Biznes Podkategoria: Biznes

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Pieczątki Outlet - najlepsze pieczątki w sieci

  Pieczątki Outlet - najlepsze pieczątki w sieci »

  Pieczątki Outlet to sklep internetowy oferujący najwyższej jakości pieczątki w najniższych cenach. Wszystkie nasze realizacje wykonujemy z równym zaangażowaniem, niezależnie czy to prosta pieczątka firmowa lub datownik czy okrągła, wielokolorowa pieczątka z logo firmy. Wycenimy i wykonamy także nietypowe zamówienia, dzięki nowoczesnym maszynom szybko i wiernie przeniesiemy na stemple dowolną grafikę czy tekst, także zdjęcie! Polecamy tylko sprawdzone i pewne rozwiązania, współpracujemy z takimi firmami jak Colop, Trodat, Wagraf czy Modico. Do tego cały czas dbamy abyśmy mieli najniższe ceny – sprawdź naszą ofertę i zobacz jak tanio i szybko możesz mieć własną pieczątkę!

  Data dodania: 15 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na przewóz rzeczy

  Kurs na przewóz rzeczy »

  Jeszcze kilka lat temu, by móc wykonywać zawód kierowcy w zakresie przewozu rzeczy, trzeba było przejść stosowny kurs na przewóz rzeczy. Obecnie, wraz ze zmianą przepisów, szkolenie to zostało zastąpione kursem, którego zakończenie pozwala na uzyskanie świadectwa kwalifikacji. Dla kogo jest ono skierowane? Ile to wszystko kosztuje? Są to najczęściej zadawane pytania. Na szczęście nie pozostają one bez odpowiedzi.
  Dawny kurs na przewóz rzeczy przeznaczony jest dla kierowców, którzy posiadają prawo jazdy kategorii C wydane przed dniem 10 września 2009 roku. I tutaj - w zależności od tego, jaki jest wiek kierowców - muszą oni odbyć stosowne szkolenia. Osoby, które nie mają ukończonych 21 lat muszą odbyć kurs, zwany kursem kwalifikacji wstępnej. Osoby, które ukończyły już dwudziesty pierwszy rok życia muszą przejść kurs kwalifikacji wstępnej przyspieszonej.
  Warto wiedzieć, że kurs na przewóz rzeczy w nowym wydaniu dotyczy również kierowców, którzy posiadają już uprawnienia z zakresu kategorii D, lecz chcieliby je rozszerzyć na uprawnienia kategorii C. Wówczas czeka ich kurs kwalifikacji wstępnej uzupełniającej.
  Dobrze jest także wiedzieć co nieco o kwestiach finansowych. Niestety kurs na przewóz rzeczy w nowej wersji do najtańszych nie należy. Szczególnie wtedy, jeśli wykonujemy go po raz pierwszy. Wówczas trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu nawet 6000 złotych. W cenie jednak zwykle zawiera się nie tylko sam kurs, ale również materiały szkoleniowe, opłata za badania lekarskie oraz opłata egzaminacyjna. Tak drogi jest kurs kwalifikacji wstępnej. Pozostałe są dużo tańsze.

  Data dodania: 28 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykonamy dla ciebie każdy projekt architektoniczny

  Wykonamy dla ciebie każdy projekt architektoniczny »

  Oferujemy profesjonalne usługi projektowe i kosztorysowe w aspekcie wszelakiego typu nieruchomości, rozpocząwszy od tych przydatności publicznej, przez bytowe, zaś skończywszy na nieruchomościach przemysłowych oraz technicznych. Zajmujemy się fachowo przyrządzaniem prac projektowych, jakie będą mogły zaspokoić kompleksowo Państwa oczekiwania, a także doglądamy obsługę inwestycji i wystawiamy świadectwa energetyczne. Z nami możesz dostać do rąk profesjonalny projekt architektoniczny, wedle jakiego będziesz mógł postawić wymarzoną posiadłość. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie zobaczysz też nasze realizacje!

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regionalne Centrum Finansowe

  Regionalne Centrum Finansowe »

  Nasza firma na przeciw żądaniom klientów, oferuje zupełny zakres opieki finansowej i doradztwa. To, co Nas wyróżnia na tle konkurencji, to zobowiązanie w dobranie i dopasowanie godziwego produktu do możliwości i potrzeb petenta. Z Nami w prosty i przejrzysty sposób porównają Państwo oferty wielu banków i dokonają słusznego wyboru. Nasi doradcy urządzają za klientów większość formalności.Partnerskie podejście do współpracy oraz rzetelność w działaniu to nasze główne atuty świadczące o naszej sile. NIE LATAJ PO BANKACH – POZWÓL, ABY TO BANKI ZABIEGAŁY O CIEBIE!!

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • MirosProperty - Wycena Mieszkania Warszawa

  MirosProperty - Wycena Mieszkania Warszawa »

  Wartość rynkowa Nieruchomości szacowana jest przez Rzeczoznawcę Majątkowego Warszawa najczęściej w formie operatu szacunkowego. Aby możliwe było sporządzenie profesjonalnej i wyczerpującej Wyceny Nieruchomości niezbędne jest przeprowadzone bardzo szczegółowej Analizy Rynku Nieruchomości. Ta dostarcza aktualnych danych o zachowania uczestników rynku nieruchomości, ich preferencjach oraz co najważniejsze o aktualnych cenach jakie kształtuje lokalny rynek. W oparciu o tą wiedzę Rzeczoznawca Majątkowy Wojciech Miros może przystąpić do sporządzania pełnej dokumentacji, którą poprzedza przeprowadzona wizja lokalna nieruchomości. MirosProperty to kancelaria, która profesjonalnie zajmuje się sporządzaniem wyceny nieruchomości, analiz i badań rynku Nieruchomości. Obszar szczególnej analizy to miasto Warszawa (Mokotów, Bielany, Żoliborz, Ursynów, Wilanów, Bemowo, Ochota, Wola, Targówek) oraz powiaty sąsiednie (Pruszków, Piastów, Piaseczno, Izabelin, Łomianki, Legionowo, Wołomin, Ożarów). Wszystkich Państwa zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do współpracy. Wycena Nieruchomości Warszawa.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terminale Płatnicze

  Terminale Płatnicze »

  Terminale płatnicze POS stają się nie odłącznym elementem prowadzonego biznesu.Punkty handlowo- usługowe coraz częściej decydują się na instalacje takiego urządzenia. Terminal to nie tylko przyjmowanie płatności kartą płatniczą ale również możliwość sprzedawania doładowań do telefonów komórkowych czy przyjmowanie płatności za rachunki. Urządzenie umożliwia także wypłatę dostępnych środków podobnie jak za pomocą bankomatu. Zapraszamy na stronę i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą która na pewno Państwa zainteresuje.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron internetowych

  Pozycjonowanie stron internetowych »

  Jestem pewien, że przeglądałeś już nie jedną ofertę firm, które profesjonalnie zajmują się pozycjonowaniem stron. Zastanawiasz się teraz, czemu miałbyś zaufać akurat nam. W przeciwieństwie do innych firm, nasze pozycjonowanie jest tanie i skuteczne.Oferujemy pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarce Google.pl. Pozycjonowanie, w przeciwieństwie do innych form reklamy w Internecie, to najtańsza i dająca największe efekty forma pozyskania klientów. Zapewnij swojej stronie firmowej widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Pokaż się potencjalnym klientom i zaprezentuj atrakcyjną ofertę. Pozycjonowanie to doskonały sposób na podniesienie obrotów i zwiększenie zysków w Twojej firmie! SEO jest stosunkowo tanim sposobem docierania do klientów, który daje wiele swobody. Czas wypozycjonowania strony jest różny – w zależności od tematyki, konkurencyjności fraz i branży. Chcąc poznać szczegóły z tego zakresu należy skontaktować się z przedstawicielem naszej firmy. Zapraszamy ePosition.pl

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spanie w Polsce

  Spanie w Polsce »

  Znacząca baza adresów noclegowych z całej Polski - wszystko dostępne w jednym położeniu! Jeżeli chcesz szybko wyszukać dostępny ośrodek wczasowy bądź wypatrujesz najważniejszego pensjonatu na ferie z familią w noclegi w karpaczu, wówczas skorzystaj z polskiej stronicy internetowej, gdzie zdołasz przystępnie oraz w kilka chwil stwierdzić wygodne miejsca noclegowe na terenie całego kraju. Strona zaopatrzona jest w prostą wyszukiwarkę, dlatego to, czego szukasz, zdołasz wypatrzyć jeszcze szybciej. Zapraszamy na naszą stronicę internetowa, zaś na pewno dzięki niej uda ci się odkryć najlepsze ośrodki wczasowe, hostele, pensjonaty oraz inne położenia noclegowe, gdzie zdołasz przenocować podczas ferii.

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy klient - PHU GiG

  Tajemniczy klient - PHU GiG »

  Nasz stały rozwój pozwolił nam na rozciągniecie usług o badania satysfakcji klienta, kontrole jawne i niejawne oraz zaplanowaliśmy program zintegrowanego systemu do ćwiczeń pracowników on-line.

  Aktualnie dysponujemy najbardziej zaawansowanymi narzędziami do wizytacji tajemniczego klienta na rynku. Począwszy od kreatora ankiet, poprzez możliwość wypełniania ankiet on-line, to portal przygotowany celowo na zainteresowania naszej przedsiębiorstwa i służący prezentacji owoców kontroli tajemniczego klienta oraz raportów jawnych.

  Od początku naszej działalności stawialiśmy szczególny nacisk na jakość naszych usług. Pierwszeństwem był dla nas wybór i rekrutacja ogólnopolskiej grupy audytorów.

  Wiedząc, że wyłącznie osoby z poleceń i rekomendacji są w stanie zapewnić właściwą jakość świadczonych przez nas usług w żadnym wypadku nie wykonywaliśmy rekrutacji przez internet i inne środki masowego przekazu.

  Obecnie nasza grupa audytorów przewyższa 1000 osób, a możliwość administrowania nimi daje nam 30 osobowa grupa menadżerów. Jakość osiąganych kontroli jest weryfikowana przez 9 osobową grupę analityków.

  Kooperacja z znaczącymi sieciami handlowymi, poprzez wspólne ustalanie metodyki kontroli oraz realizowanie rozmaitych oczekiwań klienta, przerabiała i udoskonalała naszą firmę. Na podstawie tych pomiarów przygotowywaliśmy własne koncepcje.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm - ewidencja odpadów - KEWO

  Oprogramowanie dla firm - ewidencja odpadów - KEWO »

  Zbliża się koniec roku, więc jest to najwyższy czas dla wszystkich przedsiębiorców mających jakąkolwiek styczność z odpadami na przygotowanie zbiorczego zestawienia rocznego, które należy złożyć do Urzędu Marszałkowskiego. Firma Codefusion Sp. z o.o. udostępnia oprogramowanie dzięki któremu wykonanie niezbędnego zestawu dokumentów staje się bardzo łatwe i szybkie. Program KEWO został stworzony specjalnie pod tym kątem, aby gospodarka odpadami w firmie była szybka, łatwa i przejrzysta. KEWO umożliwia między innymi: tworzenie oraz edycję kart ewidencji odpadu, prowadzić gospodarkę odpadami, tworzyć i drukować zbiorcze zestawienia roczne. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.kewo.codefusion.pl

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spis stron - katalog SEO.

  Spis stron - katalog SEO. »

  Moderowany a także zadbany indeks stron – to idealny sposób na to, by można było promować się i polecać własne usługi w dobry oraz niekonwencjonalny sposób. Zapisy do opisów SEO moderowane są codziennie. Lista stron WWW podzielony jest tematycznie. Należy tym samym dostosować dla siebie poprawną branżę i następnie dodać opis strony. Koszt uzupełniania witryny WWW w wykazach jest przeróżna, przy czym wykazy stron internetowych oraz katalogi witryn WWW muszą mieć swoich administratorów. Bieżący wykaz katalogów zawarty jest na przeróżnych stronach WWW.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne biuro rachunkowe

  Profesjonalne biuro rachunkowe »

  Nie musisz już zatrudniać swojego księgowego, by prowadzić słusznie księgowość! Możesz powierzyć to naszemu biuru rachunkowemu w malborku, które od lat zajmuje się usługami w obszarze rachunkowości, doradztwa podatkowego, oraz także spraw kadrowo-płacowych. Nasi wyszkoleni i fachowi pracownicy umieją rozwikłać wszelki problem powiązany z księgowością oraz zapewnią ci obsługę najwyższej klasy. Ponadplanowo prowadzimy usługi windykacyjne w charakterze windykacji polubownej, ściągamy kredyty od niekompetentnych petentów oraz partnerów z nader dobrą efektywnością. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie dowiesz się o nas więcej.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdolność kredytowa

  Zdolność kredytowa »

  Zdolność kredytowa to jedno z podstawowych kryteriów branych pod uwagę przy ustalani wysokości pożyczki mieszkaniowej.
  Banki zazwyczaj szacuję ten wskaźnik kierując się własnymi wytycznymi i kryteriami, dlatego w celu dokładnego obliczenia zdolności kredytowej należy udać się do placówki banku.
  Ale można też skorzystać z narzędzi znajdujących się na stronie. Kalkulator zdolności kredytowej pozwala obliczyć, w dużym przybliżeniu, kwotę kredytu hipotecznego, którą skłonny jest udzielić bank.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Solidne prace remontowe i budowlane

  Solidne prace remontowe i budowlane »

  Jesteśmy firmą, która działa od 2004 roku oraz zajmuje się całościowymi usługami budowlanymi oraz wykończeniowymi. Wykonujemy takie usługi jak zabudowa lekka, zabudowy z płyt GK, zabudowa poddaszy i wiele innych. Zawsze przeprowadzamy powierzone nam działania dobrze oraz możliwie jak najszybciej z zachowaniem dokładności. Korzystamy z współczesnych i wysokich jakościowo budulców budowlanych i wykończeniowych i narzędzi, a także pracuje u nas fachowa drużyna, która poradzi sobie z wszelkim wyzwaniem. Mamy licencję wykonawcy Regips. Jeżeli szukasz zawodowców od wykończeń i budowy, zapraszamy do kontaktu z nami i zajęcia terminu. Wszystkie najważniejsze informacje znajdą Państwo na naszej stronie WWW.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi spedycyjne oraz serwis samochodów

  Usługi spedycyjne oraz serwis samochodów »

  Proponujemy specjalistyczne usługi regeneracje zacisków w radomiu i wysyłkę oraz transport poleconych nam dóbr. Z nami będziesz mógł polegać na pewny oraz terminowy transport. Dysponujemy znaczący tabor samochodowy, który jest regularnie weryfikowany, ażeby zapewnić bezawaryjność oraz najważniejszą jakość polskich usług. Zaoszczędź z nami na transporcie orazprzekonajże się, iż jest to najwygodniejsza alternatywa! Oprócz tego oferujemy usługi serwisowe i naprawcze samochodów ciężarowych. Dzięki naszemu specjalistycznemu warsztatowy zastrzec dynamiczne naprawy i diagnostykę komputerową. Prowadzimy też sprzedaż części samochodowych.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • adwokat kraków

  adwokat kraków »

  Praktycznie każdego tygodnia setki pań potrzebuje na pomoc adwokacką. Niejednokrotnie bywa tak, że osoby te nie mają pieniędzy na opłacenie adwokatowi. W takich przypadkach tak istotna może być interwencja prawników z urzedu. Mecenasi Ci są w takich sprawach wypłacani przez kraj ojczysty.

  Pragnąc jednak wrócić do tematu warto wykrzyczeć to, że prawie każdy człowiek w żadnym wypadku nie przewiduje tego, że w niedługim czasie potrzebować porady adwokat kraków

  Kancelaria została utworzona z konceptem o udostępnieniu pomocy legislacyjnej szerszej grupie ludzi. Usługi oferowane są przez wyrobionych aplikantów radcowskich oraz notarialnych.
  Kancelaria prawna świadczy bardzo dobrej jakości usługi adwokackie za niewysoką wartość.

  Zapewniamy generalną obsługę prawniczą przedsiębiorstw,oraz doraźną pomoc osobom prywatnym. Korzystamy również z pomocy ad hoc radcy prawnego.

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą popozycją ofertową pod frazą: adwokat kraków

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan

  Biznes plan »

  PomyslynaBiznes.pro to profesjonalny portal biznesowy pisany z myślą dla ludzi biznesu. Jeśli chcesz założyć własną działalność gospodarczą ale nie masz pomysłu na biznes lub szukasz inspiracji biznesowej to dobrze trafiłeś. Portal pomyslynaBiznes.pro jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj dziesiątki ciekawych, sprawdzonych pomysłów na własną działalność gospodarczą. W portalu także specjalny słowniczek biznesowy, który pisany jest dla wszystkich tych, którzy chcieliby się dowiedzieć czegoś więcej o biznesie. Zapraszamy serdecznie do naszego portalu biznesowego.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Organizowanie imprez dziecięcych

  Organizowanie imprez dziecięcych »

  Zajmujemy się organizacją imprez dla dzieci, i także dorosłych. Doświadczenie, terminowość, najwyższa jakość organizacji - to jeszcze nie wszystko, co zdołamy ci zaoferować. Zawsze staramy się znakomicie wpasować w temperament fety i zagwarantować najlepszą grę dla każdych. Oferujemy usługi clownów, czarowników, artystów, i także organizujemy zawody sportowe dla najmłodszych, obsługujemy zabawy okazjonalne, oraz także świąteczne. Do wszelkiego zadania podchodzimy jedynie, wybierając najważniejsze faktory wszelkiej akcji, które zapewnią wesołość i miłe wspomnienia na długi okres z udanej fety.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Silny SEO katalog.

  Silny SEO katalog. »

  Internauci mogą każdego dnia dopisywać opisy oraz korygować własne dane w indeksach WWW i w rejestrach branżowych. Badania potwierdzają, że Internet jest zwykle odwiedzany przez miliony internautów, toteż w błyskawiczny sposób idzie znaleźć online, zasadnicze informacje o artykułach oraz o ofertach. Aktualizowany wykaz stron internetowych - to działający sposób,by reklamować własne usługi. Indeksy stron – przygotowywane są w sposób życzliwy dla wyszukiwarek.
  Nie czekaj dłużej i już w tej chwili dopisz własną internetową!

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi kosmetyki pielęgnacyjnej oraz pedologii

  Usługi kosmetyki pielęgnacyjnej oraz pedologii »

  Jeśli zależy ci na zawodowo wyrządzonych zabiegach kosmetycznych oraz medycyny estetycznej, wtedy odkryjesz u nas najlepsze wyjścia. Oferujemy zabiegi kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i całkowitego ciała - zabiegi odmładzające, oxybrazję, zabiegi relaksacyjne, peelingi, mikrodermabrazje oraz wiele innych zabiegów, dzięki którym możesz poczuć się piękniej! Proponujemy także zabiegi z zasięgu medycyny estetycznej - napełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, botox i mezoterapię igłową oraz bezigłową. Wykonujemy także makijaż permanentny i zajmujemy się wizażem. Jeżeli wypatrujesz dla siebie dobrego zabiegu kosmetycznego, wyłońże

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: