Angielski Podkategoria: Angielski

Sortuj po:

 • Nauka angielskiego

  Nauka angielskiego »

  Niektórzy ludzie mogą w 7 dni opanować język w stopniu komunikatywnym, gdyż wiedzą dokładnie jak to robić. Dowiedz się i Ty już teraz jak nauczać się i bawić przy tym znakomicie. Kurs nauki języka angielskiego obejmujący niesłychanie efektywne metody zapamiętywania słów na stałe, mnóstwo fiszek i program do pomocy nauki. Witryna Fast Learn zawiera wartościowe informacje na temat wydajnych metod nauki związanych z doskonałą rozrywką, co sprawia, że nauka języka angielskiego odbywa się w błyskawicznym tempie.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Szczecin

  Angielski Szczecin »

  Expert Centrum Językowo-Szkoleniowe w Szczecinie oferuje kursy językowe dla dzieci, młodzieży, studentów oraz dorosłych (także specjalne kursy dla seniorów). Zajęcia odbywają się na różnych poziomach, w różnych grupach. Uczymy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i włoskiego. Prowadzimy kursy przygotowawcze do matury (również z przedmiotów ogólnokształcących), przygotowujące do zdania certyfikatów językowych, biznesowe, konwersacyjne.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • List po angielsku, matura to nie problem!

  List po angielsku, matura to nie problem! »

  Jeżeli musisz napisać list po angielsku to jest miejsce dla Ciebie! Z nami napiszesz dobrze wszystkie prace na poziomie matury. Przedstawiamy przykłady i gotowe treści krótkich i długich form wypowiedzi obowiązujących na maturze z języka angielskiego. Potrzebujesz natychmiast gotowego rozwiązania? Szukasz przykładu na wysokim poziomie z dokładną analizą? Tutaj znajdziesz to czego chcesz. Pisanie listów po angielsku wcale nie jest trudne! List formalny, czy nieformalny, podania o pracę i reklamacje wszystko da się napisać. Lub przepisać jeśli nie masz czasu.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • szkoła angielskiego

  szkoła angielskiego »

  W ośrodkach językowych stosowanych jest niezmiernie dużo technik edukowania angielskiego. Na naszej witrynie usytuowanej w sieci www przedstawiamy te najmocniej znane i chyba zwykle tak w istocie stosowane. Pod warunkiem, że nie pod każdym względem nie wiesz, która metoda wykładania angielskiego będzie dla Ciebie tą najodpowiedniejszą metodą, to zapraszamy wielce serdecznie na naszą witrynę. Prezentujemy też tam szkoły uczenia jezyka z wyszczególnieniem technik jakie są w nich stosowane.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • BRITISH BLUE Legnica szkolenia, doradztwo, język angielski

  BRITISH BLUE Legnica szkolenia, doradztwo, język angielski »

  Strona firmy szkoleniowo-doradczej British Blue z Legnicy, woj. dolnośląskie. Nauka języka angielskiego w tym Business English, doradztwo biznesowe, kursy, szkolenia, wykłady, e-learning. Zapraszamy  Firma British Blue powstała w 2011 roku, jednak jej założyciele w dziedzinie szkoleń, nauczania języka angielskiego, tłumaczeń i doradztwa biznesowego posiadają wieloletnie doświadczenie.
  Mamy przygotowanie metodyczne i praktyczne w nauczaniu akademickim, w tym także w systemie e-learning, jak i we wszelkiego rodzaju kursach, szkoleniach, warsztatach, prezentacjach i wykładach.
  Jesteśmy mobilni. Dysponujemy własnymi materiałami dydaktycznymi oraz sprzętem do prowadzenia zajęć. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach, niejednokrotnie jako prelegenci.

  Współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami szkoleniowymi z terenu Legnicy, Polkowic, Wrocławia, Zgorzelca, Jeleniej Góry i Krakowa. Posiadamy wykształcenie menedżerskie – dyplomy MBA - Master of Business Administration uczelni Oxford Brookes University z Wielkiej Brytanii, certyfikaty LCCI. Posiadamy uprawnienia pedagogiczne. Oprócz wiedzy teoretycznej z dziedziny zarządzania posiadamy także doświadczenie praktyczne. Zajmowaliśmy stanowiska menedżerskie, kierownicze w działach marketingu, handlu, PR w firmach o różnych profilach działalności.

  Pomagamy w opracowywaniu biznes planów oraz innych wniosków mających na celu dofinansowanie przedsiębiorczości. Dzięki naszej pomocy powstało wiele działalności gospodarczych, które były finansowane ze środków UE. Mamy kilkuletnie doświadczenie w realizacji projektów POKL.

  Data dodania: 12 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń języków obcych

  Biuro tłumaczeń języków obcych »

  Agencja tłumaczeń internetowych Best Text szczyci się referencjami od wielu prestiżowych klientów korporacyjnych tak z branży medycznej, jak i farmaceutycznej, a także od uniwersytetów, zamawiających tłumaczenia biologiczne, chemiczne czy medyczne. W obrębie serwisu besttext.pl istnieje panel newsów, w którym można przeczytać m. in. ciekawostki ze świata biologii, zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim. Poza wielojęzycznymi tłumaczeniami firma zajmuje się korektą i składem tekstów, obróbką grafiki oraz sprzedażą translatorów elektronicznych i książek dla tłumaczy. Podstawową specjalizacją biura są tłumaczenia medyczne języka angielskiego, jakkolwiek spektrum tematyczne i językowe tłumaczonych dokumentów jest naprawdę szerokie. Spytaj o bezpłatną wycenę tłumaczenia i termin.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe, angielski

  Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe, angielski »

  Planujesz kurs językowy od września? Zapraszamy do Szkoły Języków Obcych Akcent (Poznań, Suchy Las) – przemawia za nami ponad 25 letnie doświadczenie, autorska metoda nauczania, zaangażowani lektorzy i szeroka oferta kursów językowych dla dzieci i dorosłych. Przygotowujemy do egzaminów językowych podczas kursów egzaminacyjnych z języka angielskiego (FCE, TOEFL, IELTS, TOEIC) niemieckiego (WiDaF, Goethe Institut) czy hiszpańskiego (DELE) ponadto oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania w tych językach oraz naukę języków takich jak rosyjski, francuski, szwedzki, norweski czy portugalski. W naszej ofercie znajdują się także kursy językowe dla firm.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Warszawa - Lang.com.pl

  Szkoła językowa Warszawa - Lang.com.pl »

  Zajmujemy się kursami językowymi z języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych, na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy również egzaminy cae, cpe, fce, bec i inne dzięki którym będziesz mógł legalnie pracować zaa granicą, lub w naszym kraju na dobrze opłacanych stanowiskach. Zajmujemy się również business english, świetnie przygotowujący do rozmów w języku angielskich. W ramach naszej oferty wykonujemy kursy językowe przez internet, w których możesz uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Przygotujemy Cię również do Egzaminów Cambridge.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Przysięgły UK - Tłumacz Londyn - BestWord

  Tłumacz Przysięgły UK - Tłumacz Londyn - BestWord »

  Firma BestWord z siedzibą w Londynie. Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie tłumaczeń polsko angielskich oraz angielsko polskich. Tłumaczymy dla osób prywatnych jak i dla firm oraz korporacji. Gwarantujemy 100 % poprawność tłumaczenia tekstów oraz ważnych dokumentów. Swoje tłumaczenie otrzymasz w ciągu 24 h, a a samą jego wycenę w ciągu 30 minut.
  Wciąż pogłębiamy swoją wiedzę z zakresu tłumaczeń, mogą potwierdzić to zadowoleni z naszych usług klienci. Posiadamy certyfikaty oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie, którą się zajmujemy.

  Data dodania: 01 08 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Angielski

Angielski - nowa strona:

Adres: