu wizytówki/katalogu/ulotki oraz obróbka na maszynach cnc

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Gorzów

  Pozycjonowanie stron Gorzów »

  To za pośrednictwem nowatorskim i nieprzeciętnym działaniom jesteśmy w stanie wypozycjonować strony naszych klientów na pierwszą stronę w wynikach wyszukiwarek. AMO-Group.pl jest uznaną firmą pozycjonującą strony internetowe w Gorzowie Wielkopolskim. Nasze działania są uznane poprzez referencje od zadowolonych nabywcaów, zarówno z kraju jak i z zagranicy.Pozycjonowanie strony firmowej, przekłada się prostolinijnie na zwiększenie zainteresowania danym przedsiębiorstwem, a co za tym idzie, stanowczy przyrost zysków. Korzystne warunki współpracy i monogość opcji osiągalnych dla naszych klientów sprawia, że zajmiemy się Twoją przedsiębiorstwem całościowo. Dzięki firmie AMO-Group osiągniesz wysokie lokalizacje w wyszukiwarkach internetowych.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Projektowanie stron

Projektowanie stron - nowa strona:

Adres: