Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

Sortuj po:

 • Biuro rachunkowe JWW

  Biuro rachunkowe JWW »

  wieloletnia praktyka, wysokie normy obsługi i wykwalifikowanie pracowników są ważnym czynnikiem w dobre działanie biura rachunkowego. Ażeby Twoja firma nie miała żadnych trudności, koniecznie skontaktuj się z biurem rachunkowym. Wyprowadzamy z zawikłanych problemów firmy małe jak również duże przedsiębiorstwa. Zadbaj o to by nie mieć problemów z rozliczaniem swoich finansów przed Urzędem Skarbowym. Opisywane biuro rachunkowe na pewno będzie dobrym wyborem.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • KAWECCY-Biuro Rachunkowe-BĘDZIN. SOSNOWIEC. DĄBROWA GÓRNICZA

  KAWECCY-Biuro Rachunkowe-BĘDZIN. SOSNOWIEC. DĄBROWA GÓRNICZA »

  Biuro Rachunkowo-Podatkowe KAWECCY s.c.

  Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Czeladź. Siemianowice Śląskie. Bytom. Katowice.

  Tel. 509050305, 505100668

  http://www.kaweccygroup.pl

  TAGI: biuro rachunkowe będzin, biuro rachunkowe sosnowiec, biuro rachunkowe dąbrowa górnicza.


  Jeśli prowadzisz własną firmę, nie znasz sie na księgowości, nie zatrudniasz księgowej, nie pozostaje Ci nic innego jak zacząć współpracę z biurem rachunkowym. Dla wielu podatników otwierających własny interes, kwestie księgowe często przyprawiają ich o bóle głowy. Sumienne i terminowe rozliczanie się z podatków odgrywa jednak kluczową rolę i rzutuje na aktualną sytuację finansową przedsiębiorstwa Księgowość jest fundamentem każdej firmy. Prowadzenie księgowości to przede wszystkim prawidłowe rozliczenia podatkowe oraz stałe monitorowanie finansów przedsiębiorstwa. Bez odpowiednich rozliczeń, przedsiębiorstwo jest narażone na konsekwencje finansowe i ponadprogramowe wydatki, które mogą nie tylko uszczuplić stan pieniędzy w kasie ale i negatywnie wpłynąć na reputację firmy.

  Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY pomaga firmom rozwiazać te skomplikowane problemy.

  Oferujemy kompleksowe usługi księgowe: KPiR, księgi handlowe, kadry i płace, ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia.

  Pomagamy odzyskać podatek z zagranicy z takich krajów jak: Niemcy, Wielka Brytania, Holandia.

  Wykonujemy Świadectwa Energetyczne budynków i lokali.

  Kaweccy s.c.
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509 050 305, 505 100 668
  tel/fax: 32 761 98 97
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • JKD Biuro Rachunkowe

  JKD Biuro Rachunkowe »

  Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Skoncentruj się na rozwoju własnej firmy i bezpiecznie prowadź interesy, a swoje rozliczenia zostaw profesjonalistom. Postaw na jakość proponowanych przez nas usług. Księgowość to nasza pasja, dlatego dokonujesz najlepszego wyboru. Zaufaj Nam. Mamy doświadczenie w pracy w spółkach akcyjnych i biurach rachunkowych, poddawanych częstym kontrolom skarbowym i audytorskim. Nie stresuj się, gdy dostaniesz zawiadomienie o wszczęciu konroli skarbowej. My mamy doświadczenie w tego typu sprawach. Będziemy reprezentować Cię skutecznie i profesjonalnie. Posiadamy niezbędne ubezpieczenie OC, które daje Ci jeszcze większą ochronę. Dlaczego warto korzystać z usług biura rachunkowego JKD? www.jkd-biuro.pl

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Katowice

  Biuro Rachunkowe Katowice »

  Poszukujesz fachowych porad w dziedzinie rachunkowości? Zapraszamy do odwiedzenia biura rachunkowego położonego w Chorzowie przy ulicy Jubileuszowej. Biuro działa od kilku z bardzo dobrymi efektami, gdyż jest prowadzone przez osobę z długim stażem w tym zawodzie. Zaglądając na stronę internetowa biura, masz szansę zaznajomić się z całą ofertą usług biura łącznie z kosztorysem usług. Zajmujemy się pełną obsługą firm, w zakresie rachunkowości. Robimy więc rozmaite ewidencje, rozliczenia roczne, sporządzanie zeznań podatkowych, archiwizowanie ksiąg etc.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eurofiss - Kancelaria Podatkowa Poznań

  Eurofiss - Kancelaria Podatkowa Poznań »

  W Eurofiss Sp. z o. o. wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo państwa danych które nam przekazujecie. Państwa dokumenty finansowe będą przetwarzane i przechowywane przez specjalistów w naszej kancelarii podatkowej merytorycznie przygotowanych oraz doświadczonych przez wieloletnie praktyki.
  Dysponujemy certyfikatami ISO 27001 definiującymi nasz System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji który bazuje na biznesowym podejściu do ustanowienia, wdrożenia, działania, monitorowania, przeglądania, utrzymywania i doskonalenia bezpieczeństwa informacji.
  Zapraszamy do przeglądania oferty poznańskiej kancelarii podatkowej.
  Wiarygodność, zaufanie, pewność to nasze motto.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zielona Góra

  Biuro rachunkowe Zielona Góra »

  Poszukujesz dobrej kancelarii doradztwa podatkowego? Nasza kancelaria spełni Twoje wymagania. Posiadamy bez zarzutu wyszkolony oraz przyjemny zespół. Dodatkowo proponujemy obszerny zakres usług. Pośród nich znajdują się: prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie rozliczeń ZUS, tworzenie wniosków kredytowych, tworzenie planów biznesowych, tworzenie odwołań od decyzji Urzędu Skarbowego, a także profesjonalne doradztwo w czasie kontroli podatkowej i wiele innych. W razie jakichkolwiek niejasności odpowiedzi szukaj pod adresem indeks.com.pl.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Katowice

  Kancelaria Prawna Katowice »

  Kancelaria Prawna Expertus oferuje usługi prawne dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Wyróżnia nas zarówno wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, jak również zaangażowanie w prowadzone sprawy i terminowość. Oferujemy następujące usługi prawne:
  postępowania sądowe i administracyjne,
  obsługa korporacyjna,
  prawo pracy,
  prawo upadłościowe i naprawcze,
  prawo wekslowe i czekowe,
  prawo spółek,
  prawo umów,
  własność intelektualna,
  prawo karne gospodarcze i karno-skarbowe,
  dochodzenie roszczeń finansowych.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • RODZINNE BIURO RACHUNKOWE POZNAŃ

  RODZINNE BIURO RACHUNKOWE POZNAŃ »

  „Firma nasza pragnie zachęcić do współpracy w zakresie obsługi finansowo-księgowej Państwa firmy. Powierzając nam załatwienie większości formalności związanych z założeniem i prowadzeniem firmy zapewnią sobie Państwo obniżenie kosztów i oszczędność czasu.

  Nasze biuro rachunkowe powstało w 1994 roku i od tego momentu doradza firmom jak optymalizować ich zobowiązania podatkowe.

  Jesteśmy firmą rodzinną, co wiąże się z naszym osobistym zaangażowaniem, dlatego gwarantujemy profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta, a także kompetentne wywiązywanie się z powierzonych nam zadań. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy z nami.”

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Zielona Góra

  Biuro rachunkowe Zielona Góra »

  Polskie społeczeństwo jest bardzo baczne jeśli rozchodzi się o decyzję o wyborze odpowiedniego biura księgowego. Dlatego też zapraszamy do korzystania z usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe. Gwarantujemy, iż usługi te realizowane są rzetelnie. Jako doświadczone biuro księgowe weźmiemy na siebie odpowiedzialność za dokładne prowadzenie Państwa ewidencji rejestru zakupu i sprzedaży VAT. Zakres oferowanych przez nasze biuro usług obejmuje dodatkowo pomoc w rozliczeniu rocznym PIT. Szczegóły odnośnie proponowanych przez biuro F&K usług znajdują się na www.biurofk.zgora.pl .

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • VZM-1 - wnioski o zwrot vat w budownictwie mieszkaniowym

  VZM-1 - wnioski o zwrot vat w budownictwie mieszkaniowym »

  VZM-1 - zwrot vat za materiały budowlane Waraszwa, to specjalność naszego biura rachunkowego AJTEAM Sp. z o.o. W Warszawie, Piasecznie, Grójcu i okolicach dojeżdzamy do Klientów oraz na miejscu orientacyjnie wyliczamy kwotę zwrotu w przybliżeniu do 90%. Cennik za sporządzenie wniosku VZM-1 i załączników, to 100 pln + VAT za sporządzenie formularza i 5 zł + VAT za każdy dokument, który zostanie wliczony do zwrotu. Siedziba firmy AJTEAM sp. z o.o. znajduje się w stolicy na dzielnicy Praga Północ i na dzielnicy Wola. Zakres usług umożliwia posiadanie w portfelu Klientów firm takich jak: jednoosobowa działalność gospodarcza, spółki z o.o., spółki akcyjne, fundacje, stowarzyszenia. Dodatkowo firma nasza rozlicza przeróżne rodzaje zeznań rocznych PIT np. Pit-37, Pit-36. Biuro AJTEAM sp. z o.o. uzyskało licencję Ministra Finansów na prowadzenie usług rachunkowych, a samą działalność księgową wykonuje na oprogramowaniu firmy Comarch Optima. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Radom

  Biuro rachunkowe Radom »

  Dowolna takowa osoba, którą ciekawiły będą usługi księgowe radom, będzie miała możliwość zwyczajnie spojrzeć do naszej siedziby. Wszystko przez to, iż jesteśmy w tym naprawdę nieźli i pomożemy wam w załatwieniu waszych formalnych kłopotów. Dobrze orientować się, iż księgowość radom, którą się zajmujemy jest na najwyższym dostępnym poziomie, a w całej tej miejscowości ciężko będzie znaleźć następną taką agencję, która będzie stała na równie wysokim poziomie, jak my.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Czechowice

  Biuro rachunkowe Czechowice »

  Biuro rachunkowe Kama z Czechowic-Dziedzic oferuje obszerny zakres usług z zakresu księgowości jak również doradztwa podatkowego. Biuro posiada adekwatne certyfikaty upoważniające do prowadzenia tego typu działalności. Usługi świadczone przez doradcę podatkowego obejmują nie tylko analizę aktualnej sytuacji podatkowej zleceniodawcy czy propozycje optymalizacji obciążeń podatkowych, ale także reprezentowanie klienta i prowadzenie jego spraw przed organami fiskalnymi i kontroli skarbowej. Biuro zajmuje się także opracowywaniem opinii prawno-podatkowych, interpretacji oraz wyjaśnień w zakresie obowiązujących przepisów. Ponadto pełen zakres usług księgowych, prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości, rozliczenia z ZUS, usługi płacowo-kadrowe, sprawozdawczość GUS.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław - usługi księgowe z platformą online

  Biuro rachunkowe Wrocław - usługi księgowe z platformą online »

  Szukasz dobrego biura rachunkowego we Wrocławiu?[W sieci Taxxo znajdziesz biuro rachunkowe w następujących dzielnicach Wrocławia: Wrocław Śródmieście Wrocław Krzyki Wrocław Stare Miasto Wrocław Fabryczna Wrocław Psie Pole Taxxo specjalizuje się w obsłudze spółek prowadzących pełną księgowość, zapewnia także obsługę księgową działalności gospodarczych i małych firm. Zapewniamy kompleksowy zakres usług księgowych (prowadzenie ksiąg handlowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów) oraz obsługę kadrowo-płacową świadczoną przez doświadczonych księgowych.Chcesz mieć biuro rachunkowe blisko swojej firmy oraz wygodny dostęp do danych online?Jeśli prowadzisz swoją firmę we Wrocławiu lub okolicach - Taxxo pozwoli Ci korzystać z bliskiej lokalizacji biura księgowego oraz zapewni wygodny dostęp do danych online 24/7. W każdym biurze rachunkowym Taxxo we Wrocławiu będziesz mieć dostęp do danych i raportów przez internet poprzez internetową platformę do księgowości Taxxo e-biuro rachunkowe. Zobacz więcej informacji o internetowej Platformie Taxxo e-biuro rachunkowe www.taxxo.pl

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz

  Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Poprawne prowadzenie księgowości firmy ma często kluczowy wpływ na jej prawidłowe funkcjonowanie. Dzięki usługom księgowym naszego biura rachunkowego mogą Państwo spać spokojnie i nie obawiać się o nieterminowe rozliczanie się z Urzędem Skarbowym. Posiadamy doświadczenie - blisko 18-letnie, wysokie kwalifikacje - potwierdzone koncesją i licznymi kursami oraz atrakcyjne ceny i ciekawe promocje. Zapraszamy do współpracy wszelkie firmy z rejonu Bydgoszczy i okolic.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cowork Polska S.A. | Wirtualne Biuro Warszawa |

  Cowork Polska S.A. | Wirtualne Biuro Warszawa | »

  Wirtualne Biuro w Centrum Warszawy przy ul. Pięknej 20.
  Pakiety od 49 zł/m-c netto.
  Wynajem adresu na siedzibę firmy, coworking, księgowość, rejestracja spółek oraz wynajem salek spotkań od 19 zł/h.

  Cowork - Wirtualne Biuro to profesjonalna strefa rozwoju i wsparcia przedsiębiorczości i pracy twórczej. Dzięki nam znajdą Państwo swoje biuro lub stanowisko pracy w przestrzeni współdzielonej. Ponadto:
  - otrzymacie Wirtualny Adres do celów rejestracji firmy
  - dostarczymy Państwu usługi księgowe, opiekę prawną, dofinansowania UE;
  - zadbamy o Państwa wizerunek i pomożemy sprzedać produkty i usługi;
  - użyjemy wszystkich posiadanych narzędzi, dzięki którym można lepiej i taniej prowadzić i zarządzać firmą.

  Data dodania: 14 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław

  Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Biuro Rachunkowe TOFEL to firma, która powstała z myślą o wszystkich małych i średnich przedsiębiorcach działających na terenie Wrocławia oraz na terenie województwa dolnośląskiego. Posiadamy 10 letnie doświadczenie, prowadząc KPIR dla osób fizycznych oraz pełne księgi dla spółek z o.o., spółek cywilnych, spółek komandytowych i spółek akcyjnych z branż usługowych, produkcyjnych, handlowych. Zawsze służymy radą i pomocą, aby zapewnić naszym klientom spokój o przyszłość finansową firmy. Naszym celem jest rzetelna i profesjonalna obsługa klientów i indywidualne podejście do każdego z nich.
  http://www.biurotofel.pl/
  http://www.biurotofel.pl/cennik/

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Multiplan

  Multiplan »

  Strona przedsiębiorstwa PPHU Multiplan z siedzibą w Częstochowie. Przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe rozwiązania dla biznesu od księgowości po identyfikację wizualną. Dodatkowo obsługujemy takie miasta jak: Kraków, Warszawa, Gliwice, Katowice, Zabrze - w podanych miastach mamy swoich przedstawicieli i doradców. Nasze usługi są w pełni profesjonalne i rzetelne. Dajemy gwarancję na nasze usługi.
  Do najczęściej zamawianych usług należy:
  kompleksowe prowadzenie księgowości, stworzenie strony internetowej, prowadzenie sklepu internetowego, przygotowanie projektu wizytówki/katalogu/ulotki oraz obróbka na maszynach cnc

  Data dodania: 14 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe RR - Księgowość dla firm Gdańsk Sopot Gdynia

  Biuro rachunkowe RR - Księgowość dla firm Gdańsk Sopot Gdynia »

  Biuro Rachunkowe RR działa na terenie Gdańska, Gdyni oraz Spotu. Już od wieli lat zajmuje się kompleksową obsługą spraw rachunkowych w firmach produkcyjnych, transportowych, budowlanych, handlowych, izb gospodarczych, konsulatów, biur architektonicznych, gabinetów weterynaryjnych, szwalni i wielu innych. Biuro posiada wszystkie wymagane uprawnienia wydawane przez Ministra Finansów. Wychodząc naprzeciw klienta pracownicy sami odbierają dokumenty od klientów w dogodnym dla nich terminie. Każda usługa wyceniana jest indywidualnie, po szczegółowej konsultacji z klientem. Biuro Rachunkowe RR chętnie pomaga młodym przedsiębiorcom w przejściu przez niełatwą drogę załatwiania wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej. Każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z tym biurem bardzo sobie chwali współpracę z nimi, zachwycając się fachowością i terminowością wykonywanych usług.

  Data dodania: 27 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa - Europodatnik

  Biuro Rachunkowe Warszawa - Europodatnik »

  Firma księgowa Europodatnik skupia się na zagadnieniach związanych z prowadzeniem księgowości, sprawami podatkowymi i controllingu Twojej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla dużych i małych firm w Mokotowie i Ochocie. Do wykonywania naszych prac wykorzystujemy innowacyjne oprogramowanie Optima. Specjalizujemy się w rozliczaniu pracowników, czyli w obsłudze kadrowo płacowej przedsiębiorstw. Niezależnie od tego, czy posiadasz dużą firmę, czy jednoosobową działalność, skutecznie poprowadzimy Twoją księgowość.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: