Tajemniczy klient - PHU GiG

Tajemniczy klient - PHU GiG Nasz stały rozwój pozwolił nam na rozciągniecie usług o badania satysfakcji klienta, kontrole jawne i niejawne oraz zaplanowaliśmy program zintegrowanego systemu do ćwiczeń pracowników on-line.

Aktualnie dysponujemy najbardziej zaawansowanymi narzędziami do wizytacji tajemniczego klienta na rynku. Począwszy od kreatora ankiet, poprzez możliwość wypełniania ankiet on-line, to portal przygotowany celowo na zainteresowania naszej przedsiębiorstwa i służący prezentacji owoców kontroli tajemniczego klienta oraz raportów jawnych.

Od początku naszej działalności stawialiśmy szczególny nacisk na jakość naszych usług. Pierwszeństwem był dla nas wybór i rekrutacja ogólnopolskiej grupy audytorów.

Wiedząc, że wyłącznie osoby z poleceń i rekomendacji są w stanie zapewnić właściwą jakość świadczonych przez nas usług w żadnym wypadku nie wykonywaliśmy rekrutacji przez internet i inne środki masowego przekazu.

Obecnie nasza grupa audytorów przewyższa 1000 osób, a możliwość administrowania nimi daje nam 30 osobowa grupa menadżerów. Jakość osiąganych kontroli jest weryfikowana przez 9 osobową grupę analityków.

Kooperacja z znaczącymi sieciami handlowymi, poprzez wspólne ustalanie metodyki kontroli oraz realizowanie rozmaitych oczekiwań klienta, przerabiała i udoskonalała naszą firmę. Na podstawie tych pomiarów przygotowywaliśmy własne koncepcje.

Szczegóły strony www.phugig.pl:

Podlinkuj stronę www.phugig.pl:

Tajemniczy klient - PHU GiG

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 66 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny googlebot 145

Najnowsze wiadomości: