ogrzewanie Podkategoria: ogrzewanie

Sortuj po:

 • Program Prosument

  Program Prosument »

  Ekologiczna i zaawansowana technologia zdobywania energii to nasza przyszłość. Właśnie dlatego powstał program prosument, który pozwala na zdobywanie unijnych funduszy na zakup technologicznych rozwiązań takich jak panelele słoneczne. By dostać dotacje, najlepiej jest wytypować ekspertów takich jak program-prosument. pl, którzy stworzą wnioski i dodatkowo postarają się o odpowiednie dofinansowanie na zakup, co spłaci się w bardzo szybkim tempie. Pieniądze te czerpane są jednocześnie na sprzęt, a także jego instalację.

  Data dodania: 17 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.uszczelnianiekominow.pl

  www.uszczelnianiekominow.pl »

  Panujące w naszym klimacie w okresie jesienno-zimowym warunki pogodowe wymagają dogrzewania w tym czasie wszystkich budynków. Na skuteczność systemu C. O. wpływ ma najsłabszy element w łańcuchu, którym w licznych przypadkach może okazać się komin, który może mieć kłopoty z odprowadzaniem dymu i spalin. Taka okoliczność ma miejsce głównie w licznych budynkach wybudowanych kilkadziesiąt lat temu i długo nie odnawianymi. Firma Przybyła ma w swojej ofercie usługi, dzięki którym można odtworzyć optymalny stan użytkowanych przez Was przewodów kominowych. Zajmujemy się pracami uszczelniającymi kominy, frezujemy kominy a także montujemy wkłady kominowe. Na każdą z tych usług udzielamy gwarancji i dzięki dwóm ekipom roboczym możemy zrealizować je w krótkim terminie. Zapraszamy do kontaktu klientów z Górnego Śląska, którzy pragną solidnie przygotować się do okresu zimowego.

  Data dodania: 09 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy pellet drzewny od Stelmetu!

  Najlepszy pellet drzewny od Stelmetu! »

  Producent pelletu, firma Stelmet z Zielonej Góry zaprasza na stronę internetową poświęconą produktom z kategorii biomasa drzewna. Na stronie Polish pellet znajdą Państwo wiele cennych informacji dotyczących pelletu, jak również znajdziecie Państwo mapę dystrybutorów pelletu .

  W zakładzie produkcji pelletu Stelmet prowadzimy wiele kontroli, dzięki którym mamy pewność, że produkowany przez nas pellet jest biomasą najwyższej jakości. Świadcz o tym szereg zdobytych przez nasze pellety certyfikatów.

  Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej, z której dowiedzą się państwo czym jest pellet, gdzie kupić dobrej jakości pellet, jak użytkować pellet i jakim urządzeniom na pellet ufać.

  Gorąco polecamy i zapraszamy!

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domy pasywne Bydgoszcz

  Domy pasywne Bydgoszcz »

  Pompy ciepła, Bydgoszcz. Firma Daron Technik zajmuje się instalacją nowoczesnych systemów sanitarnych i grzewczych, opartych na wykorzystywaniu odnawialnych źródeł energii. Istniejemy na rynku już od 21 lat, nieustannie podtrzymując opinię rzetelnego wykonawcy i kontrahenta. Do naszych zadań należy m. in. : wykonywanie instalacji grzewczych i chłodniczych, wentylacji i klimatyzacji, prace WOD-KAN, montowanie systemów odzyskiwania energii, systemów chłodzenia maszyn przemysłowych oraz instalacji przemysłowych. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 14 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ekogroszek Częstochowa

  Ekogroszek Częstochowa »

  Węgiel kamienny od lat jest nośnikiem energii ciepła. Lecz od pewnego czasu wraz z nastaniem pieców retortowych zaczęto więcej interesować się czymś takim, jak ekogroszek Częstochowa. Doskonałej jakości ekogroszek w nieźle zestrojonym piecu retortowym może przynieść duże oszczędności w sezonie grzewczym. Dodatkowo opalanie ekogroszkiem jest dość komfortowe. Nie trzeba codziennie rozpalać w piecu, wyrzucać popiołu, pilnować, by nie zgasł ogień. Jeśli tylko mamy telefon do sprawdzonego dostawcy opału, to ekogroszek Czestochowa najtaniej ogrzeje nasz dom.

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Mario Radiators

  Mario Radiators »

  Firma Mario Radiators od wielu lat zajmuje się dystrybucją i sprzedażą wysokiej klasy, cenionych na całym świecie, nowoczesnych grzejników. Grzejniki wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej 304 charakteryzującej się wysoką trwałością, odpornością na korozję i dużą plastycznością, dzięki czemu firma Mario może tworzyć zarówno klasyczne grzejniki drabinkowe, designerskie grzejniki dekoracyjne a także wykonywać grzejniki na indywidualne zlecenia, przy zachowaniu wysokich standardów estetycznych. Wszystkie produkty firmy Mario Radiators posiadają 10 letnią gwarancję producencką zapewniającą bezpieczeństwo klientom.

  Data dodania: 19 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • KOMINKI WROCŁAW LEXUS | ANDRZEJ SŁONINKA

  KOMINKI WROCŁAW LEXUS | ANDRZEJ SŁONINKA »

  Główną działalnością, a zarazem specjalizacją naszej firmy jest produkcja kamiennych kominków wraz z wkładem oraz dystrybucją ciepłego powietrza.

  Tworzymy kominki w różnych wzorach, kolorach oraz różnego rodzaju kamieniach. Nasze produkty łączą w sobie zarówno walory estetyczne jak i funkcjonalne. We własnych realizacjach korzystamy tylko z wkładów kominkowych renomowanych marek, m. in. : SPARTHERM, KOBOK, BEF HOME, MCZ, FLAMEN, MAXFLAM CZY RIA.
  Oferujemy różnorodne wersje wkładów kominkowych, np. : z szybą prostą, panoramiczną, z fasadą unoszoną do góry czy też z fasadą prostą. Proponujemy także kominki z płaszczem wodnym.
  Doświadczenie w budowie kominków pozwala nam służyć profesjonalnym doradztwem związanym z wyborem wkładu optymalnego do danej inwestycji – pozwalającego precyzyjnie sterować procesem spalania i dającego możliwość podłączenia powietrza z zewnątrz.
  Wszystkim Klientom gwarantujemy pełną satysfakcję z codziennego użytkowania naszych kominków – wspartą serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oferowanych urządzeń.
  www. sloninka. pl

  Data dodania: 08 04 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: ogrzewanie

ogrzewanie - nowa strona:

Adres: