Odzyskiwanie danych Podkategoria: Odzyskiwanie danych

Sortuj po:

 • PK Expert Usługi Komputerowe i Ubezpieczenia

  PK Expert Usługi Komputerowe i Ubezpieczenia »

  Firma PK Expert działa na terenie całego miasta Lublin i okolic. Pracujemy w siedzibie firmy jak również dojeżdżamy do klienta Oferuje usługi komputerowe i Ubezpieczenia. Usługi Komputerowe: Odzyskiwanie danych z różnych nośników i ich archiwizacje, naprawa komputerów, oczyszczanie i konserwacja komputerów, usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania wykradającego dane klienta lub blokującego komputer. Ubezpieczenia: Komunikacyjne OC AC NNW Tanio dostosowane do oczekiwań każdego klienta, Majątkowe Dom Mieszkanie. Zapraszamy serdecznie ul. Wyżynna 8, Lublin lub prosimy o kontakt telefoniczny tel. 600-514-221

  Data dodania: 08 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • SGdata - odzyskiwanie danych

  SGdata - odzyskiwanie danych »

  SGdata to szybkie i sprawne odzyskiwanie danych z dysków twardych, kart pamięci, aparatów, pendrive i innych.

  SGdata to przede wszystim outsourcing IT na najwyższym poziomie w przystępnej cenie i miłej atmosferze współpracy.

  SGdata to także pogotowie komputerowe dostępne 24h na dobę dla użytkowników indywidualnych.

  Firma SGdata oferuje Państwu pełną opiekę informatyczną Waszej firmy. Oferowane przez nas usługi to m. in. outsourcing informatyczny, pogotowie komputerowe oraz odzyskiwanie danych z większości nośników.
  Obsługujemy zarówno firmy, jak i indywidualnych użytkowników.

  Dzięki wykorzystaniu firmy SGdata klient może skupić się na zasadniczych celach swojej działalności, powierzając swój system informatyczny opiece wykwalifikowanych specjalistów. W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz zdobytą wiedzę oferujemy Państwu stałą, wydajną i stabilną pracę sprzętu komputerowego w Państwa firmie oraz domu. Obszary działania to m. in: zarządzanie i opiekę nad komputerami PC i laptopami, zarówno klienta biznesowego jak i indywidualnego, zarządzanie i konfigurację urządzeń peryferyjnych, zarządzanie i konfigurację sieci komputerowych, usuwanie awarii systemów komputerowych, backup danych, odzyskiwanie danych, ochronę antywirusową i firewall, wykonanie stron www. Nie martw się o swój sprzęt, zaufaj SGdata!

  Data dodania: 23 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne

  Usługi informatyczne »

  Jesteśmy grupą profesjonalistów branży IT z bogatym doświadczeniem zdobywanym w największych polskich przedsiębiorstwach liczących setki komputerów. Co dziennie musieliśmy mierzyć się z problemami występującymi podczas pracy z komputerami dokładając wszelkich starań, aby każdy problem został rozwiązany w jak najkrótszym czasie.


  Oferujemy Państwu usługi informatyczne, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Świadczymy usługi związane m.in.: z naprawą, optymalizacją, konserwacją oraz rozbudową sprzętu komputerowego. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapewniamy stałą opiekę serwisową, obejmującą sprzęt komputerowy, biurowy oraz oprogramowanie. Szybko i sprawnie rozwiążemy problem u Państwa w domu lub w firmie.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych - nowa strona:

Adres: