Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • pit-format.pl Program pit 2017 i rozliczenie pit 37

  pit-format.pl Program pit 2017 i rozliczenie pit 37 »

  Jako podatnicy mamy obowiązek rozliczyć podatek dochodowy i wypełnić stosowny pit 2017 jak na przykład: pit 37, pit 28, pit 38 czy jeszcze inne.
  Aby skrócić i ułatwić rozliczenie pit pragniemy zachęcić wszystkich do tego, aby najzwyczajniej w świecie rozliczyć się wykorzystując darmowy program PIT 2017 Format. Według nas jest to na dzień dzisiejszy jedna z najbardziej solidnych aplikacji na naszym rynku pozwalająca bezbłędnie i szybko wypełnić zeznania podatkowe pity 2017 /pity 2018.
  Ten darmowy program pit 2017 z łatwością pobierzemy z Internetu. Istnieje możliwość, że bez ściągania oprogramowania rozliczymy z jego pomocą nasz pit 37, pit 28 czy inne zeznania podatkowe wraz z załącznikami jako pit online.
  Trzeba zwrócić uwagę, że program PIT Format to bardzo prosta w obsłudze aplikacja komputerowa, tak więc nawet osoby nie mające zbyt dużego kontaktu z komputerami świetnie sobie poradzą. Co jak co, ale nareszcie polscy podatnicy mogą łatwo i szybko rozliczyć swoje pity 2017 /pity 2018, pomimo, że nie znają się na podatkach. Trzeba również mieć na uwadze, że program pit 2017 w żadnym razie nie zezwoli na popełnienie błędu w obliczeniach. Mowa o tym, iż w przypadku zrobienia czegokolwiek nie tak zostaniemy od razu o tym zawiadomieni, więc mamy 100% pewności, że do naszego urzędu skarbowego nie zostanie wysłana błędna wersja zeznania podatkowego pit 2017 /pit 2018. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania dotyczące rozliczania podatku z programem PIT Format, naturalnie z wielką chęcią odpowiemy na nie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową by łatwo wykonać rozliczenie pit 37 i pozostałych pit 2017 /pit 2018. Dzięki temu szybko otrzymamy zwrot podatku.

  Data dodania: 09 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne oprogramowanie sklepu

  Bezpłatne oprogramowanie sklepu »

  GekoSale to oprogramowanie sklepu internetowego pisane w Polsce przez polskich programistów i dedykowane na nasz rynek. Nie znaczy to jednakże, iż nie ma możliwości dzięki niemu prowadzić sprzedaży za granicą. Oprogramowanie sklepu GekoSale wyposażone jest w funkcję multistore dającą możliwość uruchomienia nieograniczonej liczby sklepów na jednej instalacji. Dodatkowo oprogramowanie to jest coraz mocniej zoptymalizowane pod wyszukiwarki internetowe, zawiera sporo funkcjonalności związanych z SEO, a takie moduły jak integracja z systemem sprzedaży Subiekt GT udostępnione w GekoLab decydują o tym, że oprogramowanie sklepu online GekoSale pomału staje się rewelacyjnym wyborem dla przedsiębiorców szukających dobrego systemu sprzedaży w sieci.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-commerce

  E-commerce »

  Edito jest systemem stworzonym przez ekspertów z przedsiębiorstwa Ideo Sp. z o.o. Strona www.edito.pl prezentuje jego szczegółowy opis. Znajdziemy tu informacje o tym czym jest Edito CMS oraz szczegóły budowy, etapy wdrożenia oraz informacje dotyczące możliwości jego zastosowania. Edito jest systemem modułowym by tym łatwiej dostosować jego funkcjonalności do potrzeb a tym samym umożliwia sprawne zarządzanie treścią. Edito dostępne jest w 2 wersjach: CMS ASP.Net i CMS Php. W zależności od potrzeb klientów Edito dostępne jest z rozbudowanymi funkcjami w wersjach SEO CMS oraz Video CMS. Systemy zarządzania treścią Edito umożliwiają tworzenie platform e-commerce i e-learning a także wdrażanie Intranetów.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm - ewidencja odpadów - KEWO

  Oprogramowanie dla firm - ewidencja odpadów - KEWO »

  Zbliża się koniec roku, więc jest to najwyższy czas dla wszystkich przedsiębiorców mających jakąkolwiek styczność z odpadami na przygotowanie zbiorczego zestawienia rocznego, które należy złożyć do Urzędu Marszałkowskiego. Firma Codefusion Sp. z o.o. udostępnia oprogramowanie dzięki któremu wykonanie niezbędnego zestawu dokumentów staje się bardzo łatwe i szybkie. Program KEWO został stworzony specjalnie pod tym kątem, aby gospodarka odpadami w firmie była szybka, łatwa i przejrzysta. KEWO umożliwia między innymi: tworzenie oraz edycję kart ewidencji odpadu, prowadzić gospodarkę odpadami, tworzyć i drukować zbiorcze zestawienia roczne. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.kewo.codefusion.pl

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja on-line

  Rekrutacja on-line »

  Talent Finder to nowoczesne narzędzie dla firm, jakie lubią wygodę, oszczędność czasu i najlepsze efekty w procesie rekrutacji online pracowników. To specjalistyczny system do rekrutacji, jaki został wytworzony przez profesjonalistów i za jego pomocą poszukiwanie chętnych do pracy i utalentowanych kandydatów będzie dużo łatwiejsze! To oprogramowanie rekrutacyjne wesprze w zdobywaniu talentów, budowaniu bazy kandydatów, zarządzaniu rekrutacjami i kontaktami, selekcji i ocenie aplikacji, będziesz mógł zbudować z nim dodatkowo raporty i analizy. System rekrutacyjne Talent Finder dostępny jest w kilku wersjach, aby móc bez trudu dobrać tę, jaka będzie najmocniej odpowiadała oczekiwaniom różnorodnych firm. Do tego możesz z nią zbudować też niezmiernie pozytywny wizerunek jako pracodawcy przyjaznego ewentualnym pracownikom. Dzięki Talent Finder będziesz mógł wreszcie pozbyć się kłopotów związanych z rekrutacją!

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zennoposter narzędzie dla indywidualistów

  Zennoposter narzędzie dla indywidualistów »

  Skorzystaj z okazji i kup uniwersalny program SEO ZennoPoster i otrzymaj nasz darmowy support na gadu-gadu i skype na start przygody z tym świetnym narzędziem seo. Gratis możesz ode mnie otrzymać dodawarkę do SEOKatalogów, Easy-Directory lub webmini. To program którym możesz automatyzować Twoje marketingowe działania. Jest to takie narzędzie, które może być narzędziem, które zastąpi wszystkie inne. Dzięki sporej elastyczności Zennopostera, przy pomocy ZannoPoster możesz zaoszczędzić naprawdę sporo czasu. W serwisie znajdziesz takie tematy jak dokumentacja ZennoPoster. Brakuje jedynie szablonów – zapotrzebowanie na szablony rośnie, bo coraz więcej osób zaczyna przygodę z Zenno Poster. Na naszym blogu znajdziesz informacje o produkcie Zennolab a także o innych modułach, które wchodzą w skład tego produktu a są to np. ProjectMaker. Jest dział darmowe szablony, która na pewno przyda się każdemu początkującemu użytkownikowi.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • darmowe programy

  darmowe programy »

  Tylko legalne oraz darmowe programy komputerowe. Newsy o komputerach, sprzęcie, oraz oprogramowaniu komputerowym. Aktualne oraz pasujące do Twojego sprzętu sterowniki. Dobre spolszczenia do programów oraz gier.
  Aktualności ze świata IT. Pomocne forum dyskusyjne skierowane do ludzi z branży software oraz hardware. Najnowsze wersje programów: Nero, Bearshare, Allplayer, BestPlayer, Windows Media Player, Gimp, adobe photoshop, adobe reader oraz wiele więcej.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wdrożenia i konsultacje do programów Systemu Symfonia

  Wdrożenia i konsultacje do programów Systemu Symfonia »

  Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym wdrażaniem dla przedsiębiorstw oprogramowania pakietu Systemu Symfonia i Systemu Forte z zakresu finansów i księgowości, kadr i płac oraz aplikacji do obsługi sprzedaży i magazynów. Pracę z programami Symfonia rozpoczęliśmy w początkowych latach napisania jego startowych modułów. Nasza pracowania programistyczno-wdrożeniowa dzięki bogatemu doświadczeniu, ciągłemu nabywaniu współczesnej wiedzy z zakresu zastosowań pakietów biurowych Symfonia oraz wiedzy z otocznia prawnego, może pochwalić się najlepszej jakości fachową obsługą, a także indywidualnym potraktowaniem potrzeb każdego kontrahenta.

  Jesteśmy dostawcą usług informatyczno-wdrożeniowych szerokiego zakresu zastosowań, odpowiednich dla firm średniego segmentu rynku firm, jak i również biur rachunkowych. Możemy poszczycić się tytułem Autoryzowanego Partnera wytwórcy i właściciela marek Symfonia i Systemu Zarządzania Forte. Świadczymy wszechstronne specjalistyczne szkolenia skierowane do pracowników pracujących z Systemem Zarządzania Symfonia lub Forte. Uzyskane przez nas referencje, jak i również doświadczenie zapewniają najwyższy poziom oferowanych produktów, co wpływa na uzyskanie przydatnych umiejętności przez pracowników Państwa Firm. Zakres i przebieg szkolenia jest dobrany do wymogów kontrahenta.

  Chcemy dodatkowo zaoferować zainteresowanym przedsiębiorcom usługi konsultacyjne dotyczące wspomnianych systemów. Zapewnimy możliwość indywidualnej opieki serwisowej, dzięki umowie stałej obsługi. Gwarantujemy pełną dyspozycyjność i elastyczność w przygotowaniu najlepszej oferty specjalnie na potrzeby naszych kontrahentów.

  Programy, których wspieraniem się zajmujemy uhonorowane zostały przez nadane certyfikaty Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami dla kadrowych i płacowych programów informatycznych Sage oraz rekomendację krajowych stowarzyszeń biegłych księgowych.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Redsoft.pl - projektowanie stron internetowych

  Redsoft.pl - projektowanie stron internetowych »

  Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku informatycznym, albowiem funkcjonujemy już od 2005 roku. Naszym istotnym założeniem jest zapewnienie fachowego wsparcia informatycznego Użytkownikom biznesowym oraz podmiotom prywatnym. Zajmujemy się przede wszystkim dostawą skończonych rozwiązań informatycznych takich jak tworzenie aplikacji które wspierają działanie procesów biznesowych.

  Firma interakcyjna Redsoft.pl proponuje tworzenie zawodowych stron internetowych. Witryny budowane są w oparciu o indywidualny, bardzo wydajny,a równocześnie niezwykle intuicyjny (CMS) system zarządzania treścią RedCMS. Wykonywanie stron www to nasze zajęcie od wielu lat. Konstruujemy nie drogie, w pełni biegłe strony www. Redsoft.pl charakterem działania otacza cały kraj, niemniej kontakt bezpośredni możliwy jedynie na terenie Opola.

  Funkcją firmy jest doradztwo, dostarczenie i wdrożenie swoim Użytkownikom najwyższej jakości współczesnych rozwiązań informatycznych dopasowanych do Ich poszczególnych wymogów i wymagań.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm

  Oprogramowanie dla firm »

  Na obecną chwilę gruntowną podstawą sprawnie działającego przedsiębiorstwa są aplikacje dedykowane, a także inne różnego rodzaju programy księgowe. Nic więc dziwnego, że rynek obfity jest w firmy specjalizujące się w tej branży, a jedną z nich jest podkarpacka TOP S.A. ze swoją siedzibą w Rzeszowie. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu producent ten specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania, które znajduje swoje wykorzystanie w takich procesach jak przykładowo ewidencja czasu pracy czy zarządzanie zapasami. Bogata oferta usług idealnie spełnia zapotrzebowania nawet najbardziej wymagających klientów. Warto również zaznaczyć, że każdy program płacowy jest maksymalnie dopracowany tak, aby jak najlepiej spełniał swoją rolę. Zatroszcz się o swoją firmę i skorzystaj z pomocy wzorowego producenta oprogramowania komputerowego.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • X-Profit.com | Forex Partner

  X-Profit.com | Forex Partner »

  Dokonaj wpłaty na rachunek inwestycyjny kwoty nie mniejszej niż 350zł lub skorzystaj z bonusu bez depozytu. Otrzymasz 25$ bez konieczności wpłacania własnych środków.

  Jest to etap umożliwiający przystąpienie do naszego programu w którym otrzymają Państwo dodatkowe środki na rachunek bankowy za sam obrót.

  Gwarancja nie obejmuje osób, które nie zastosują się do zasad handlu według naszych wytycznych.
  Realizacja planu.

  Realizacja planu gry trwa od tygodnia do maksymalnie jednego miesiąca. W tym czasie plan gry powinien zostać zrealizowany.

  Przykład. Wpłacasz na rachunek brokera 1000zł. Maksymalna strata w każdym przypadku może wynieść zaledwie 400zł niezależnie od depozytu. Jednak dzięki systemowi otrzymają Państwo co najmniej zwrot tej straty plus zyski z tradingu. Więc jest to system w 100% bezpieczny.
  Odbierz gotówkę.

  Aby odebrać zyski wystarczy posiadać portmonetkę Skrill lub PayPal

  . Posiadanie wyżej wymienionych systemów płatności jest całkowicie bezpłatne. Środki wypłacane są za pomocą Państwa adresu mailowego. Jest to najszybsza metoda przelewów online. Środki mogą Państwo wypłacić za pomocą przelewu bankowego lub karty płatniczej.
  Wybór brokera na rynku forex to jeden z głównych dylematów przed, którym stają wszyscy gracze. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć stronę internetową, która ułatwi podjęcie tej ważnej decyzji. Rekomendowani przez nas brokerzy należą do ścisłej czołówki i gwarantują rzetelność oferowanych usług.

  Data dodania: 21 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kodeki do filmów

  Kodeki do filmów »

  Programy, które każdy z was może pobrać z naszego serwisu są całkowicie legalne i bezpieczne dla Twojego komputera. Dlatego jeśli chcesz uaktualnić program na swoim komputerze skorzystaj z naszego serwisu. Najczęściej użytkownicy sięgają po kodeki, program antywirusowy a także liczne programy do ściągania muzyki i filmów z internetu. Dość często odwiedzają nas również użytkownicy telefonów komórkowych, którzy pobierają gg na telefon a także inne aplikacje multimedialne. W serwisie najlepszeinstalki.pl znajdziesz również wiele innych ciekawych programów np do ściągania filmów z youtube, czy konwertowania multimediów pod różne odtwarzacze.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy do pobrania

  Darmowe programy do pobrania »

  Wortal naKompa.pl rozwija się z myślą o użytkownikach wyszukujących aktualnych instalek darmowych programów do pobrania w internecie. W portalu popularne jest program do pobierania muzyki zbudowane najczęściej w sieciach P2P. Równie często pobierane są także kodeki, bez nich oglądanie filmów z oryginalnymi ustawieniami systemu jest raczej ciężkie. W spisie najczęściej ściąganych aplikacji znajdziemy też najlepszy darmowy antywirus wykrywające zagrożenia na komputery i dane użytkowników przez 24 godziny na dobę. Bardzo cieszy nas to, że użytkownicy telefonów znajdują coś dla siebie. Tutaj najczęściej ściągane są komunikatory internetowe na telefony komórkowe tj. gg na komputer.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program CDN XL

  Program CDN XL »

  O ile wyszukujecie dobrych rozwiązań z domeny IT do własnej to obligatoryjnie wstąpcie na naszą stronę. Firma Centrum Technologii Informatycznej jest obecna w Gliwicach i oferuje pod każdym względem wszechstronną obsługę informatyczną przedsiębiorstw. Prócz różnego typu zabiegów związanych z obsługą informatyczną kupicie u nas także systemy Comarch takie jak Comarch Optima, CDN XL, Comarch Altum, które da się kupić wprost na naszej witrynie. Oprócz sprzedaży systemów CDN, dostarczamy także wdrożenia systemów ERP. Nadto odnajdziecie u nas różnego rodzaju pisemne opinie naszych klientów, które świadczą o naszym profesjonaliźmie.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • komputery bydgoszcz

  komputery bydgoszcz »

  Naprawa komputerów na terenie Bydgoszczy, pełna obsługa informatyczna firm, reklama i promocja witryn internetowych, to tylko część pracy jaką wykonuje nasza firma w ramach swojego portfolio. Maxoft Computer swoją pozycje rynkową kształtuje już od 14 lat, dążąc do ciągłego rozwoju nie tylko firmy, ale również oferty i usług jakimi dysponuje. Dlatego na dzień dzisiejszy zaspokajamy już od podstaw potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pełna oferta usług i produktów dostępna dla wszystkich zainteresowanych na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm Comarch

  Oprogramowanie dla firm Comarch »

  Gorąco pozdrawiamy Państwa na witrynie Centrum Technologii Informatycznej. Podstawowym profilem naszej działalności jest nade wszystko całościowa obsługa informatyczna firm jak również oferowanie skutecznych systemów informatycznych jak np. Comarch Altum. Na naszej witrynie odnajdziecie wiadomości o naszej firmie, prezentację naszej oferty a także nasze autorskie rozwiązania, referencje od naszych użytkowników, informacje kontaktowe, jak również wesje demonstracyjne programu CDN Optima. Z poziomu naszej witryny istnieje też okazja zakupienia systemów CDN Optima a także CDN XL za pośrednictwem handlowca czy też przez nasz sklep internetowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • System do zarządzania projektami

  System do zarządzania projektami »

  Efektywne zarządzanie projektami to niezwykle ważna część działalności wielu spółek. Pracę efektywnie ułatwić może specjalna aplikacja której nazwa to Nobillo. Jest ona trywialna w obsłudze, intuicyjna i działa przez internet, a co za tym idzie - nie wymaga instalowania, aktualizowania i można mieć do niej dostęp w każdej chwili. Uporządkowanie pracy przekłada się wyraźnie na oszczędność czasu i skuteczność realizowanych działań. Program można wypróbować kompletnie bezpłatnie.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eko-soft oprogramowanie do ewidencji odpadów

  Eko-soft oprogramowanie do ewidencji odpadów »

  Eko-soft jest firmą produkującą programy dla przedsiębiorstw, pomocne w ewidencji odpadów.
  Nasze oprogramowanie ma na celu ułatwienie przedsiębiorcom prowadzenie obowiązkowej ewidencji odpadów. Software jest łatwe w użyciu, przejrzyste, intuicyjne. Software tworzą dokumenty takie jak karta przekazania odpadu, karta ewidencji odpadów. Jeżeli korzystając z naszego oprogramowania na bieżąco uzupełniane są dane, z łatwością da się wygenerować zestawienia zbiorcze, czy np. nadzorować możliwe przekroczenie decyzji dot. wytwarzania odpadów.
  Zapewniamy wsparcie techniczne i merytoryczne.

  Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej z naszej strony i samemu wypróbowania naszego oprogramowania. Na stronie są różne wersje w zależności od typu prowadzonej działalności.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • call center

  call center »

  Focus Telecom Polska jest firmą działającą w oparciu o innowacyjne rozwiązania telekomunikacyjne. Działamy w branży ICT od 2008 roku; specjalizujemy się w projektowaniu zaawansowanych rozwiązań, które służą dużym jednostkom w komunikacji, zarządzaniu i wsparciu sprzedaży. Nasza oferta opiera się o nowoczesny model cloud computing, która charakteryzuje się zdalnym dostępem do usługi, wystarczy jedynie komputer z łączem internetowym. Dzięki takim rozwiązaniom użytkownik nie musi zakupywać i utrzymywać specjalistycznego sprzętu oraz dedykowanego oprogramowania. Pozwala to zmaksymalizować dochody i zminimalizować czas pracy. Ponadto klient nie będzie martwić się o bezpieczeństwo przepływu danych, troszczymy się o nie przy pomocy protokołu szyfrującego SSL – zapewnia on 100% poufność i integralność danych. Nasze rozwiązania komunikacyjne takie jak call center, IVR, PBX, czy telekonferencja przypadły do gustu kilkuset klientom korporacyjnym, a ich liczba stale rośnie.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Securelab - Testy w jednym miejscu

  Securelab - Testy w jednym miejscu »

  Forum internetowe zajmujące się testowaniem programów antywirusowych na nowych zagrożeniach wypływających z internetu.
  Posiadamy liczne działy tematyczne w których każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.
  Witryna organizuje liczne konkursy w których do zdobycia są cenne nagrody.
  U nas znajdziesz także recenzje, opisy i porady dotyczące doboru programu zabezpieczającego na komputer, optymalizacji systemu operacyjnego..itd.
  Posiadamy także bazę złośliwego oprogramowania do testowania własnego programu antywirusowego.
  Wszystko znajdziesz w jednym miejscu.
  Zapraszamy na - www.securelab.pl

  Data dodania: 16 08 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: