Hosting Podkategoria: Hosting

Sortuj po:

 • Tani hosting

  Tani hosting »

  Niewartościowe serwery wirtualne
  admin, ndz., 01/30/2011 - 18:00

  Staraliśmy się zbudować, jak najbardziej przejrzystą propozycję naszych usług ograniczając się do czterech fundamentalnych pakietów hostingowych. Każdy z oferowanych serwerów posiada podobne usługi przyłączone. Główna różnica w gronie nimi polega na wielkości dostępnego miejsca na dysku na domiar tego limitu miesięcznego transferu. Konsument zarządza serwerem przez wygodnego serwer/directadmin">panelu administratora DirectAdmin. Wciąż-wiecznie klient może też dokonać przejścia z jednego pakietu na drugi, nie tracąc żadnych danych.

  Za pośrednictwem 14 dni testowanie serwera nic nie kosztuje dużo pieniędzy !
  Jeśli macie Wy dodatkowe pytania dotyczące mojej oferty, ciepło zapraszamy do kontaktu. Postaramy się rozwiać każde Państwa propozycje. Zapraszamy również do zapoznania się z regulaminem świadczonych usług.

  Przez cały czas istnieje alternatywę zmiany pakietu z mniejszego na wyższy czy też odwrotnie - z pewnością bez utraty Państwa cennych danych.

  Płatne usługi hostingowe udostępnione są z wykorzystaniem firmę RedKorn utrwaloną w ewidencji działalności gospodarczej gminy Gubin pod numerem 1073/09 (NIP 926-152-65-04). Dokument ten stanowi regulamin usług oferowanych przy użyciu hostpark.pl do tego waszej treść nie podlega jakiejkolwiek negocjacji. Wykupienie jednej z usług działalności jednoosobowej RedKorn jest jednoznaczna z bezwarunkową akceptacją całości regulaminu jak również dokumentu SLA.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hosting

  Hosting »

  Konsumenci chcący skorzystać z firmy serwerowej winni wejść na witrynę firmową adekwatną do niniejszego. Aczkolwiek niekiedy są to nowatorskie projekty to pomimo tego zatrudnieni ludzie mają istotne doświadczenie. Dostarczane usługi dla organizacji i postaci podmiotowych dozwalają na formowanie dość rozległych grup zadowolonych konsumentów. Wymienione zostały pakiety serwerów w internecie, resellerów, dedykowane oraz innych. Wszystko po to aby niejeden odszukał cokolwiek korzystnego. Sporo organizacji pragnie teraz hosting ‘u, co dopuszcza zagospodarowanie wirtualnej pamięci potrzebnymi danymi, wobec tego też całość robione jest pod konsumenta.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hosting

Hosting - nowa strona:

Adres: