Edukacja Nauka Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Osiagaj - wszystko co potrzebujesz wiedzieć, aby osiągnąć sukces.

  Osiagaj - wszystko co potrzebujesz wiedzieć, aby osiągnąć sukces. »

  Osiagaj. pl - wszystko co potrzebujesz wiedzieć, aby osiągnąć sukces. Najskuteczniejsze metody osiągania sukcesu. Sposoby na poprawę jakości swojego życia, lepszego rozumienia własnych emocji, ukierunkowywania na rzeczy które są w życiu najważniejsze. Witryna jest prowadzona w formie bloga z najlepszymi metodami które zadziały u wielu ludzi którzy odnieśli sukces i spełnienie w życiu, teraz czas na Ciebie!
  najleszpe sposoby na motywacje, sposoby na sukces, realizacja celow, cele, marzenia, sukces, techniki ludzi sukcesu, nawyki ludzi sukcesu, wpływanie na ludzi

  Data dodania: 17 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje i Nauka Śpiewu - Szkoła Wokalno Aktorska Kraków

  Lekcje i Nauka Śpiewu - Szkoła Wokalno Aktorska Kraków »

  Nasza szkoła znajdująca się w Krakowie prezentuje lekcje śpiewu pod okiem najlepszych nauczycieli. Z nami nauka śpiewu jest świetnym zajęciem. Prowadzimy również zajęcia aktorskie dla dzieci oraz szkołę aktorską dla dorosłych w Krakowie. Od 1994 roku wraz z naszymi podopiecznymi wyruszamy w niesamowitą artystyczną podróż, w świat muzyki. Posiadamy dedykowane optymalne klasy dla młodzieży gimnazjalnej. Prowadzimy zajęcia z emisji głosu, indywidualne zajęcia wokalne, zajęcia z kształcenia słuchu, akompaniament i aranżacja, zajęcia z plastyki ruchu.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Warszawa - Lang.com.pl

  Szkoła językowa Warszawa - Lang.com.pl »

  Zajmujemy się kursami językowymi z języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych, na każdym poziomie zaawansowania. Prowadzimy również egzaminy cae, cpe, fce, bec i inne dzięki którym będziesz mógł legalnie pracować zaa granicą, lub w naszym kraju na dobrze opłacanych stanowiskach. Zajmujemy się również business english, świetnie przygotowujący do rozmów w języku angielskich. W ramach naszej oferty wykonujemy kursy językowe przez internet, w których możesz uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Przygotujemy Cię również do Egzaminów Cambridge.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nauka niemieckiego Warszawa

  Nauka niemieckiego Warszawa »

  Dzięki naszym kursom językowym w skuteczny sposób opanujesz język niemiecki. Nasza uczelnia języka niemieckiego oferuje na wysokim poziomie kursy dla wszystkich grup wiekowych, na wszystkich poziomach zaawansowania. Dzięki naszym kursom językowym przygotujesz się do zdobycia certyfikatów pozwalających na wykonywanie pracy w języku niemieckim, lub nauczanie innych w języku niemieckim. Posiadamy zespół nauczycieli języka niemieckiego, którzy posiadają ogromny szereg kwalifikacji potwierdzających wysoki poziom kurów prowadzonych w naszej szkole językowej w Warszawie.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe, angielski

  Szkoła Językowa Akcent, Poznań - kursy językowe, angielski »

  Planujesz kurs językowy od września? Zapraszamy do Szkoły Języków Obcych Akcent (Poznań, Suchy Las) – przemawia za nami ponad 25 letnie doświadczenie, autorska metoda nauczania, zaangażowani lektorzy i szeroka oferta kursów językowych dla dzieci i dorosłych. Przygotowujemy do egzaminów językowych podczas kursów egzaminacyjnych z języka angielskiego (FCE, TOEFL, IELTS, TOEIC) niemieckiego (WiDaF, Goethe Institut) czy hiszpańskiego (DELE) ponadto oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania w tych językach oraz naukę języków takich jak rosyjski, francuski, szwedzki, norweski czy portugalski. W naszej ofercie znajdują się także kursy językowe dla firm.

  Data dodania: 07 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny okiem dziewczyny

  Maszyny okiem dziewczyny »

  Blog poświęcony transportowi dalekiemu: kosmicznemu, lotniczemu, samochodowemu, morskiemu i kolejowemu. Znajdziecie tu masę ciekawostek i ważnych informacji, a wszystko wytłumaczone prostym językiem, który sprawia, że nikt nie będzie miał problemu ze zrozumieniem czytanego tekstu. Nabyta u mnie wiedza sprawdzi się w szkole czy zaskakując znajomych podczas rozmów. Blog stworzony z pasją w celu popularyzowania nauki. Zainteresowani damskim spojrzeniem na męski świat? Zapraszam!

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Terapis Wspomaganie Rozwoju Dziecka

  Terapis Wspomaganie Rozwoju Dziecka »

  Integracja sensoryczna i terapia dzieci w Poznaniu. Gabinet specjalistyczny świadczący usługi w zakresie diagnozy i terapii dzieci z zaburzeniami i trudnościami rozwojowymi. Oferowane usługi:
  -integracja sensoryczna - diagnoza i terapia,
  -terapia pedagogiczna,
  -terapia ręki,
  -zajęcia rozwojowe Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne,
  -zajęcia wspomagające małą motorykę,
  -kursy masażu Shantala dla rodziców,
  -warsztaty szkoleniowe dla rodziców, nauczycieli i terapeutów z zakresu wiedzy ogólnej i specjalistycznej dotyczącej rozwoju i terapii dzieci.
  www.terapis.pl

  Data dodania: 02 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne kursy i szkolenia komputerowe - Warszawa, Siedlce

  Profesjonalne kursy i szkolenia komputerowe - Warszawa, Siedlce »

  Kurs grafika komputerowa, dtp, multimedia, cad:
  - Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Flash
  - Adobe Premiere, Adobe After Effects
  - CorelDraw
  - Autodesk AutoCAD 2D i 3D, Autodesk 3ds max, SketchUp
  - grafika komputerowa - kompleksowo
  - DTP - kompleksowo
  Szkolenia podstawy komputera, aplikacje biurowe:
  - podstawy, Windows, Internet, poczta elektroniczna
  - Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook
  - Microsoft Office - kompleksowo
  - Prezi
  Kursy komputerowe webmaster:
  - HTML5 i CSS3
  - Wordpress, Joomla, Drupal
  - SQL, PHP, JavaScript
  - tworzenie stron WWW - kompleksowo

  Zapraszamy!

  Wszystkie poziomy zaawansowania.
  Możliwość wyboru zakresu materiału.
  Dzienne, wieczorowe, weekendowe.
  Indywidualnie i grupowo.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języków obcych z ESKK

  Kursy języków obcych z ESKK »

  Eskk to Europejska szkoła z tradycjami. Swoim uczniom proponuje szereg kursów, w tym kursów językowych. Dzięki niej, nauczysz się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, norweskiego a nawet japońskiego czy chińskiego. Studiuj z Eskk a przekonasz się jak łatwo poznasz język obcy. Innowacyjna metoda szkoleń pozwala na naukę w domu a materiały jakie otrzymasz zapewnią Ci wygodę nauki i dużą jej efektywność. Już dziś wybierz język obcy którego chcesz się nauczyć i zapisz się na sprawdzony kurs językowy.

  Data dodania: 16 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cywilizacja Starożytnego Sumeru

  Cywilizacja Starożytnego Sumeru »

  Sumer to starożytny kraj, usytuowany na dzisiejszym Bliskim Wschodzie pomiędzy rzekami Tygrys i Eufrat. Właściwa nazwa to Szumer, uproszczona przez naukowców ze względu na zbyt trudną wymowę. Inne nazwy to Szinar lub Synear - nazwy znane ze Staergo Testamentu. Cywilizacja stworzona przez Sumerów jest najstarszą, po której udało się znaleźć ślady. Kolebką państwa Sumerów było miasto Eridu. Inne ważne ośrodki to Uruk, Lagasz, Umma, Szurrupak, Girsu, Kisz, Larsa oraz Ur. Część tekstów sumeryjskich mówi o pozaziemskim pochodzeniu cywilizacji, która została stworzona przez bogów, zwanych przez Sumerów Annunaki, czyli "Ci, którzy przybyli z Nieba na Ziemię". Byli oni opiekunami i nauczycielami ludzi, którzy nie czcili ich jednak jak boskie istoty, tylko jak wielkich Panów, którym służyli. Ojcem wszystkich Annunakich był An, który rzadko pojawiał się w Sumerze, a w jego imieniu sprawowali władzę jego synowie: Enki, a potem Enlil. Każdy z Annunakich miał swoje miasto i poddanych ludzi, którzy byli mieszkańcami tych miast. Enlil i Enki mięli synów i córki oraz wnuków i prawnuków. Wszyscy oni również posiadali swoje miasta, które były ich domami na Ziemii.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: