Agencje eventowe Podkategoria: Agencje eventowe

Sortuj po:

 • Wynajem hostess w całej Polsce

  Wynajem hostess w całej Polsce »

  Wynajemhostess. eu to serwis gdzie możesz wynająć hostessy, modelki czy animatorki do promocji swoich produktów. Obsługujemy różnego rodzaju eventy i imprezy masowe. Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu wynajmu hostess. Ofertę kierujemy do wszystkich tych którzy pragną aby ich firma była pozytywnie rozpoznawalna. Dzięki odpowiedniej selekcji pracowników jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość poprzez najlepsze dopasowanie hostess i modelek do wymagań klienta
  Odwiedź wynajemhostess. eu i zapytaj o wycenę.

  Data dodania: 08 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Animacje dla dzieci, festyn rodzinny - QULTURK

  Animacje dla dzieci, festyn rodzinny - QULTURK »

  Organizacja zabaw dla dzieci wymaga ogromnej kreatywności, otwartości, empatii, zdolności interpersonalnych. Ale też niezwykłej odpowiedzialności za powierzone animatorom zabaw dla dzieci pociechom. Należy więc stawiać na profesjonalistów, którzy nie tylko potrafią zorganizować piknik, festyn rodzinny, urodziny, bal karnawałowy czy zabawy integracyjne.
  Animacje dla dzieci musi przeprowadzać człowiek energiczny, ale również przygotowany do tej pracy. Przydatne jest wykształcenie pedagogiczne lub przynajmniej profesjonalne kursy. Animacje dla dzieci mogą przybierać różnorodne formy. Od uwielbianego przez najmłodszych malowania twarzy, poprzez balonowe zoo (tworzenie z balonów różnych, czasem dziwnych, zwierząt), śmieszną piniatę, warsztaty plastyczne czy ekologiczne. Te dwie ostatnie zabawy zazwyczaj pochłaniają dzieci bez reszty. Pamiątką po takiej zabawie integracyjnej są różne wyroby dzieciaków. Mogą to być maski, ale też ekologiczna biżuteria. Niezwykłą radość można zobaczyć podczas puszczania baniek mydlanych, z których wyczarowuje się nieprawdopodobne kształty. Bańki mydlane sprawdzają się zarówno na festynach, urodzinach, balach, jak i spotkaniach bożonarodzeniowych. Absolutnie nieodzowne są zabawy ruchowe oraz quizy i konkursy! Każde dziecko lubi wyścigi w kolorowych workach, uwielbia też formułę pytań, szczególnie jeśli w grę wchodzą nagrody! A jeśli wszystko to dzieje się podczas balu karnawałowego, to wspomnienia takiej imprezy zostaną na zawsze!
  Animacje dla dzieci prowadzą ludzie ze zdolnościami konferansjerskimi. Muszą też wykazywać talent wodzirejski i zagrzewać najbardziej wycofane dzieci do wspólnej zabawy. Zabawy, którą najmłodsi zapamiętają jako najsłodsze wspomnienia z dzieciństwa, a zdjęcia swoich roześmianych twarzy będą oglądać z prawdziwym wzruszeniem.
  Warto więc zatrudnić profesjonalnego animatora zabaw dla dzieci!

  Data dodania: 29 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cover Band z Poznania, Zespół na imprezy Poznań

  Cover Band z Poznania, Zespół na imprezy Poznań »

  Każda impreza potrzebuje dobrej muzyki. Jeśli dobra muzyka to potrzebny jest dobry Cover Band. Sprawdź nasz zespół który nie tylko jest doświadczonym cover bandem, ale także doskonale nadaje się na imprezę. Preferujemy usługi w Poznaniu oraz w najbliższej okolicy Poznania. Nie ma jednak problemu, abyśmy z zespołem zagrali koncert coverowy w innym miejscu. Możemy zagrać także imprezę tematyczną coverową ( np. Koncert z coverami z filmu Blues Brothers ) lub inny - jaki tylko wymyślisz. Duży skład ( 7 muzyków ) powiększany także o pełną sekcję dętą ( w przypadku Blues Brothers Show ) to idealne rozwiązanie na rozkręcenie każdej imprezy.
  Zapraszamy w GOŚCI:
  GOŚCIE Cover Band Poznań.

  Data dodania: 19 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Organizator Ślubu i Wesela Gdańsk Gdynia Trójmiasto

  Organizator Ślubu i Wesela Gdańsk Gdynia Trójmiasto »

  Organizacja ślubu wesela, Wedding Planner Gdańsk Gdynia Sopot Trójmiasto zajmuje się pełną organizacją ślubu i wesela. Koszt organizacji wesela i ślubu jest uzależniony od wielu czynników Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na swoje przyjęcie weselne wypełnijcie ankiete na naszej stronie internetowej. Niezwłocznie ją przeanalizujemy i skontaktujemy się z Wami. Razem przejdziemy przez proces organizacji ceremonii i wspólnie sprawimy, że Wasze wesele będzie wyjątkowe a Wy chętnie będziecie wracać wspomnieniami do tego dnia. Zapraszamy do kontaktu i współpracy

  Data dodania: 23 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Poland Interesting Places

  Poland Interesting Places »

  Horyzonty Travel to firma, która specjalizuje się w organizowaniu wycieczek do Krakowa, Malborka, Gdańska, Wieliczki, Wrocławia, Zamościa, Majdanka, Lublina, Częstochowy na Jasną Górę, Białowieży, Auschwitz Birkenau, Warszawy, Wilczego Szańcu. Z Horyzonty Travel poznasz na nowo Stare miasto w Krakowie, Warszawską Starówkę, Kopalnie Soli w Wieliczce, Narodowy Park w Białowieży i inne nasze Narodowe miejsca szczególnej pamięci. Większość naszych wieczek organizujemy dla obcokrajowców, dlatego jeżeli niezbyt dobrze mówisz po Polsku, a masz ochotę poznać naszą kulturę i historię, to koniecznie sprawdź naszą ofertę.

  Data dodania: 08 03 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje eventowe

Agencje eventowe - nowa strona:

Adres: