Edukacja Nauka Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Wyjątkowy blog parentingowy dla rodziców

  Wyjątkowy blog parentingowy dla rodziców »

  Theducation to wartościowy blog dla matek, dzięki któremu mogą się zainspirować do kreatywnego spędzania czasu ze swoimi pociechami. Chcesz rozwinąć swoją wiedzę z zakresu dziecięcej psychologii? Odwiedź blog dla rodziców, stworzony z myślą o rozwijaniu ich wiedzy. Założycielka to wykwalifikowana nauczycielka i psycholożka, która stale rozwija swoje kompetencje zawodowe. Autorka bierze aktywny udział w licznych programach oraz projektach edukacyjnych. Theducation to profesjonalny blog dla taty, każdy ojciec znajdzie tutaj interesujący artykuł.

  Data dodania: 03 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Abakano - coaching i szkolenia dla biznesu Wrocław

  Abakano - coaching i szkolenia dla biznesu Wrocław »

  Firma szkoleniowa z Wrocławia oferująca szkolenia biznesowe na terenie całej Polski. Prowadzi szkolenia miękkie dla firm i osób indywidualnych jak również sesje coachingowe. Szkolenia przygotowane i prowadzone są przez doświadczonego psychologa biznesu i jednocześnie coacha ICF i ternera biznesu, panią Oliwię Matejko. Wśród szkoleń oczywiście szkolenia z komunikacji w zespole, szkolenia z budowania autorytetu, szkolenia z pracy zespołowej, szkolenia z radzenia sobie ze stresem, czy na przykład jak być zdrowym i zadowolonym w pracy. Portfolio szkoleniowe jest bardzo szeroki, a ze względu na obszerną wiedzę możliwe jest zawsze przygotowanie szkolenia specjalnie pod potrzeby klienta. szkolenie budowanie autorytetu
  szkolenia wrocław szkolenie efektywna komunikacja

  Data dodania: 08 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • SDF Łódź

  SDF Łódź »

  Oferujemy profesjonalne szkolenia dla firm o szerokiej tematyce oraz usługi doradcze. Co nas wyróżnia? Maksymalnie wsłuchujemy się w potrzeby Klienta - zapewniamy system audytu tak by doprecyzować program szkolenia/szkoleń do Państwa wytycznych. Jesteśmy pewni, że każdy przedsiębiorca znajdzie w naszej ofercie coś dla swojej firmy. Nasze szkolenia to między innymi szkolenia: personalne, marketingowe i BHP. Świadczymy pomoc 24 godzinną, dostarczamy filmy instruktażowe oraz materiały dydaktyczne. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na naszej stronie internetowej lub do kontaktu bezpośredniego.

  Data dodania: 08 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Przysięgły UK - Tłumacz Londyn - BestWord

  Tłumacz Przysięgły UK - Tłumacz Londyn - BestWord »

  Firma BestWord z siedzibą w Londynie. Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie tłumaczeń polsko angielskich oraz angielsko polskich. Tłumaczymy dla osób prywatnych jak i dla firm oraz korporacji. Gwarantujemy 100 % poprawność tłumaczenia tekstów oraz ważnych dokumentów. Swoje tłumaczenie otrzymasz w ciągu 24 h, a a samą jego wycenę w ciągu 30 minut.
  Wciąż pogłębiamy swoją wiedzę z zakresu tłumaczeń, mogą potwierdzić to zadowoleni z naszych usług klienci. Posiadamy certyfikaty oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie, którą się zajmujemy.

  Data dodania: 01 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Osiagaj - wszystko co potrzebujesz wiedzieć, aby osiągnąć sukces.

  Osiagaj - wszystko co potrzebujesz wiedzieć, aby osiągnąć sukces. »

  Osiagaj. pl - wszystko co potrzebujesz wiedzieć, aby osiągnąć sukces. Najskuteczniejsze metody osiągania sukcesu. Sposoby na poprawę jakości swojego życia, lepszego rozumienia własnych emocji, ukierunkowywania na rzeczy które są w życiu najważniejsze. Witryna jest prowadzona w formie bloga z najlepszymi metodami które zadziały u wielu ludzi którzy odnieśli sukces i spełnienie w życiu, teraz czas na Ciebie!
  najleszpe sposoby na motywacje, sposoby na sukces, realizacja celow, cele, marzenia, sukces, techniki ludzi sukcesu, nawyki ludzi sukcesu, wpływanie na ludzi

  Data dodania: 17 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje i Nauka Śpiewu - Szkoła Wokalno Aktorska Kraków

  Lekcje i Nauka Śpiewu - Szkoła Wokalno Aktorska Kraków »

  Nasza szkoła znajdująca się w Krakowie prezentuje lekcje śpiewu pod okiem najlepszych nauczycieli. Z nami nauka śpiewu jest świetnym zajęciem. Prowadzimy również zajęcia aktorskie dla dzieci oraz szkołę aktorską dla dorosłych w Krakowie. Od 1994 roku wraz z naszymi podopiecznymi wyruszamy w niesamowitą artystyczną podróż, w świat muzyki. Posiadamy dedykowane optymalne klasy dla młodzieży gimnazjalnej. Prowadzimy zajęcia z emisji głosu, indywidualne zajęcia wokalne, zajęcia z kształcenia słuchu, akompaniament i aranżacja, zajęcia z plastyki ruchu.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Warszawa - Lang.com.pl

  Szkoła językowa Warszawa - Lang.com.pl »

  Zajmujemy się kursami językowymi z języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych, na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy również egzaminy cae, cpe, fce, bec i inne dzięki którym będziesz mógł legalnie pracować zaa granicą, lub w naszym kraju na dobrze opłacanych stanowiskach. Zajmujemy się również business english, świetnie przygotowujący do rozmów w języku angielskich. W ramach naszej oferty wykonujemy kursy językowe przez internet, w których możesz uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Przygotujemy Cię również do Egzaminów Cambridge.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka niemieckiego Warszawa

  Nauka niemieckiego Warszawa »

  Dzięki naszym kursom językowym w skuteczny sposób opanujesz język niemiecki. Nasza uczelnia języka niemieckiego oferuje na wysokim poziomie kursy dla wszystkich grup wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzięki naszym kursom językowym przygotujesz się do zdobycia certyfikatów pozwalających na wykonywanie pracy w języku niemieckim, lub nauczanie innych w języku niemieckim. Posiadamy zespół nauczycieli języka niemieckiego, którzy posiadają ogromny szereg kwalifikacji potwierdzających wysoki poziom kurów prowadzonych w naszej szkole językowej w Warszawie.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe, angielski

  Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe, angielski »

  Planujesz kurs językowy od września? Zapraszamy do Szkoły Języków Obcych Akcent (Poznań, Suchy Las) – przemawia za nami ponad 25 letnie doświadczenie, autorska metoda nauczania, zaangażowani lektorzy i szeroka oferta kursów językowych dla dzieci i dorosłych. Przygotowujemy do egzaminów językowych podczas kursów egzaminacyjnych z języka angielskiego (FCE, TOEFL, IELTS, TOEIC) niemieckiego (WiDaF, Goethe Institut) czy hiszpańskiego (DELE) ponadto oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania w tych językach oraz naukę języków takich jak rosyjski, francuski, szwedzki, norweski czy portugalski. W naszej ofercie znajdują się także kursy językowe dla firm.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny okiem dziewczyny

  Maszyny okiem dziewczyny »

  Blog poświęcony transportowi dalekiemu: kosmicznemu, lotniczemu, samochodowemu, morskiemu i kolejowemu. Znajdziecie tu masę ciekawostek i ważnych informacji, a wszystko wytłumaczone prostym językiem, który sprawia, że nikt nie będzie miał problemu ze zrozumieniem czytanego tekstu. Nabyta u mnie wiedza sprawdzi się w szkole czy zaskakując znajomych podczas rozmów. Blog stworzony z pasją w celu popularyzowania nauki. Zainteresowani damskim spojrzeniem na męski świat? Zapraszam!

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: